FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2011 o 13:55, lilka85 napisał:

Witam, polecam Disciples III oraz dodatki:), no i oczywiście Wiedźmin 2-można już kupić
za 82 zł.


Eeee.. czy mi się wydaje czy Ty odpowiedziałeś na posta sprzed 5 lat..? : d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto kupować Men of War? Dodam, że nie grałem w żadne poprzednie odsłony serii. Bardzo lubię okres 2 wojny światowej i kusi mnie ta gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim Black Mirror III !
Gra jest wspaniała! W końcu jakaś przygodówka, gdzie 90% gry przeszedłem bez poradnika :D I wciągająca.
Możecie też zagrać w Zegarmistrza, ale gra jest pełna błędów które uniemożliwiają jej zakończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 21:18, PJ_MW napisał:

Co kupić lepiej na X360: Assasin''s Creed, czy Far Cry 2?


Jeśli nie miałeś do czynienia jeszcze ze serią Assassin''s Creed to zapomnij a jakimś tam Far Cry tylko kupuj Assassina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 21:18, PJ_MW napisał:

Co kupić lepiej na X360: Assasin''s Creed, czy Far Cry 2?


Grałem w Far Cry 2 na PC i gra strasznie monotonna. Większość gry polega na "dojedź na drugi koniec mapy i zabij", "jedź na drugi koniec mapy i ukradnij przedmiot". Fabuła także nie stoi na najwyższym poziomie, choć można było bardziej wykorzystać ten potencjał. Świat gry jest ładny i ciekawy. Grafika prezentuje się świetnie, niestety tylko to podobało mi się w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry wyścigowej w którą można pograć online i jest z kim :). Zależy mi na tym żeby była możliwość jazdy motocyklem, ewentualnie szybkimi samochodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Project Gotham Racing 4 (tylko na X360). Bardzo fajna scigalka, masz szybkie samochody oraz motory. Test Drive Unlimited, ktory spelnia takze te wymogi i jest takze dostepny na PC. Mozesz tez sprobowac postapokaliptczny Fuel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 13:22, Lolnik1 napisał:

Szukam gry wyścigowej w którą można pograć online i jest z kim :). Zależy mi na tym żeby
była możliwość jazdy motocyklem, ewentualnie szybkimi samochodami.


Jest z kim, także po sieci, są szybkie samochody, są motory (3 rodzaje), jest też rozwałka - Motorstorm: Apokalipsa na PS3. Bardzo fajnie się szpyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie cała seria Motorstorm jest warta polecenia. Apokalipsa nie przypadła mi zbytnio do gustu, w każdym w pierwszą część pogrywam po dziś dzień ;) Możesz jeszcze sprawdzić Burnout Paradise (z dodatkami, które zawierają motory).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(Xbox 360) Który z tych tytułów będzie najlepszym wyborem w segmencie 20zł: Too Human, Dark Void, Kingdom Under Fire: Circle of Doom, Dark Sector czy Crackdown?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukam jakiejś wciągającej strzelanki FPS. Z tym, że koniecznie w czasach II wojny światowej bądź w bliskim czasowo do II wś okresie. (Mam niechęć do nowoczesnych broni itd.) :) Oczywiście, szukam czegoś dosyć nowego, na pewno nowszego niż na okrągło bite CoD2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się