FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Tak, "jakiś tam element rpg" to dobre określenie. A walka wcale nie jest jakaś wybitna - ot, taka jakich wiele. Cóż, grę polecam tak, czy inaczej, bo Demon''s Souls mnie się podobało, ale to produkcja nie dla mnie, ze względu na czas, jaki pochłania i pewne ograniczenia w samej mechanice.

A fpsy to frames per second, oczywiście nie miałem na myśli strzelanek (o_o).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 21:14, Renzov napisał:

Tak, "jakiś tam element rpg" to dobre określenie. A walka wcale nie jest jakaś wybitna
- ot, taka jakich wiele. Cóż, grę polecam tak, czy inaczej, bo Demon''s Souls mnie się
podobało, ale to produkcja nie dla mnie, ze względu na czas, jaki pochłania i pewne ograniczenia
w samej mechanice.


No to się zgadzamy :D W każdym razie zawsze chciałem spróbować w to zagrać i teraz jest szansa :) Nawet jeśli mnie zawiedzie to trudno :) Jedna gra więcej do kolekcji no i jeszcze jest tryb inwazji :) Może, ktoś chętny będzie do pvp :)

Dnia 27.07.2012 o 21:14, Renzov napisał:

A fpsy to frames per second, oczywiście nie miałem na myśli strzelanek (o_o).


Hmm wiesz First Person Shooter :D Ale też co mi się wydawało, że chodziło o klatki na sekundę ;p No cóż, mój błąd. Dzięki za pomoc w każdym razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy Mafia 2 w tym wydaniu Premium Games zawiera dodatki, czy trzeba je dokupić osobno (i przy okazji czy warto, choć drogie nie są jak widziałem)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dead Island, chociaż bezludna wyspa to to nie jest ani opuszczona ale jest na tyle mało ludności że spokojnie można ją uznać że bezludną i opuszczoną. Jeżeli lubisz też gry w takiej konwencji to polecam Left 4 Dead 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duże światy do singla, ewentualnie kinowa realizacja i ciekawa fabuła na wakacje na PS3 poszukiwana. Właśnie skończyłem Uncharted 3 i AC: Revelations podganiając obie serie by być na bierząco. Jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś skradanki,aż do przyjścia Dishonored. Ma być na PS3,w miare nowsza (tak 2007+) i najlepiej w PL. Tylko proszę nie o Deusa i trylogię Splinter Cell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 23:05, bobobo napisał:

Szukam jakiejś skradanki,aż do przyjścia Dishonored. Ma być na PS3,w miare nowsza (tak
2007+) i najlepiej w PL. Tylko proszę nie o Deusa i trylogię Splinter Cell.


Metal Gear Solid 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 23:05, bobobo napisał:

Szukam jakiejś skradanki,aż do przyjścia Dishonored. Ma być na PS3,w miare nowsza (tak
2007+) i najlepiej w PL. Tylko proszę nie o Deusa i trylogię Splinter Cell.


Wybacz double posta, ale jeszcze do głowy mi przyszło Assault on Dark Athena no i ofc. MGS HD collection o którym nie wspomniałem w poprzednim poście, a od którego chyba lepiej zacząć niż odrazu zabierać się za MGS4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 23:42, Saref napisał:

Metal Gear Solid 4?


Emm,wolałbym jednak "grać" w grę. Przykro mi,to nie mój typ. Chyba,że Peace Walker,ta część była zaje. Ale kolekcja HD dalej nie chce zejść z ceny i trzyma.

@Harrolfo - Chciałbym bardziej... em... skradankową skradankę... czy jakoś tak.Chodzi o to,że gra ma być zbudowana na skradaniu i byciu cichym,a w Arkham City jest to jeden z elementów składowych.

To jak,już nic?

Edit: Riddicka mam na PC,chociaż jest tania to kiedyś zakupie. Ale teraz bym zagrał w coś wgl nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam narzekasz;), dużo było cutscenek, ale gameplayu też nie mało. Ja tam miło wspominam MGS4 za rewelacyjną fabułę. No, ale niestety jeśli chodzi o konsole to z "czystami" składankami ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 00:00, Harrolfo napisał:

No właśnie taki jest problem, że nic nowego ze skradanek ostatnio nie wyszło oprócz Deusa.


No to szkoda,kupię jakiś inny tytuł a na Dishonored sobie spokojnie poczekam ;) Dzięki wam Saref i Harrolfo za propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić Fable III na PC, ale nie grałem w dwójkę ponieważ jak wiadomo nie wyszła na PC. Stad moje pytanie. Czy dwójka ma mocne połączenie z trójką. Czy trójka ma jakieś powiązania z jedynką? W jedynkę grałem kilka razy :) Ogólnie czy wszystkie części są ze sobą powiązane?
Gdzie mógłbym znaleźć jakieś streszczenie fabuły drugiej części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 12:46, Dared00 napisał:

> Spory dylemat... Prototype 2 na PC czy Dark Souls: Prepare to Die Edition na
PC
?
Myślę, że to ci nieco ułatwi wybór: http://www.reddit.com/r/Games/comments/xcfmu/a_warning_to_avoid_prototype_2_for_pc/

Mówiąc krótko: P2 to zabugowany i badziewnie zrobiony port.


Ale podobno twórcy Dark Souls także nie przykładają się zbytnio do portu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się