FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2012 o 16:06, Renzov napisał:

tl;dr Jak dla mnie InFamous to jedna z najlepszych serii tej generacji i aż wstyd zestawiać
ją z grą tak metaforycznie pustą jak Prototype.

Pozdrawiam.

Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trochę głupie pytanie, ale... czy warto kupować GW2? Grałem w pierwszą część dość długo, ale nie jestem przekonany czy dwójka spełni moje oczekiwania. Jak się sprawuje PvP? Ma potencjał jako esport? Dorównuje "funowo" GvG z jednyki? To chyba tyle z moich pytań, mam nadzieję, że wypowie się ktoś kto miał szansę grać w becie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poradźcie - mam ochotę zagrać w coś z w miarę taktycznego gdzie mamy dość nieliczną drużynęi i prowadzimy kolejne potyczki. Mniej więcej jak w Icewind Dale czy Silent Storm. Najlepiej jakieś fantasy, ale w sumie każde realia mogą być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 21:28, misioo napisał:

Poradźcie - mam ochotę zagrać w coś z w miarę taktycznego gdzie mamy dość nieliczną drużynęi
i prowadzimy kolejne potyczki. Mniej więcej jak w Icewind Dale czy Silent Storm. Najlepiej
jakieś fantasy, ale w sumie każde realia mogą być.


Freedom Force? Jagged Alliance? Seria X-COM? Commandos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 21:28, misioo napisał:

Poradźcie - mam ochotę zagrać w coś z w miarę taktycznego gdzie mamy dość nieliczną drużynęi
i prowadzimy kolejne potyczki. Mniej więcej jak w Icewind Dale czy Silent Storm. Najlepiej
jakieś fantasy, ale w sumie każde realia mogą być.


Może nie fantasy ale:
Jagged Alliance (2 chyba najlepsza), Fallout Tactics, coś z serii UFO, Gorky 17, z nowych to może Krater ci się spodoba, słyszałem na jego temat bardzo różne opinie w zasadzie bardzo skkrajne albo się bardzo podoba albo bardzo mało.
Fantasy:
Jak spodobało ci sie Icewind Dale to w zasadzie większość RPG w systemie AD&D: Baldurs Gate, Świątynia Pierwotnego Zła (to sa głównie walki), z nowszych to Dragon Age 1 i Drakensang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POtrzebuje jakiejś gry podobnej do The Hunter, z ładniutką jak on grafiką i zwierzyną wolną i, oczywiście, za darmo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję gry z dobrą fabułą i najlepiej urywającym jajca zakończeniem. Jeśli chodzi o rodzaj i gatunek - pozostawiam wolną rękę. Najlepiej wyprodukowana po 2007 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oba Wiedźminy, Alan Wake, Portal 2, wspomniany już Deus Ex: Bunt Ludzkości, Batman: Arkham Asylum i Arkham City. Ogólnie cięzko o gry z zaskakującym zakończeniem. Praktycznie żadna z wyżej wymienionych takiego nie ma, chociaż to już rzecz gustu, ale każda z tych gier ma świetną fabułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 01:28, Izbi napisał:

Poszukuję gry z dobrą fabułą i najlepiej urywającym jajca zakończeniem. Jeśli chodzi
o rodzaj i gatunek - pozostawiam wolną rękę. Najlepiej wyprodukowana po 2007 roku.

Wspomniany wcześniej Bunt Ludzkości, Wiedźminy, AC II...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 14:07, deif33 napisał:

Polecicie jakiś dobry, starszy (sprzed 2008) slasher na PC oprócz Onimushy 3 i DMC 3?


X-Men Origins Wolverine. 2009, ale nie ma co wybrzydzać, mało slasherów na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 09:12, Bithda napisał:

Wspomniany wcześniej Bunt Ludzkości, Wiedźminy, AC II...


AC II już ukończyłem, Wiedźminy także, Deus Ex do mnie niezbyt przemawia, podobnie jak Batmany. Może Alan Wake i Bioshock. A co myślicie o Dead Space? Ma dobrą historię? Ew. Mass Effect, mam część pierwszą, ale po moim zdaniem fajnym początku odrzuciła mnie dalsza część i tak naprawdę za wiele w niego nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2012 o 14:59, Izbi napisał:

AC II już ukończyłem, Wiedźminy także, Deus Ex do mnie niezbyt przemawia, podobnie jak
Batmany. Może Alan Wake i Bioshock. A co myślicie o Dead Space? Ma dobrą historię? Ew.
Mass Effect, mam część pierwszą, ale po moim zdaniem fajnym początku odrzuciła mnie dalsza
część i tak naprawdę za wiele w niego nie grałem.

Mass Effect później się rozkręca i jest naprawdę fajny, Deus Ex mnie wciągnął bez reszty szczególnie wtedy, gdy za priorytet wyznaczasz sobie osiągnięcie GHOST na końcu każdej misji, Dead Space polecam- Jedynka jest przepiękna, fabuła fajna, klimat urywa du*e:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się