FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2012 o 00:10, Harrolfo napisał:

Zdecydowanie Deus Ex: Bunt Ludzkości.
Nie przepadam za cyber-punkiem, a ta gra wręcz mnie zassała.

Też nie moje klimaty, ale kiedyś trzeba spróbować :) dzięki za błyskawiczną odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2012 o 00:06, Smocza napisał:

Znacie jakiś fajny RPG w stylu Vampire: Bloodlines? Z klimatem, wciągającą fabułą, przy
którym można przesiedzieć długi weekend?


Grałaś w pierwszego Vampire: The Masquerade – Redemption ? Powinien przypaść Ci do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2012 o 23:16, igor631 napisał:

Najprościej będzie jeżeli ściągniesz dema i samemu sprawdzisz. Obie gry są
świetne ale prezentują trochę inne podejście do tematu. Jeżeli chodzi o Fife to 12
jest zdecydowanie lepsza od 11, nowy silnik fizyczny, lepsza kontrola nad dryblingiem itd.
to nic w porównaniu ze stratą kilku licencji które można doinstalować sobie w 5 min (pełno
modów na to w sieci jest).

Dzięki za info. Rozumiem, że w obu grach bez problemu zagram padem od X-boxa, prawda? Jakoś skłaniam się bardziej ku PES-owi, ale jeszcze przemyślę sprawę. :) W ogóle to jeszcze zamierzam się zaopatrzyć w Botaniculę. :) Ktoś już ją ukończył może? Jakie wrażenia? :) Pozdrawiam.

P.S. A co sądzicie o tym:

http://www.ultima.pl/call_of_duty_modern_warfare_3_pl_collection_1/i11621/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2012 o 11:00, darth_16 napisał:

Ponawiam pytanie - czy dodatek do Shoguna 2(Zmierzch Samurajów) jest dobrą grą?


Jest bardzo dobrą grą. Ogólnie nie grałem w nią długo, tylko u znajomego, ale mogę powiedzieć, że gra się bardzo przyjemnie i to zależy od tego czy podoba Ci się motyw z bronią palną na pierwszym planie. Ale jeden ogromny minus. Jednostki mówiły po angielsku. Ten angielski głos tak bardzo tam nie pasuje i psuje klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie trochę nie do tego wątku, ale nie znalazłem właściwego. Nie wiecie czy można gdzieś kupić klucz do Steam na Torchlight? Jestem zacofanym człowiekiem bez konta bankowego, dlatego nie mogłem kupić normalnie na Steam. Kupno pudełka TopSeller z CDP jest tu wysoce nieekonomicznym rozwiązaniem, ale jeśli nie ma innego wyjścia to się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Transformers: War for Cybertron. Warto, czy raczej gra trzyma poziom większości filmówek i szkoda sobie zawracać głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co polecicie: Kingdoms of Amalur: Reckoning czy Risen 2: Mroczne Wody? W ogóle jeśli chodzi o tą drugą produkcję, a jest już po premierze, dostanę gdzieś podstawkę wraz z DLC? Czy DLC dołączane do podstawki zostały już definitywnie wycofane? Ktoś wie może? Może jest jednak jakiś sklep gdzie dostanę podstawkę wraz z DLC? Dzięki za info. :)

Ewentualnie: Warto zainteresować się MMO "Tera"? Jakoś nie interesowałem się tą produkcją, więc jestem trochę zacofany... ;) Wiem tylko, że niby walka jest "real time", a sama gra była tworzona na silniku UE3. Czy ta gra ma jakieś inne, ciekawe elementy? Dzięki za informację. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 00:38, Kadaj napisał:

Transformers: War for Cybertron. Warto, czy raczej gra trzyma poziom większości filmówek
i szkoda sobie zawracać głowy?


Zdecydowanie warto, gra jest naprawdę porządnie wykonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 03:20, Janek_Izdebski napisał:

Co polecicie: Kingdoms of Amalur: Reckoning czy Risen 2: Mroczne Wody?
W ogóle jeśli chodzi o tą drugą produkcję, a jest już po premierze, dostanę gdzieś podstawkę
wraz z DLC? Czy DLC dołączane do podstawki zostały już definitywnie wycofane?


Raczej DLC dołączone do pre-orderów zostały wycofane po premierze. Chyba, że kupujesz wersję konsolową, która premiery jeszcze nie miała i DLC są dostępne. Ewentualnie allegro. Czasem można tam dostać coś co się wydaje już niedostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 14:04, Janek_Izdebski napisał:

Dzięki. A pomożesz mi co wybrać: "KoA:R", "Risen 2", czy MMO "Tera"
i dlaczego tę a nie inną pozycję? Z góry dziękuję. :)


Z tych trzech grałem tylko w demo KoA:R więc nic nie mogę powiedzieć. Choć ja bym się skłaniał bardziej do Risena. Lubię pirackie klimaty i Gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Terę osobiście odradzam, grałem w betę i szkoda na to czasu i pieniędzy, nieciekawy świat i questy, gra nic nowego do gatunku nie wnosi oprócz wielkiego mashowania przycisków. :) Jak chcesz MMO to lepiej odłóż kasę na GW2, albo już teraz kup dla comiesięcznych beta-testów - gra jest naprawdę miodzio. :)

Z pozostałych dwóch gier bardziej polecałbym Risena 2. Jeśli grałeś w jedynkę lub jesteś fanem Gothiców to nawet się nie zastanawiaj. :) Co prawda KoA, o ile lubisz poboczne questy, jest dłuższe, ale ma słabszą fabułę i klimat, i tak naprawdę to od początku gry widać, że jest to takie "single-player-MMO". :) Questy w większości wypadków to przynieś/zdobądź coś, oczyść lochy, eskortuj, zabij bossa itp. Jest to przyjemna gra z otwartym, dużym światem i bardzo fajnym systemem walki, ale piraci są znacznie ciekawsi. :) Arr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Myślę nad jakimś "darmowym" mmo. Darmowym w cudzysłowiu, ponieważ standardowo wiem, że będą mikropłatności, albo coś na kształt abonamentu żeby mieć konto premium. Ostatnie kilka dni spędziłem na grze w Warhammer Online na koncie trial. Szału nie ma, tragedii też nie. Zastanawiałem się czy nie wrócić może do LotRO albo Age of Conan. Ktoś gra i może coś powiedzieć o wyżej wymienionych tytułach? Z góry dziękuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 16:17, barsum napisał:

/ciach/

Dzięki Wam serdecznie za wszelakie informacje. :) Jutro, tzn. dziś zdecyduję w co się zaopatrzyć. Pewnie "Risen 2" ale "KoA:R" nie skreślam jeszcze... ;) Zresztą i tak teraz następuje sezon wysypu ciekawych produkcji, heheheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się