FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Football Manager 2012, bo to jedyny i prawdziwy menadżer na rynku. Chyba, że interesują Cię jakieś popierdółki typu kupowanie samochodów, domów etc. to FIFA Manager 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 18:43, 1096 napisał:

Krótkie pytanie. Football Manager 12 czy FIFA Manager 12 i dlaczego?


Jeśli interesuje Cię rozbudowany menadżer, a nie simsy w krainie piłki nożnej to bierz FM. Fifa Manager już nazbyt odstaje od tego czym miała być poprzez upraszczanie i wprowadzanie coraz większej ilości niepotrzebnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 15:16, sirufok napisał:

bierz FM.

Zdajesz sobie sprawę z niefortunności użytego skrótu? ;]

[EDIT] Nevermind, jestem debilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuję zakup Trylogii Prince of Persia w Ubisoft Exclusive i w związku z tym moje zapytanie: Czy gry mają zaimpletowane nowe zabezpieczenia wymagające stałego połączenia z internetem? Nie ukrywam, że jest to dosyć uciążliwe i wolałbym upewnić się przed zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Od kilku dni zainteresowała mnie do kupienia gra Red Faction: Guerrilla i Armegedonw Złotej Kolekcji za 69,99 warto?

Tylko nie przechodziłem ani 1 ani 2 części. Szukam dobrej strzelanki.
Czekam na ME3 wiec w coś muszę pograć.
Warto tą grę zakupić, plusy, minusy gry? Na ile godzin części by wystarczyły?
I czy trzeba znać wydarzenia z wcześniejszych części?
Czy ktoś z Was mógł by mi poradzić na ten temat?
Do jakiej gry mogę tą produkcje porównać, klimat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem Skyrima. Ostatnio wygrałem Obliviona na stimie, bardzo mi się spodobał, grałem trochę u kolegi w Skyrima (co mnie tylko utwierdziło w przekonaniu, że warto), ale ciągle nie jestem w 100% przekonany. Bardzo proszę o pomoc :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie nie wiedziałem, czy na pewno dobrze robię kupując tę grę, ale i tak nabyłem ją.
I jestem zachwycony - eksploracja wspaniale wyglądających terenów daje masę zabawy, często łapałem się na tym, że stałem i patrzyłem jak ruszają się chmury na niebie, czy też płynie rzeka. A nie zdarza mi się to często, przed Skyrimem chyba ani razu się nie zdarzyło.
Tutaj też ciekawostka - gra działa bez płyty, a zajmuje na dysku około... 7GB! Jak dla mnie jest to imponujący wynik.
Same dialogi są bardzo porządnie napisane, spolszczenie obejmuje również tekstury, co mnie miło zaskoczyło.
Mam tylko 2 zastrzeżenia do gry - słaby model walki (nie umywa się do tego z Dark Messiah of Might & Magic), a po drugie problematyczne odnajdywanie swojego znacznika przeniesionego z mapy do świata gry.
Rewelacyjna oczywiście, prócz wyglądu gry, jest muzyka... Można się w niej zakochać. Bardzo dobrze, że wybrane utwory z OST są dodane do pudełka na osobnej płytce i nawet w osobnym opakowaniu DVD.
Jednakże i tak, mimo kilku niedociągnięć, grę jak najbardziej polecam. Póki co nie grałem zbyt dużo, ale już wiem, że wystawiłbym ocenę pokroju, 8, 9 w skali dziesięciostopniowej.

Jak już byś chciał kupować grę, polecam zrobić to w Muve. Mi wyszło w tym sklepie 85 zł (ze zniżką 40% na zakup gry PC uzyskaną za punkty w Kompanii Graczy (rabaty wysyłane są w środy na maile) + 10 zł za kuriera. Co uważam za naprawdę dobrą okazję jeśli chodzi o stosunek cena/jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podajcie jakąś Gre w stylu Gothica, bardzo małe wymagania. Jakoś dwójka poszła ale trójka to już nie. A więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 10:57, Kosaki napisał:

Podajcie jakąś Gre w stylu Gothica, bardzo małe wymagania. Jakoś dwójka poszła ale trójka
to już nie. A więc?


Może Morrowind?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 12:10, BoloMaster napisał:

szukam dobrego RPG-a, moją uwagę przykuł Risen i Two Worlds II. Która z tych gier będzie
lepszym wyborem?


Zdecydowanie Risen, w sumie rozgrywka podobna do tej z gothicow. Two worlds jakos tak mnie szybko znudzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 13:26, Lfdracon napisał:

Jade Empire?

Warte zagrania to to? :)

Nufiko@

Polecasz Drakensanga?

BTW. Zasze myślałem, że w Planescape Torment jest jeden bohater.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 17:09, Nikodem95 napisał:

Polecasz Drakensanga?


Jest to chyba jedna z ciekawszych RPG ostatniego czasu, co prawda fabuła może nie powala na kolana ale gra się całkiem przyjemnie.

Dnia 03.02.2012 o 17:09, Nikodem95 napisał:

BTW. Zasze myślałem, że w Planescape Torment jest jeden bohater.


Jest jeden archetyp bohatera i można grę skończyć w pojedynkę, ale nie wyobrażam sobie aby nie dołączyć pierwszej postaci, którą napotykamy na swojej drodze czyli Mortego - latającej czaszki. Potem można spotkać równie ciekawe osobistości, które będzie można nakłonić do podróży z nami jak choćby żywa zbroja czy płonący mag. Tylko ostrzegam po Tormencie żadna gra nie będzie już taka sama, fabuła wciąga jak cholera (choć niektórzy twierdzą, że jest za bardzo przegadana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 17:09, Nikodem95 napisał:

Warte zagrania to to? :)

Mi się grało dość przyjemnie, teraz nawet drugi raz przechodzę (pierwszy raz przechodziłem chyba ze dwa lata temu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 17:09, Nikodem95 napisał:

> Jade Empire?
Warte zagrania to to? :)


Bardzo fajna giera. Całkiem fajny system walki i ciekawa fabuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się