FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Z RPS-ów Sacrifice - nie za bardzo znana i bardzo niedoceniona gra. Z cRPG-ów Planescape: Torment (zdecydowanie bardziej niż jakieś Dragon Age''e czy NwN - te ostatnie to głównie do multi polecam, wtedy jest genialna zabawa). Z FPP - seria Unreal. Z połączenia FPP, cRPG to Deus Ex: Antologia. Z przygodówek Syberia, Fahrenheit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja do gier, które już zostały wymienione dodałbym jeszcze Condemned - grę twórców F.E.A.R-a. Świetny klimat, ciągle grasz pod napięciem, no i nie strzelasz na pałę w co się da, bo głównym orężem są tu różne rurki, deski, młoty strażackie itp (broń jest rzadko spotykana i jest bardzo mało amunicji, więc to tylko dodatek).
Szczerze polecam zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 100 zł.

Chciałem kupić jakąś niezła grę na PS3 albo najlepiej jakieś 2 w miarę dobre (wiadomo, że już nie pierwszej młodości, ale niezłe). Gatunek jest mi obojętny, byle nie jakiś RPG, strategia czy coś w tym guście. Gierka akcji, bijatyka, może jakaś sportowa itp. To wchodzi w grę. Co radzicie kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna niedawno kupiła xboxa i chciałbym abyście doradzili jakąś grę, w którą moglibyśmy pograć w dwójkę na split-screenie. Jestem graczem PC, więc w exclusive''ach konsolowych nie siedzę, a gry multiplatformowe często na PC nieco się różnią. Chodzi mi też aby były to już tańsze pozycje. Myślałem o Gears of War 1 lub 2, na PC w jedynkę grało się fajnie, albo o Splinter Cell: Convinction. Co lepsze, albo macie jakieś inne propozycje? Ja słyszałem, że w tych grach co-op świetnie się sprawdza, ale nie jestem pewien czy mają opcję split-screen. FIFA/PES odpada, gdyż gramy sobie w FIFA 10 na PC, a nie jesteśmy aż takimi fanami, żeby kupować nowszą odsłonę. I chyba do co-opa na jednej konsoli niepotrzebne jest konto GOLD? I to że ja w ogóle nie mam konta na Xbox Live też chyba nie będzie przeszkodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupi się gdzieś jeszcze pierwszego F.E.A.R.? W sensie że tak normalnie, w sklepie, czy jeszcze jest w sprzedaży detalicznej. Najlepiej z dodatkami. Czy może zostaje mi tylko allegro?

A co do BG2, mogę komuś sprzedać, wersja z extra klasyki gold, praktycznie idealny stan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 21:59, Harrolfo napisał:

> Kupi się gdzieś jeszcze pierwszego F.E.A.R.?
Jak najbardziej:
http://sklepwgk.pl/prod21836_F_E_A_R_-_Zlota_Edycja_NPK.html

>65 zł
haha, bez jaj, liczyłem na jakąś tanią serię. No cóż, w MM nie widziałem, w empiku chyba też nie ma, pozostaje więc allegro, bo nówki ze sklepów internetowych mi się kupować nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 21:50, Witcher1990 napisał:

Potrzebuję cokolwiek byle było bardzo grywalne. Data premiery czy gatunek nie są istotne
więc podajcie dużo propozycji może coś wybiorę.


Absolutnie polecam Plants vs. Zombies. Ubawiłam się przy tym niesamowicie, a na GS-ie widziałam, że masz laptopa, to go lepiej nie nadwyrężać za bardzo. Poza tym Puzzle Quest, VVVVVV, Crayon Physics Deluxe. Piekielnie wciągające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się