FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2012 o 20:42, HeadMaaaster napisał:

http://www.gram.pl/sklep_grupa.asp?e=6grj8&utm_source=spot&utm_medium=baner&utm_campaign=sklep_gram
Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś pomógł wybrać grę z tej promocji. Najlepiej żeby miała multi,
nie przedpadam za FPSami. Guild Wars odpada, Trainz Simulator myślę że mnie też nie zainteresuje.
Król Artur nie bo 2 niedlugo wychodzi/wyszła m&b gralem u kolegi.


To w sumie zostaje ci tylko WarHammer 40k :) Ewentualnie Split/Second choć nie wiem czy ktoś jeszcze w to gra po splajtowaniu studia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z DemiGod? Zaciekawiła mnie ona, po tym co jest napisane w sklepi wnioskuję, że ma multi "DemiGod jest tytułem nastawionym głównie na rozgrywkę sieciową, w której dopiero gra rozwija skrzydła. Gra wieloosobowa może pomieścić od 2 do 10 graczy jednocześnie."
A jeśli WH 40k to Retribution czy Chaos Rising? I w Retri gra więcej osób? Bo kojarze jak ktoś mówił o tym, a CHR to w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Która część z serii Modern Warfare jest najlepsza do multi i gra w nią najwięcej osób? Wystarczy tylko cyferka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 22:18, Orion napisał:

Która część z serii Modern Warfare jest najlepsza do multi i gra w nią najwięcej osób?
Wystarczy tylko cyferka :)


Najbardziej zbalansowaną, grywalną oraz najmniej awaryjną jest Cod 4 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 22:18, Orion napisał:

Która część z serii Modern Warfare jest najlepsza do multi i gra w nią najwięcej osób?
Wystarczy tylko cyferka :)


W zupełności zgadzam się z przedmówcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 22:45, Bracio napisał:

> Która część z serii Modern Warfare jest najlepsza do multi i gra w nią najwięcej
osób?
> Wystarczy tylko cyferka :)

Najbardziej zbalansowaną, grywalną oraz najmniej awaryjną jest Cod 4 ;).


To mi wystarczy. Dziękuje bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 22:08, HeadMaaaster napisał:

A co z DemiGod? Zaciekawiła mnie ona, po tym co jest napisane w sklepi wnioskuję, że
ma multi "DemiGod jest tytułem nastawionym głównie na rozgrywkę sieciową, w której dopiero
gra rozwija skrzydła. Gra wieloosobowa może pomieścić od 2 do 10 graczy jednocześnie."
A jeśli WH 40k to Retribution czy Chaos Rising? I w Retri gra więcej osób? Bo kojarze
jak ktoś mówił o tym, a CHR to w ogóle.


Widziałem DemiGod, ale nie miałem okazji pograć w multiplayera. Także, nie mogę się tutaj wypowiedzieć. Co do WarHammera 40k to proponowałbym zakup obydwu dodatków ponieważ są one samodzielnymi rozszerzeniami i nie wymagają podstawki. Są dwie różne kampanie z czego Retribution oferuje jak by to ująć kontynuację Chaos Rising. Jak poprzednik też ma multiplayera. A czy więcej ludzi gra w Retribution to trudno powiedzieć bo oba dodatki wyszły dokładnie rok po sobie. Analogicznie będzie więcej grało ludzi w nowy dodatek niż w stary. Także jeśli cię nie interesuję kampania co według mnie jest nawet nie zła to radzę kupić tylko Retribution.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję gry assassin''s creed: wersja reżyserska.
Nigdzie nie mogę znaleźć nowej. Nie mogę znaleźć żadnego sklepu, który sprzedaje polską wersję językową.
Orientuje się ktoś w jakim sklepie mógłbym ją kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że przez "wersja reżyserska" masz na myśli edycję premierową, która była z dubbingiem? W takim razie służę pomocą :)

http://www.gram.pl/sklep/pc/uexblue-assassins-creed

Gry z "Ubisoft Exclusive" są w kartonowej, wsuwanej okładce, której można się pozbyć. Pod spodem jest zwykła, premierowa wersja pudełka. Edycja oczywiście w pełni spolszczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi polecić jakieś RPG dla 2 osób na PS3?
Tylko nie Dungeon Siege 3 i nie Sacred 2, te już mam :P
Nawiasem mówiąc to nikomu bym Sacred 2 nie polecał, tak jest naładowana błędami że aż żal tyłek ściska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 16:22, Beleth napisał:

Możecie mi polecić jakieś RPG dla 2 osób na PS3?
Tylko nie Dungeon Siege 3 i nie Sacred 2, te już mam :P
Nawiasem mówiąc to nikomu bym Sacred 2 nie polecał, tak jest naładowana błędami że aż
żal tyłek ściska...


Na PC nie uświadczyłem błędów w Sacreda 2 a mam wersję EK :) Hmm dobry rpg na dwie osoby na PS3 ? Tylko Two Worlds 2 przychodzi na myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 02:34, vegost napisał:

> Możecie mi polecić jakieś RPG dla 2 osób na PS3?
> Tylko nie Dungeon Siege 3 i nie Sacred 2, te już mam :P
> Nawiasem mówiąc to nikomu bym Sacred 2 nie polecał, tak jest naładowana błędami
że aż
> żal tyłek ściska...

