FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Witam,
Co jest lepiej kupić i dlaczego? :)

Mass Effect 3, czy Kingdoms of Amalur?
Chciałbym jakiegoś RPG-a, który wciągnąłby mnie na dłużej.
I co sądzicie o Wojnie na Północy na PS3?

BTW: Kiedyś myślałem nad Syndicatem, ale poczekam aż stanieje. Niech naprawią błędy i cenę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 21:27, Harrolfo napisał:

Mass Effect 3, czy Kingdoms of Amalur?


Oba bardzo dobre RPGi, ale ja zdecydowanie polecam Ci na teraz Mass Effect. Dlatego, że jeśli grałeś w poprzednie cześci, jest to pozycja obowiązkowa, a poza tym najlepiej kupić to w okresie kiedy najwięcej osób gra w multi, czyli teraz :) A Amalur nie zginie, poczekaj, aż stanieje i dopiero sobie kup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Masiora Efekciora grałem w poprzednie 2 części, ale ME2 mi się spodobało.
Jedynka mnie jakoś odrzuciła mechaniką i nudą. Czy ME3 mi się spodoba? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 20:33, M_S_13 napisał:

Battlefield Bad Company 2 czy Battlefield 3? Co lepiej kupić? Czy nowa część jest lepsza
czy gorsza?


Zależy co kto lubi. Battlefield 3 jest nawrotem do korzeni serii - duże mapy, masa pojazdów, samoloty. Można by się nawet pokusić o stwierdzenie, że to taki Battlefield 2 z nową, lepszą grafiką. Bad Company 2 zaś nastawione jest na bardziej dynamiczną i wartką akcję. Mapki są dużo mniejsze, pojazdów jak na lekarstwo, no i nie ma odrzutowców. Większość zabawy skupia się wokół walk piechoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 22:45, Harrolfo napisał:

W Masiora Efekciora grałem w poprzednie 2 części, ale ME2 mi się spodobało.
Jedynka mnie jakoś odrzuciła mechaniką i nudą. Czy ME3 mi się spodoba? :)


Szczerze mówiąc, to nie grałem jeszcze, także wypowiadanie się na ten temat zostawię innym, ale wydaje mi się, że to w większości będzie zależeć od Twojego gustu. Jeśli jedynka Ci się nie podobała, to właśnie jest sprawą Twoich osobistych upodobań, bo inni z kolei kochają tę grę, także myślę, że z trójką będzie tak samo. Jedynym sposobem, żeby się przekonać, to kupić i zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam mały dylemat.Mianowicie wybra rayman orgins na ps3 czy deus ex human revolution też na ps3.I czy kupic przez psn za ok. 139 zł czy w jakimś sklepie za ok. 150-200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 15:42, Radek00500 napisał:

Witam.Mam mały dylemat.Mianowicie wybra rayman orgins na ps3 czy deus ex human revolution
też na ps3.I czy kupic przez psn za ok. 139 zł czy w jakimś sklepie za ok. 150-200zł.


Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć która gra lepsza ponieważ są zupełnie inne, rayman jest świetne na pogranie godzinkę, dwie dziennie, z super humorem, no i można grać w parę osób.Deus ex to "RPG" ze świetnym klimatem (jeśli się lubi cyberpunka) fajna fabułą, ciekawie się wykonuje zadania.Mi osobiście bardziej pasował Deus, ale to zależy po prostu na jaki rodzaj gry masz akurat ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 20:26, Radek00500 napisał:

Dzieki za odp.A czy grales w deusa i czy on nie przynudza.Rayman czy on sie w graniu
na jednego gracza nie znudzi


Do raymana jest demo na steam zagraj i wtedy stwierdzisz czy taki styl gry Ci pasuje i czy nie nudzi. Obawiam się że nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć czy Ci się spodoba, bo to twoje własne odczucie. Są ludzie, którzy potrafią klepać to samo wiele godzin, a są i tacy, którzy chcą aby co chwila coś się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w obie te gry i żadna z nich nie przynudza, Deus mi bardziej podpasował ponieważ wole RPG niż platformówki, ale obie te gry są świetne w swojej kategorii. Zobacz sobie na filmikach gameplaye i zobacz co Ci akurat bardziej odpowiada. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2012 o 13:24, Fimbulvinter napisał:

Bad Company 2 vs Killzone 3 vs Pad + Mortal Kombat.


Jak masz znajomych/znajomego z którymi będziesz miał okazję dość często grać to Mortal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2012 o 13:24, Fimbulvinter napisał:

Bad Company 2 vs Killzone 3 vs Pad + Mortal Kombat.


Jak osoba wyżej, jeśli masz kogoś z kim mógłbyś grać często to wybierz Mortala. Jeśli nie, to wybierz Bad Company 2. Ludzie nadal w to grają, i można świetnie pobawić się w multiplayerze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 08:59, Radek00500 napisał:

A kupic przez psn czy normalnie.

Eeee, zależy gdzie jest taniej (?). No i czy Ty preferujesz dystrybucję cyfrową czy tą tradycyjną.
Gra niczym się nie różni (tyle, że czasem w PSS nie ma informacji o wersji językowej; trzeba na to uważać), więc nie bardzo wiem w czym masz problem.

Swoją drogą ja bardziej polecałbym Ci Raymana, bo to jest rewelacyjna gra, ale Deus Ex też jest świetny, dlatego sam zdecyduj co bardziej odpowiada Twemu gustowi.

I tnij cytaty.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 08:59, Radek00500 napisał:

A kupic przez psn czy normalnie.


No tu już Ci nie podpowiem bo to zależy od wielu rzeczy, osobiście zawsze kupuję pudelkowe wersje, ale nie którzy wolą cyfrową z powodu np. ograniczonego miejsca na pulce lub też sugerują się ceną bo akurat na PSN jest taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się