FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Trochę nietypowe pytanie - ale przez ostatni rok byłem wyłączony ze świata elektronicznej rozrywki - jakie ciekawe cRPG będzie można niebawem kupić/wyszły przez ostatni rok? O ile superprodukcje jak ME3 czy to, co prezentowano na E3 nie uszło mojej uwadze, to już mniejszych perełek nie miałem szans uchwycić. Zadowoli mnie lista tytułów, informacje wynajdę sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2012 o 09:28, Strange101 napisał:

Trochę nietypowe pytanie - ale przez ostatni rok byłem wyłączony ze świata elektronicznej
rozrywki - jakie ciekawe cRPG będzie można niebawem kupić/wyszły przez ostatni rok? O
ile superprodukcje jak ME3 czy to, co prezentowano na E3 nie uszło mojej uwadze, to już
mniejszych perełek nie miałem szans uchwycić. Zadowoli mnie lista tytułów, informacje
wynajdę sam.

Bastion :)

Ogólnie byłoby jednak łatwiej, gdybyś powiedział na czym grasz, jakie platformy sprzętowe mamy brać pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2012 o 10:15, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Ogólnie byłoby jednak łatwiej, gdybyś powiedział na czym grasz, jakie platformy sprzętowe
mamy brać pod uwagę.


Mam dostęp do PC i X360, rzeczywiście się zagapiłem; naprawdę wystarczy mi jakakolwiek wskazówka na temat tego, co w zeszłym roku zapowiedziano, bo nie licząc tego okresu, byłem na biężąco - sam już wyłuskam najwartościowsze tytuły. Ostatnim moim zakupem z rodziny RPG był Wiedźmin 2 na PC (lubię szczególnie te gry reprezentujące klasykę gatunku, ale chętnie pogrywam też w te nastawione bardziej na akcję) i od jego wydania nie miałem praktycznie czasu niczym się zająć, nawet newsami. Przez ostatnie 2 tygodnie odnalazłem kilka ciekawych zapowiedzi, ale zawsze coś mogło mi umknąć - dlatego tu pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto zainteresować się Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy? Tak patrzę, że ostatnio stało się dostępne i zastanawiam czy jest jeszcze grywalne. Czy jednak lepiej już nie tykać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2012 o 18:06, revolt505 napisał:

Warto zainteresować się Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy? Tak patrzę, że ostatnio
stało się dostępne i zastanawiam czy jest jeszcze grywalne. Czy jednak lepiej już nie
tykać?


100 razy lepsze od The Force Unleashed, świetny system walki na miecze świetlne i duża grywalność. Fabuła w kampanii dość głupia, ale gra się bardzo dobrze. Plus ciekawy multiplayer, w który ludzie wciąż grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2012 o 18:06, revolt505 napisał:

Warto zainteresować się Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy? Tak patrzę, że ostatnio
stało się dostępne i zastanawiam czy jest jeszcze grywalne. Czy jednak lepiej już nie
tykać?

Dla mnie najlepsza gra z serii Jedi Knight. Genialna zabawa i walki na miecze co niemiara. Do tego klimacik SW. Miodzio innymi słowy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z faktem, iż mój laptok padł i korzystam obecnie z laptopa żony, którego w swej dobroci mi zostawiła (bez czego byłbym pozbawiony kontaktu ze światem), szukam ciekawych gier, spełniających jeden istotny warunek: zero instalowania na dysku. Innymi słowy - coś stricte przeglądarkowego. Gatunek jest mniej istotny, niezależnie od tego, czy będzie to prosta strzelaninka, czy cRPG, ważne, żeby umiliło oczekiwanie na powrót laptopa z serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo daleki strzał, ale może Monster''s Den? Prosta, darmowa gierka w stylu dungeon crawl (coś jak świeże Legend of Grimrock), z prawie zerową grafiką, ale wciąga jak bagno (na Kongregate.com są dwie części).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2012 o 15:59, Daelor napisał:

(na Kongregate.com są dwie części).


Zajrzałem na Kongregate i dokładnie tego szukałem. Mnóstwo różnorakich gierek :) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2012 o 17:57, Ring5 napisał:

Zajrzałem na Kongregate i dokładnie tego szukałem. Mnóstwo różnorakich gierek :) Dzięki.


Sporot tamtejszych tytułów jest naprawdę grywalna (Raze 2, Kingdom Rush, Civilizations Wars, Frontier, Dungeon Crawl, 1066, Frantic Frigates, Elona Rush), powinieneś znaleźć coś fajnego na parę godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce gra nie jest już dostępna w sprzedaży pudełkowej. Pozostają tylko aukcje lub kupienie gry po angielsku np. na gogu i poszukanie spolszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się