FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2012 o 00:08, Renzov napisał:

Jeżeli gra Ci się nie podoba, nie czujesz klimatu i uważasz, że dość szybko się znudzisz,
to ja nie widzę powodu dla którego miałbyś Diablo III kupować. Wybacz, ale mnie osobiście
denerwuje takie czcze narzekanie - "nie podoba mi się, ale w sumie to bym kupił, tylko
czy to dobrze, bo sam nie wiem?". Wszystkie trzy wymienione wyżej przez Ciebie gry prezentują
się co najmniej dobrze (o Risenie nie mam zdania, bo to średnio mój klimat) i myślę,
że w żadnym przypadku się nie zawiedziesz.
I co ciekawsze sam przeszedłem betę kilkanaście razy, ani przez chwilę nie przyszło mi
nawet do głowy, żeby się nudzić i - tak, jestem pewien, że 15 zniknę dla świata, aby
znowu stanąć przed obliczem Pana Grozy.

Jak masz tak duże wątpliwości to serio weź tego Mass Effecta 3 i Risena. Tyle, że ja
nie wiem w czym problem, dla mnie to krótka piłka.


Zawsze mam dylemat i dużo się zastanawiam, zanim wydam dużo kasy na cokolwiek. Nie chcę potem żałować swojego zakupu. Każdy narzeka i każdy chciałby mieć wszystkie te trzy gry na raz. Gdybym miał 400 zł to pewnie bym je wszystkie kupił. Problemem z Diablo 3 jest cena. Inaczej bym się nie zastanawiał. Wydaje się, że Risen 2 i ME3 to dobry wybór. Bo po Diablo oczekiwałem dużo więcej. Mogę też go kupić jak kiedyś stanieje do ceny wartej tej gry czyli 100 zł. Eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ja to najbardziej lubię gry, w które nawet jak przejdę, to mogę grać jeszcze długo. Red Dead Redemption, GTA, jakieś multiplayerowe strzelanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 13:57, Radek00500 napisał:

Skad pobrac demo na ps3 na pss nie ma

Faktycznie, nie ma. Najprawdopodobniej więc zostało ono usunięte.
Pozostaje Ci ocenić grę po materiałach z nią związanych lub ewentualnie zaznajomić się z nią u znajomego jeśli jakowyś ją posiada. Ja więcej już tutaj raczej nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś fajnej skradanki. Chciałem Sniper Elite V2, ale komputer już za stary :P Core2Duo 2,13 ghz, 3gb RAM, GeForce 7950gt, WinXP. Weźcie pod uwagę wymagania przy propozycjach. Mam wszystkie Splinter Cell''e, Hitmana, nawet Batmana AA, który ma skradankowe elementy. Może jest jeszcze jakaś gra o snajperze? Ghost Warrior podobno jest beznadziejny... W każdym razie czekam na propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Ultima.pl zrobiła niezłą promocję na PES 2012 (54 zł za wersję PC). Stąd pytanie, co wybrać?
PES 2012 czy FIFĘ 11 (FIFY 12 z całym tym skandalem związanym z brakiem licjencji polskiej ligi raczej nie wezmę)? Nie jestem jakimś szczególnym fanem obu gier, ani piłki w ogóle, ale pomyślałem, że jak jest promocja, a niebawem także długi weekend, to sobie w którąś z gier piłkarskich trochę "popykam". :) Co polecacie, drodzy forumowicze? Dziękuję z góry za porady. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 06:24, Janek_Izdebski napisał:

Ostatnio Ultima.pl zrobiła niezłą promocję na PES 2012 (54 zł za wersję PC). Stąd pytanie,
co wybrać?
PES 2012 czy FIFĘ 11 (FIFY 12 z całym tym skandalem związanym z brakiem licjencji polskiej
ligi raczej nie wezmę)? Nie jestem jakimś szczególnym fanem obu gier, ani piłki w ogóle,
ale pomyślałem, że jak jest promocja, a niebawem także długi weekend, to sobie w którąś
z gier piłkarskich trochę "popykam". :) Co polecacie, drodzy forumowicze? Dziękuję z
góry za porady. :)


Przyjelo sie, ze Fifa to najlepsza gra pilkarska w historii gier. Dzieki duzemu marketingowi EA dosc mocno okopalo marke i do dzis dzien jest o niej glośno. Spoty nawet w tv... PES nie jest rozglasniany. Niektorzy lubia pes a inni fife. Jednak wiekszosc graczy preferuje fife. No i jest zlokalizowana. PES nigdy nie byl. Fifa 12 jest teraz po 50 zl, lepszej okazji nie bedzie. Bierz fife ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Risen 2:Mroczne Wody czy Shogun 2+ Zmierzch Samurajów?
Jestem fanem zarówno Gothiców jak i Total Warów wszelakich dlatego bardzo trudno mi się zdecydować, a mogę kupić tylko jedną grę. Jak myśłicie, którą grą można cieszyć się dłużej, bez nudy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 16:55, Caridin napisał:

Risen 2:Mroczne Wody czy Shogun 2+ Zmierzch Samurajów?
Jestem fanem zarówno Gothiców jak i Total Warów wszelakich dlatego bardzo trudno mi się
zdecydować, a mogę kupić tylko jedną grę. Jak myśłicie, którą grą można cieszyć się dłużej,
bez nudy?


