FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2011 o 23:02, Skaterka885 napisał:

Wszystkie posiadam. :) A jakieś inne tytuły?


Jak długa to tylko i wyłącznie Skyrim. :) Polecam również Deus Ex''a I Castlevanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 09:15, Skaterka885 napisał:

Skyrim raczej kupię, ale na razie numerem 1 jest AC Revelations.

Podobnie jak tu wyżej polecam Skyrima - świetny RPG, który mnie samego oczarował ogromnym, żywym światem i pięknymi widokami :) jak dla mnie to powinnaś zmienić nr 1 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 12:58, Skaterka885 napisał:

Chyba zmienię plany, ale nie jestem pewna.


W AC:R jedyne co zmieniło się na znacznie lepsze to multi. Singiel jest jak dla mnie gorszą wersją Brotherhooda, dopiero od połowy zaczyna dziać się coś ciekawego, hak i bomby są fajne, ale jakaś wielka innowacja to nie jest.
Z kolei Skyrim... Revelations spokojnie skończysz w weekend, tu w jeden weekend nie zrobisz nic, bo gra jest ogromna i ani trochę się nie nudzi - mówię to mając za sobą 72h godziny gry, a czeka mnie jeszcze drugie tyle jak nie więcej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC R to dla mnie był priorytet i dlatego kupiłem, ale potwierdzam, że do gdzieś połowy gry no fabuła nie wciągała... Potem się rozkręciło i kasy nie żałuję :)
Skyrima będę mógł polecić (lub nie) za jakiś tydzień- powinienem już go wtedy mieć :) Kupuję tylko dzięki graczom z tego forum i temu, że widzę jak oblegany jest wątek mu poświęcony :) Mam nadzieję, że kasy nie zmarnuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 16:39, Fimbulvinter napisał:

MW2 czy MW3?


MW2 i MW3 tworzą fabularną całość, przy czym 3. część kończy cykl. Jak dla mnie - strasznie naciągana chała, powody, dla których następują zwroty akcji poza misjami to istna bajka wyssana z palca. Jeżeli producenci konsultowali aspekty strategiczno-wojskowe, to nie wiem z kim. Postrzelać sobie można, i to nieźle, ale BF3 był o wiele fajniejszy (zwłaszcza pod względem realizmu). W multi nie gram, więc się nie wypowiem o tym trybie, choć czytałem, że jest jak zwykle dobrze.

Szczerze? Wolę niedorobionego i zabugowanego Afterfalla niż MW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 22:07, peter000 napisał:

Batman Arkham City czy Gears of War 3?


Dłuższa gra i masa pobocznych questów to tylko Batman. Gears of War 3 daje parę godzin zabawy. Co cię bardziej zadowoli fps czy gra akcji ? Jeśli chcesz grę w której dużo się dzieje i jest przyjemna fabuła to Gearsy. Batman jest raczej spokojny. Poza typową walką na pięści raczej nie uświadczysz więcej akcji. No chyba, że będziesz się bawił jak batman to może coś :) Fabuła w Batmanie też jest porządna, ale ja przy niej spałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 02:17, vegost napisał:

Co cię bardziej zadowoli fps czy gra akcji ?

Od kiedy GoW to FPS?! ;P

Dnia 06.12.2011 o 02:17, vegost napisał:

Jeśli chcesz grę w której dużo się dzieje i jest przyjemna fabuła to Gearsy. Batman jest raczej spokojny.

Nie powiedziałbym, ma świetną fabułę i dużo akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 07:55, Harrolfo napisał:

Od kiedy GoW to FPS?! ;P

Ojej no TPP :D

Dnia 06.12.2011 o 07:55, Harrolfo napisał:

Nie powiedziałbym, ma świetną fabułę i dużo akcji.


