FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2012 o 14:59, Izbi napisał:

AC II już ukończyłem, Wiedźminy także, Deus Ex do mnie niezbyt przemawia, podobnie jak
Batmany. Może Alan Wake i Bioshock. A co myślicie o Dead Space? Ma dobrą historię?


Bioshock świetna sprawa - genialny design, dobry gameplay z plasmidami, ciekawa fabuła.

Dead Space też, niesamowity klimat, historia dobra, niestandardowy gameplay (zamiast po prostu strzelać do potworów, musisz obcinać im odnóża, inaczej będą atakować i atakować). Grałem tylko w jedynkę.

Dnia 10.08.2012 o 14:59, Izbi napisał:

Mass Effect, mam część pierwszą, ale po moim zdaniem fajnym początku odrzuciła mnie dalsza
część i tak naprawdę za wiele w niego nie grałem.


Jak nie możesz się przekonać do ME1, to nie graj w dalsze części, szkoda kasy. ME2 i ME3 mają lepszy gameplay, i gra się chyba nawet fajniej, ale historia i prowadzenie fabuły strasznie kuleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 14:53, Harrolfo napisał:

Jak wspomnieli koledzy wyżej - X-Men Origins: Wolverine. Bardzo ciekawy slasher, nie
czuć wcale "licencyjności" tytułu, bardzo dobra gra.

Dzięki ale raczej na moim złomie to nie ruszy. Właśnie dlatego chciałem starsze gry. Jakieś inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 17:54, deif33 napisał:

ciach

Wiec ja polecam Rune, stara gierka bo z 1999 roku jak dobrze pamietam a klimatem dalej jest swietna. Oczywiscie serie Legacy of Kain...czyli Soul Reaver 2 (chyba byl na PC) Defiance i Blood Omen 2. Jedna z lepszych serii pod wzgledem klimatu, moze nie jest to typowy slasher ale gry sa swietne. Idac w tym kierunku to Prince of Persia : Warrior Within w ktorej walki jest najwiecej ze starej trylogii, choc zobacz wymagania bo z tego co pamietam to potrzebowala dosc dobrego kompa zaraz po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mogę polecić sprawdzone przeze mnie RTS''y i RPG tym, którzy lubią owe gatunki ;)
Strategie: Age of Empires I - III,Warhammer 40k:DoW(z wszystkimi dodatakami przy czym Dark Crusade i Soulstorm to samodzielne dodatki - czyli nie wymagają zwykłego Dawn of War i WA), Bitwa o Śródziemie I i II, Knights&Merchants(ale już chyba nie kupi się tego nigdzie niestety)również SC I i WC III choć niechętnie, bo straciłem szacunek do Blizza po tym co narobili z WoWem.
RPG: Neverwinter Nights 1 i 2 z wszystkimi dodatkami,TES III:MORROWIND z dodatkami, TES IV:OBLIVION z dodatkami.Do tych wszystkich wymienionych mogę jeszcze polecić Worms World Party,Worms 3D,Worms Forts:Oblężenie oraz Heroes III Of Might And Magic.Z tym, że Wormsów już można nigdzie nie dostać :(.Czemu tylko te stare wymieniam? Bo na nowe szkoda mi kasy i jeszcze nie wiadomo czy pójdą lub czy mnie zainsteresują(teraz gry robią tylko dla kasy a nie po to,żeby przyjemnie się w nie grało idealny przykład to WoW, którego quitnąłem 26 czerwca po 3 latach gry).No i innych gier nie wymieniam, ponieważ od zawsze lubiłem tylko i wyłącznie Strategie i RPG :) Na AoE i HoMM III się wychowałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za posta pod postem, ale już nie mogłem edytować poprzedniego :( Wszystkie wymienione gry mają nie duże wymagania, więc nawet na tych starszych kompach powinny pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisał że mają to być gry sprzed 2008, a o DMC3 wspmniał DMC 1 i 2 nie wyszły na PC, a 4 nie mieści się w przedziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na starszy sprzęt polecam szczególnie Vampire the Masquerade Bloodlines - grę ostatnio dość często można dostać na steam w promocjach, a warto. Najlepszy RPG, w jakiego grałem, niesamowity klimat, genialne questy, żywe postacie, w wyniku czego każda napotkana postać zostaje przez nas zapamiętana do końca gry... samemu dobieramy sobie styl gry - czy wolimy się przekradać, czy walczyć bezpośrednio, a może przekonywać ludzi swym urokiem? Albo wszystko na raz - tak, to swego rodzaju Deus Ex, ale moim zdaniem(po odpowiednim upaczowaniu...)przebija pod wieloma względami wspomnianego Deus Exa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2012 o 21:57, zerohunter napisał:

Jakie ciekawe gry wyszły od początku wakacji?
Byłem bez dostępu do informacji.

Niesamowity Spider-Man, Sleeping Dogs, DayZ, Orcs Must Die! 2.

Dnia 11.08.2012 o 21:57, zerohunter napisał:

I szukam jakiejś nowej ścigałki, wyszło jakieś NFS godne uwagi?

Tego to ja nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się