Dłużej? Total Warem. Na Steamie mam 112 godzin, z czego jakieś 70 w podstawkę, pół roku temu, a te 42 w dodatek (jeszcze nie skończyłem).

Po razie w długą kampanię podstawki i dodatku na pewno jest bez nudy, później zależy, jak wielkim fanem Total Wara jesteś. Można i z 1000h w to grać, ale niewielu to wytrzyma. :)

No i Shogun 2 ma świetne multi.

W Risena 2 nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 16:55, Caridin napisał:

Risen 2:Mroczne Wody czy Shogun 2+ Zmierzch Samurajów?
Jestem fanem zarówno Gothiców jak i Total Warów wszelakich dlatego bardzo trudno mi się
zdecydować, a mogę kupić tylko jedną grę. Jak myśłicie, którą grą można cieszyć się dłużej,
bez nudy?


Jeśli chodzi o długość rozgrywki i spędzony przy tytule czas do zdecydowanie Shogun 2. Risen oferuje 50 godzin. Przy rpgach to dość dużo, ale nie wiadomo jak ta gra prezentuje się pod koniec :) Sam dostałem w łapki dzisiaj rano paczuszkę z Risenem 2. Początek jest klimatyczny, choć później można się zawieść na całej linii. Chociaż by po tym co prezentowało Risen a teraz co prezentuje Risen 2. Trochę jednak poprzeczka spadła niestety. Shogun będzie dobrym wyborem. A jak stanieje Risen 2 to zdecydowanie możesz się w niego zaopatrzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 22:00, darth_16 napisał:

Mam pytanie - czy lepiej kupić zwykłą edycję Assasin''s Creed Revelations za 6 dych czy
tą samą grę w edycji kolekcjonerskiej za 120 zł?


Ja bym się jeszcze zastanowił nad Ottoman Edition za 100zł (gdzieniegdzie) lub 110-120zł (empiki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2012 o 09:18, darth_16 napisał:

Nad nią w ogóle sie nie zastanawiam. Kosztuje tyle co EK a nią nie jest. ;) A jak sądzisz
- lepiej EK za 120 czy zwykłą za 60?


Osobiście nienawidzę grać w niepełną wersję, a EK ma jakąś tam misję w singlu, ale z drugiej strony aż 2x tyle kasy za to dawać? Może chociaż zejdź do 105zł: http://allegro.pl/assassin-s-creed-revelations-pc-e-kolekcjonerska-i2296949044.html
A DLC zawsze można dokupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 10:42, vegost napisał:

Przyjelo sie, ze Fifa to najlepsza gra pilkarska w historii gier. Dzieki duzemu
marketingowi EA dosc mocno okopalo marke i do dzis dzien jest o niej glośno. Spoty nawet
w tv... PES nie jest rozglasniany. Niektorzy lubia pes a inni fife. Jednak wiekszosc graczy
preferuje fife. No i jest zlokalizowana. PES nigdy nie byl. Fifa 12 jest teraz po 50 zl, lepszej
okazji nie bedzie. Bierz fife ;)

Z angielskim nie mam problemu, nie boli mnie brak lokalizacji. Jednak jak czytałem, PES jest bardziej ambitniejszy, a jeśli chodzi o FIFĘ, to czytałem, że lepsza jest 11 (w dwunastce zabrakło sporo licencji, w tym polskiej Ekstraklasy). Oprócz tego dowiedziałem się, że PES jest ambitniejszy, a FIFA to taka marketingowa wydmuszka... Swoisty dwugłos, a ja jestem w rozkroku, naprawdę nie wiem co wybrać...! Doradzicie jeszcze przytaczając rzeczowe argumenty? Dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprościej będzie jeżeli ściągniesz dema i samemu sprawdzisz. Obie gry są świetne ale prezentują trochę inne podejście do tematu. Jeżeli chodzi o Fife to 12 jest zdecydowanie lepsza od 11, nowy silnik fizyczny, lepsza kontrola nad dryblingiem itd. to nic w porównaniu ze stratą kilku licencji które można doinstalować sobie w 5 min (pełno modów na to w sieci jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakiś fajny RPG w stylu Vampire: Bloodlines? Z klimatem, wciągającą fabułą, przy którym można przesiedzieć długi weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się