Na PC nie uświadczyłem błędów w Sacreda 2 a mam wersję EK :) Hmm dobry rpg na dwie osoby
na PS3 ? Tylko Two Worlds 2 przychodzi na myśl.


Ok, zbadam :)

A co do Sacred to jednym z paskudniejszych błędów jest brak możliwości handlu lub wymiany przedmiotów między graczami. Z tego co wiem to na PC są na to łatki, ale na PS3, w dodatku w Polskiej wersji gry takowych nie ma i nie będzie...bo cenega wie o problemie od wydania gry i nic z tym nie zrobiła...ble...
Jeszcze raz dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 12:59, Beleth napisał:

A co do Sacred to jednym z paskudniejszych błędów jest brak możliwości handlu lub wymiany
przedmiotów między graczami. Z tego co wiem to na PC są na to łatki, ale na PS3, w dodatku
w Polskiej wersji gry takowych nie ma i nie będzie...bo cenega wie o problemie od wydania
gry i nic z tym nie zrobiła...ble...
Jeszcze raz dzięki :)


To raczej nie od Cenegi zależy a od Ascaron bo to oni robili grę. Jeśli takowe patche istnieją na PS3 a oni nie wydali to rzeczywiście ich wina. Z drugiej strony nie ma kto ich już robić bo firma oficjalnie padła w 2009 roku. Istnieje tylko jedyny oddział w UK i jest on wchłonięty przez inne studia. No, ale byli pracownicy Ascaron pracują nad Sacred 3 więc nie boję się o tego rpga :) Ciągle czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Którą z tych gier na PC najlepiej kupić?
Dead Island
Dead Rising 2 (nie grałem w inne gry z tej serii)
The Darkness II (grałem w jedynkę trochę na PS3 - niezbyt mi się podobała, ale demo dwójki na PC przypadło mi do gustu)

Dobrze by było, jakbyście pokrótce wypisali wady i zalety każdej z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 18:12, Harrolfo napisał:

Witam,
Którą z tych gier na PC najlepiej kupić?
Dead Island
Dead Rising 2 (nie grałem w inne gry z tej serii)
The Darkness II (grałem w jedynkę trochę na PS3 - niezbyt mi się podobała, ale demo dwójki
na PC przypadło mi do gustu)

Dobrze by było, jakbyście pokrótce wypisali wady i zalety każdej z nich.


No to zaczynamy:

Dead Island & Dead Rising 2 - takie same gry z tym samym problemem czyli zombies. Zalet w tych grach próżno szukać, ponieważ nie oferują nic innego jak tylko bezmyślnie młócenie zombie. Jest tam jakaś fabuła, ale nie zmienia to faktu, że żeby ją wykonać trzeba się przedzierać przez zombie, które im dalej tym są różne, sprytniejsze i ciężkie do zlikwidowania (Dead Island).

Dead Island +
- Ładna grafika
- Różni przeciwnicy
- Tryb co-op
- Wybór bohatera na początku gry
- Polska gra
- Dobra cena
- Drzewka umiejętności
- Crafting broni

Dead Island -
- Liniowa fabuła
- Wyczerpany do bólu pomysł z zombies
- Mało rodzai przeciwników

Dead Rising 2 +
- Ładna kolorowa grafika
- Różnorakie bronie
- Crafting broni
- Bossowie na każdy poziom gry
- Co-op
- Tryb Areny

Dead Rising 2 -
- Liniowa fabuła
- Wyczerpany do bólu pomysł z zombie
- Takie same i powtarzające się questy poboczne
- Monotonia rozgrywki
- Jeden bohater główny

The Darkness 2 jest ciekawa pozycją, ale jeśli pierwsza część nie przypadła ci do gustu to druga cie nie zadowoli w pewnym sensie.

The Darkness 2 +
- Ładna komiksowa grafika
- Kontynuacja głównej linii fabularnej z części pierwszej
- Ciekawy pomysł przeciwników
- Nawet znośna fabuła
- Ciemność w dobrym wydaniu
- Taki sam voice-over z części pierwszej
- Co-op
- Dynamiczna akcja przy użyciu "Ciemności"

The Darkness 2 -
- Trochę słaba inteligencja przeciwników
- Liniowa fabuła
- Brak questów pobocznych
- Wszystko zgrane w czasie przez scrypty
- Krótka gra (około 4 - 6 godzin)

Ogólnie polecałbym The Darkness 2 bo nie ma lipnej fabuły jak wszystkie gry o tematyce zombie. Aczkolwiek gra starcza na bardzo mało czasu i nawet nie wiem czy ktoś jeszcze gra i chciałby zagrać w co-opa. Dead Island i Dead Rising 2 dają o wiele więcej czasu zabawy, ale są monotonne i mogą ci się znudzić. Jeśli spodobał ci się The Darkness to może jednak powinieneś dać szanse mimo krótkiej rozgrywki ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się