Nie uświadczyłem tego, nie do każdego trafia Batman. Dla mnie fabuła była taka sobie. Z resztą tak jak w każdym batmanie. Nie ma w tej grze nic nowego. Jak ktoś czytał komiksy to wie, że idzie lać głównych przeciwników i tyle. Nie ma tutaj nic skomplikowanego. A grafika, muza itp to inna bajka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 14:01, vegost napisał:

> Od kiedy GoW to FPS?! ;P
Ojej no TPP :D

Dokładniej, TPS ;)
TPP - Third Person Perspective
TPS - Third Person Shooter
FPP - First Person Perspective
FPS - First Person Shooter

Dnia 06.12.2011 o 14:01, vegost napisał:

Nie uświadczyłem tego, nie do każdego trafia Batman. Dla mnie fabuła była taka sobie.

To nie wiem jaka musiałaby być, żeby przypadła Ci do gustu.

Dnia 06.12.2011 o 14:01, vegost napisał:

Z resztą tak jak w każdym batmanie.

"Zresztą" razem ;P
Jak nie lubisz Batmana, to po co grasz?

Dnia 06.12.2011 o 14:01, vegost napisał:

Nie ma w tej grze nic nowego.

Ależ skąd, wielokrotne kontry, nowy model szybowania, otwarte miasto, zadania poboczne - wszystko było już w innej grze o Batmanie, tak?

Dnia 06.12.2011 o 14:01, vegost napisał:

Jak ktoś czytał komiksy to wie, że idzie lać głównych przeciwników i tyle. Nie ma tutaj nic skomplikowanego.

Jak ktoś naprawdę czytał komiksy, to wie, że walka nie stanowi w nich głównej osi. Zagadki, tajemnice, oddanie człowieczeństwa Gacka, wgłębianie się w psychikę bohaterów, wyeksponowanie "detektywizmu" Mrocznego Rycerza - to główne składowe komiksów.

Ale zaczynamy odbiegać od tematu, chętnie natomiast podyskutuję o Batmanie w dziale mu poświęconym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 14:10, Harrolfo napisał:

To nie wiem jaka musiałaby być, żeby przypadła Ci do gustu.


Nie kręcą mnie postacie z DC Comics, raczej bardziej od Marvela. Nom są różne gusta :) A grałem w batmana żeby zobaczyć czy coś się zmieniło na lepsze. Nie ma za dużo gier na podstawie komiksów. A jak są to jakieś badziewia.

Dnia 06.12.2011 o 14:10, Harrolfo napisał:

Ależ skąd, wielokrotne kontry, nowy model szybowania, otwarte miasto, zadania poboczne
- wszystko było już w innej grze o Batmanie, tak?


To zostało rozbudowane. Otwarte miasto bo miejsce gry się zmieniło. Trudno, żeby zamknęli Batmana w jednym pomieszczeniu jak to było w Arkham. Zadania poboczne też były, ale nie było tyle jak jest teraz. To normalne, że im większy obszar tym więcej zabawy. Nic nowego i do przewidzenia :)

Dnia 06.12.2011 o 14:10, Harrolfo napisał:

Ale zaczynamy odbiegać od tematu, chętnie natomiast podyskutuję o Batmanie w dziale mu
poświęconym :)


Dokładnie, nie róbmy offt-topicu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to ja może zapytam tak:
Potrafilibyście polecić jakąś na maksa epicką grę przy której wypaliło by mi oczy, urwało dłonie czy nogi,

Spoiler

spowodowała lepsze dojście niż przy najlepszym pocieraczu?

... ekhem

Na horyzoncie mam tylko Asura''s Wrath, ale to sobie jeszcze troszkę na nią poczekam.

TIP. Nie łapać za słówka wiem, że słowo epickie w języku polskim znaczy co innego niż w tym wypadku moja kalka z języka angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile masz PS3 to do głowy mi przychodzą takie tytuły jak: God of War III (albo wcześniejsze GoWy), Shadow of the Colossus, seria DMC, seria MGS, seria FF, od biedy Heavelny Sword, Brutal Legend :) Na PC to może Skyrim (chociaż nie wiem na ile on epicki, bo nie grałem, ale chyba nie jest tam z tym najgorzej), albo jakieś RPGi od BioWare (chociaż nie wiem czy to mieści się jeszcze w epickości jakiej szukasz, bo to zależy czy chodzi Ci o gry z duża ilością akcji, czy o na przykład epicką fabułę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się