FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2012 o 22:20, Perry_Cox napisał:

Dlaczego od jakiegoś czasu zadajesz takie głupie pytania? Skąd u licha mamy to wiedzieć,
skoro do premier obu zostało jeszcze sporo miesięcy? To nie czas i miejsce na tego typu
pytania.


Może w takim razie lepiej byłoby postawione pytanie: na którą warto czekać? Chodzi mi po prostu o opinie osób, może ktoś akurat czeka i ma wyrobione zdanie nt gry? Nie pytam się, która okaże się lepsza, bo tego nikt nie wie, tylko jak kto myśli :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Co nie zmienia fakt, że nie trafiłem w temat. Od tego są odpowiednie wątki o danych grach. No i od czego są zapowiedzi na różnych stronach internetowych czy nawet czasopismach (o Spec Ops: The Line możesz sporo przeczytać w najnowszych CDA, mnie tekst jeszcze bardziej przekonał do tej gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 00:08, Perry_Cox napisał:


Co nie zmienia fakt, że nie trafiłem w temat. Od tego są odpowiednie wątki o danych grach.
No i od czego są zapowiedzi na różnych stronach internetowych czy nawet czasopismach
(o Spec Ops: The Line możesz sporo przeczytać w najnowszych CDA, mnie tekst jeszcze bardziej
przekonał do tej gry).


No ok, na przyszłość postaram się zastosować do tego :)

Ja też byłem pewny, że kupię Spec Ops, ale po ogłoszeniu, że GRFR jednak będzie na PC mam mieszane uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś gry na Xboxa 360.Lepsze Gears of War 3 czy Red Dead Redemtpion? Pewnie obie gry warto posiadać, ale nie mam kasy na dwie więc muszę wybrać.Może jakieś inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 19:30, matis9988 napisał:

Szukam jakiejś gry na Xboxa 360.Lepsze Gears of War 3 czy Red Dead Redemtpion? Pewnie
obie gry warto posiadać, ale nie mam kasy na dwie więc muszę wybrać.Może jakieś inne?


Chcesz się cieszyć dłużej grą a przy tym dobrze się bawić ? To Red Dead Redemption jest najlepszym wyborem i lepszej gry nie znajdziesz obecnie na xboxa. No chyba, że wolisz wydać 200 zł na 5 godzin zabawy to wybór jest oczywiście większy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że wolisz

Dnia 15.01.2012 o 19:49, vegost napisał:

wydać 200 zł na 5 godzin zabawy to wybór jest oczywiście większy :)



A multi? Dobre jes w GoW3 i w RDR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 19:51, matis9988 napisał:

A multi? Dobre jes w GoW3 i w RDR?


W obu grach multiplater jest ciekawy i oferuje dużo godzin zabawy. W RDR masz multi wzorowany na singlu czyli w trybie Free Roam zasuwasz po dzikim zachodzie razem z 15 innymi graczami. Masz też PvP, Capture the Flag, Deathmach. I wiele wiele więcej. Zdobywasz doświadczenie dzięki czemu możesz awansować na następny poziom. Max to chyba 50 lvl o ile dobrze pamiętam jeszcze. Czasami w weekendy dają bonusy więc można sobie szybciej zrobić lvl :) Gearsy mają podobne tryby + swoje bo to inna gra oczywiście :) Więcej grałem w Gearsy 3 i powiem, że gra się miło i przyjemnie. Jest dużo ludzi i jest z czego się pośmiać. Fajnie się współpracuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 21:43, matis9988 napisał:

Ok. Jeszcze jedno pytanie. Opłaca się kupić samą podstawową wersję gry czy lepiej z GoTY?


Zdecydowanie Goty :) Jest tam wiele super dodatków jak Undead nightmare co przedłuża wątek fabularny o parę godzin i jest świetne ! :) Do tego dochodzi 7 dodatków DLC. Są to mapy do trybu multiplater, co-opa, nowe bronie, stroje i mini-gry :) Dużo zabawy :P Cena jest dość znośna bo 139 zł ! :) http://www.ultima.pl/red_dead_redemption_game_of_the_year_edition/i10726/ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 21:43, Szymex_ziom napisał:

Ja mam pytanko o gry sportowe od EA, mianowicie NHL 11 czy 12. Odgrzewany kotlet czy
zmiany warte+80zł?


Wzorując się na fifie zakładam, że 12 wiele zmian nie ma :] Na twoim miejscu poczekałbym, aż 12 stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym prosic o odpowiedź na dwa pytania:

1. Kolega ma dośc starą maszyne jezeli chodzi o komputer, ale nie wiem o niej za wiele poza tym że ma 256 MB RAM. Prosił mnie abym mu wgrał na pendrive jakieś gry. Może znacie jakąś stronę gdzie można pobrac jakies dobre i nie wymagające za wiele od komputera gry typu freeware? Jakiś pack z nimi (taki do 1 gb pojemnosci maksymalnie)?

2. Chciałbym pograc troche w Ultime Online. Jak wygląda płatnośc? Czy bez płatności idze w rzeczoną gre grac? Czy możecie polecic jakiś pewny portal o tej grze? I ogólnie, czy polecacie w nią grac? Nie grałem w zbyt wiele gier MMO w takim stylu (chodzi o MMO z rzutem izometrycznym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 15:53, Pierogi_z_Cukrem napisał:

2. Chciałbym pograc troche w Ultime Online. Jak wygląda płatnośc?


http://store.origin.com/store/eaemea/pl_PL/search/?keywords=ultima+online&btn_search.x=0&btn_search.y=0&btn_search=Search

Tutaj znajdziesz wszystko. UO to świetna, choć już dość wiekowa gra, polecam jeśli nie miałeś styczności z tym gatunkiem. Dalej oferuje więcej niż praktycznie wszystkie z nowych tytułów MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Od kilku dni zainteresowała mnie do kupienia gra Red Faction: Guerrilla i Armegedonw Złotej Kolekcji za 69,99 warto?

Tylko nie przechodziłem ani 1 ani 2 części. Szukam dobrej strzelanki.
Czekam na ME3 wiec w coś muszę pograć.
Warto tą grę zakupić, plusy, minusy gry? Na ile godzin części by wystarczyły?
I czy trzeba znać wydarzenia z wcześniejszych części?
Czy ktoś z Was mógł by mi poradzić na ten temat?
Do jakiej gry mogę tą produkcje porównać, klimat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos polecic jakas dobra strategie? Jestem fanem typowych rts-ow typu Warcraft, Age of Empires itp. Gra nowa byc nie musi, mam spore zaleglosci wiec liczy sie przedewszystkim jakosc, dobra fabula itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się