FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2012 o 14:35, B1SH0P napisał:

Tekken 6 czy Mortal Kombat? (PS3)


Jeżeli Mortal w edycji Komplete... to bym brał Mortala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 14:35, B1SH0P napisał:

Tekken 6 czy Mortal Kombat? (PS3)

A nawet jeżeli nie w Komplete to... też Mortal Kombat.
Chociaż jak się teraz zastanawiam, to summa summarum więcej spędziłem przy Tekkenie, ale to przez mój ogromny sentyment i uwielbienie do tej serii. Jeśli też jesteś fanem to bierz, nie zawiedziesz się, bo to relatywnie dobra gra jest, ale tak obiektywnie patrząc Mortal wygrywa jakościowo (i pod względem ilości contentu) definitywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 23:00, Karfein napisał:

Jeżeli Mortal w edycji Komplete... to bym brał Mortala.


A te 4 postacie są takie fajne,że lepiej kupić Komplete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 23:08, bobobo napisał:

A te 4 postacie są takie fajne,że lepiej kupić Komplete?


Znajomy twierdzi, że warto, a ja sam po trailerach już patrząc chcę tylko i wyłącznie Komplete, żadną inną. Ale to jak Ty czujesz, która seria Ci bliższa sercu. Ja się wychowałem na MK (jakkolwiek to brzmi), więc też odruchowo wpierw na tę serię popatrzę. Ale obiektywnie rzecz biorąc, nowy Mortal to dobra gra - także wg recenzentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 14:35, B1SH0P napisał:

Tekken 6 czy Mortal Kombat? (PS3)


Trudno powiedzieć. Jeśli chcesz brać nowego Mortal Kombat to tylko w wersjii Complete. Czyli ze wszystkimi DLC jakie wyszły do tej pory. To daje mnóstwo zabawy za małą cenę :) Tekken kiedyś był dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 01:10, vegost napisał:

Trudno powiedzieć. Jeśli chcesz brać nowego Mortal Kombat to tylko w wersjii Complete.
Czyli ze wszystkimi DLC jakie wyszły do tej pory. To daje mnóstwo zabawy za małą cenę
:) Tekken kiedyś był dobry.


Ja przez całe życie grałem w Tekkeny, nawet nie pamiętam czy grałem kiedyś w MK ^ ^, wezmę to co będzie tańszę, dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukam jakiejś ciekawej strategii/RPG, coś nieco w stylu Twierdzy, na pograniczu z typowymi RPG fantasy. Byleby elementy ekonomii były dość rozwinięte, militarne - niekoniecznie, tj. nie musi być to stricto militarna gra, bardziej stawiałbym na ciekawy, rozbudowany aspekt ekonomiczno-gospodarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 14:19, CreateYourself napisał:

Witam,

Szukam jakiejś ciekawej strategii/RPG, coś nieco w stylu Twierdzy, na pograniczu z typowymi
RPG fantasy. Byleby elementy ekonomii były dość rozwinięte, militarne - niekoniecznie,
tj. nie musi być to stricto militarna gra, bardziej stawiałbym na ciekawy, rozbudowany
aspekt ekonomiczno-gospodarczy.


To może Majesty cię zainteresuje? Demo jest do pobrania stąd: http://www.gamershell.com/download_50956.shtml
Ewentualnie Anno któreś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 15:20, Orion napisał:

Którą gra ze Spider-Manem jest najlepsza? W którą warto zagrać?

Stary dobry Spider- Man z 99 bodajże jest warty uwagi, druga część również, choć wyszła tylko na PSX.

Spider-Man The Movie nie był zły.

Ultimate Spider-Man jeśli lubisz cell-shading.

Spider-Man: Shattered Dimensions z nowszych części.

Marvel Ultimate Alliance, tam też występuje Spidey, u boku innych bohaterów Marvel''a (Wolverine, Hulk, Thor).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest wspomniany Spider-Man z 1999 roku.
Warto też się zainteresować Spider-Man: The Movie, Spider-Man 2 (jeśli masz PS2), Ultimate Spider-Man, Spider-Man: Shattered Dimensions - całkiem niezła gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Intel Core i3-2120 3.3GHz

MSI Radeon HD6790 1GB

4 GB RAM

Jakie gry które NIE są nowe polecilibyście na tego kompa? To znaczy takie które spokojnie wykorzystałyby potencjał takiego peceta w większości / pełni mocy. Głównie chodzi mi o gry akcji, strzelanki i rpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co powiesz na Crysisa, Wiedźmina, Maxa Payne''a 2: The Fall of Max Payne (nie wygląda wcale źle), The Saboteur, Assassin''s Creed, Assassin''s Creed II?

Nie mają być nowe gry, czyli najpóźniej z jakiego roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli te gry pójdą w dobrych / bardzo dobrych detalach na takim kompie [ a ten komp i gry nie dla mnie, dlatego pytam bo sam w nowości nie gram od dość dawna ] to już wiem na czym z grubsza stoję i za jakimi okresowo tytułami się rozglądać. Thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio zakupiłem netbooka ASUS EeePC 1011PX
Procesor: Intel Atom N570 1,6 GhZ 2 rdzenie
Ram: 2GB DDR III
Dysk: 320 GB
Karta graficzna : Intel 3150 (128MB)
Powidzcie mi jakie gry mogły by na nim śmigać wmiare bez zamół.
P.S Wiem że pojawią się komentarze typu : po co kupiłeś netbooka jak chcesz grać
odpowiadam na nie już teraz netbooka nie kupiłem aby grać ( od tego mam PC ) tylko po to aby mieć na co zrzucać zdjęcia oraz żebym miał go w podróży np. do sprawdzenia np. poczty. A w podróży czasami chce się w coś zagrać nieprawdaż :)
Z góry dziękuje za odpowiedzi !
Pozdrawiam Mustafx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic (dwójka też powinna ładnie chodzić), Dungeon Siege 2, HoMM3, Majesty, zakładam, że PoP:Sands of Time, no i klasyki na infinity (Planescape, Baldur, Icewind), Fallouty, Neverwinter Nights.
Możesz również sprawdzić na stronie canyourunit, czy wybrane przez Ciebie gry Ci pójdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się