FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Niedługo idę na małe zakupy growe do Saturna i chciałbym się was zapytać, jakie rpgi byście mogli by polecić na długie godziny ? Coś podobnego do Dragon Age. Mogą też być podobne gry do ME.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 13:24, vegost napisał:

/.../

Mass Effect to nie jest rpg. Chyba, że chodzi Ci o elementy strzelania.
W każdym razie Deus Ex wart jest rozważenia. Dobra historia i przemyślany system walki. Słowem - polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 13:38, Renzov napisał:

Mass Effect to nie jest rpg. Chyba, że chodzi Ci o elementy strzelania.
W każdym razie Deus Ex wart jest rozważenia. Dobra historia i przemyślany system walki.
Słowem - polecam.


Mass Effect to RPG z elementami akcji. Owszem chodziło mi o coś takiego. Deusa nowego mam niestety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 13:38, Renzov napisał:

> /.../
Mass Effect to nie jest rpg. Chyba, że chodzi Ci o elementy strzelania.
W każdym razie Deus Ex wart jest rozważenia. Dobra historia i przemyślany system walki.
Słowem - polecam.


A Skyrim polecasz ?, tak z modami oczywiście choć to bardziej action - rpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 13:40, vegost napisał:

Mass Effect to RPG z elementami akcji. Owszem chodziło mi o coś takiego. Deusa nowego
mam niestety :P


Mass Effect to akcja z elementami RPG. :) Może Ci się spodobać Jade Empire, to takie lekkie RPG z dużą ilością walki w dalekowschodnich klimatach. Na jakieś 20h starczy. No i Skyrim pewnie jest całkiem dobry jak chcesz długie RPG, ale nie grałem, nie moje klimaty.

Dobre jest też Vampire The Masquerade: Bloodlines. Tylko że w pudełku jest praktycznie nie do dostania, zostaje Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 13:41, Airandill napisał:

A Skyrim polecasz ?, tak z modami oczywiście choć to bardziej action - rpg.

Jak najbardziej, bo to świetna gra jest.
Sam mam dopiero niespełna 80 godzin gry, ale podstawka + mody to istna rewelacja. Jeżeli zależy Ci na otwartym świecie i możliwości niesamowitej eksploracji, to poczujesz się jak w domu. Na tym polu chyba nie ma obecnie lepszej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Risen 2, (ME to, jak wspomniane już to zostało, akcja z elementami RPG), Deus Ex: Bunt Ludzkości, Skyrim odradzam (szybko mnie znudził), Wiedźmin, Wiedźmin 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 13:40, vegost napisał:

Mass Effect to RPG z elementami akcji. Owszem chodziło mi o coś takiego. Deusa nowego
mam niestety :P

Powtórzę słowa Feallana - ME to gra akcji z elementami crpg, nie odwrotnie.
Tak jak wyżej polecam Skyrima, a jak to też ograłeś, to może starsze produkcje? Plantscape: Torment czy Baldury to dobry wybór na naprawdę długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 13:50, Renzov napisał:

> A Skyrim polecasz ?, tak z modami oczywiście choć to bardziej action - rpg.
Jak najbardziej, bo to świetna gra jest.
Sam mam dopiero niespełna 80 godzin gry, ale podstawka + mody to istna rewelacja. Jeżeli
zależy Ci na otwartym świecie i możliwości niesamowitej eksploracji, to poczujesz się
jak w domu. Na tym polu chyba nie ma obecnie lepszej produkcji.


Dzięki mały offtop sorry za wtedy no wiesz o co chodzi obaj wiemy o jaki temat, ale sam wiesz jak jest.
Jak ja widze skyrim mod na niebo i grafike poezja, i tyle tylko 80 a można wiesz podobno 600 :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 13:54, Renzov napisał:

Powtórzę słowa Feallana - ME to gra akcji z elementami crpg, nie odwrotnie.
Tak jak wyżej polecam Skyrima, a jak to też ograłeś, to może starsze produkcje? Plantscape:
Torment czy Baldury to dobry wybór na naprawdę długi czas.


No dobra :P Niech wam będzie po waszemu. Dla mnie to RPG Akcji :P Skyrima mam i już trochę czasu temu przeszedłem. Choć byłem zdziwiony bo zazwyczaj nie lubię Elder Scrolls. A plantscape i Baldury odpadają bo nie lubię gier turowych, gdzie trzeba czekać na ruchy.

@Harrolfo wszystkie te gry mam niestety ;/ Zastanawiam się nad Rage, ale nie wiem. Zależy na jak długo mi to starczy, skoro to shooter pewnie na krótko. Singularity mi się bardzo podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sobie kupić najnowszego Ghost Recon''a na Xbox''a 360 i moje pytanie brzmi czy warto?! Chciałbym kupić gre, która wciągnie mnie na długie godziny, przy której stracę dużo czasu zarówno na kampanie single jak i multiplayer. Proszę o wypowiedzi ludzi, którzy w tą gre '''' pykali ''''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 15:48, Harrolfo napisał:

Moment, ale chcesz wtedy FPS-a, czy RPG-a?

W sumie, to oba te warunki spełnia Borderlands.


Nic się nie stanie jeśli RPG będzie też shooterem. Hmm borderlands.. kreskówka zamiast porządnej grafiki XD Poza tym jest po polsku ? Słyszałem, że wersja GOTY jest po angielsku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 18:37, Evertsen_Dante napisał:

Ta, jest po angielsku, ale znajdziesz chyba jakieś spolszczenie.


Ah kupując grę za 60 zł wymagam chociaż spolszczenia kinowego eh.. To sobie daruje. Umiem angielski, ale to kpina mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 19:01, vegost napisał:

Ah kupując grę za 60 zł wymagam chociaż spolszczenia kinowego eh.. To sobie daruje. Umiem
angielski, ale to kpina mała.


Borderlands nie ma prawie żadnej fabuły, to tylko czysta rozrywka. Nawet ja z moim angielskim sobie poradziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 19:55, Fimbulvinter napisał:

Borderlands nie ma prawie żadnej fabuły, to tylko czysta rozrywka. Nawet ja z moim angielskim
sobie poradziłem.


Skoro nie ma fabuły to szkoda w to grać. Raczej wolę się dobrze bawić w czasie grania i śledzić dobrą fabułę :) Jak bym chciał pograć w beznadziejnego shootera to pograłbym w Battlefielda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 20:30, vegost napisał:

Skoro nie ma fabuły to szkoda w to grać. Raczej wolę się dobrze bawić w czasie grania
i śledzić dobrą fabułę :) Jak bym chciał pograć w beznadziejnego shootera to pograłbym
w Battlefielda.

Przecież grałeś w Skryima podobno, a tam nie ma dobrej fabuły. :P
Bardzo polecam Borderlandsa, super rozrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się