FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Jakie polecicie gry podobne do: Devil May Cry 4, Bayonetta, Prince of Persia (trylogia: Piaski czasu, Dusza wojownika, Twa trony)? Chodzi mi głównie o efektowny tryb walki. Słyszałem o grach Dante''s Inferno, Castlevania: Lords of Shadow i Ninja Gaiden 2 i 3 ale nie miałem z nimi styczności.

EDIT: Chodzi o gry na PC'ta oraz Xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dante''s Inferno przeszedłem i nawet polecam, rozgrywka satysfakcjonująca, a tematyka moim zdaniem przebija God of War. Co zaś tyczy się Castlevanii, właśnie ją ogrywam, jak najbardziej polecam, nie dość, że wygląda bajecznie, to zawiera dość dobrze wyważone elementy walki, eksploracji i akcji zręcznościowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej polecam Dante''s Inferno oraz Castlevania. Prince of Persia: Forgotten Sands również nie jest zła.
Ninja Gaiden II to klasa sama w sobie, trzecia część już gorzej.

Jeśli chodzi o Darksiders to jedynie druga część - pierwsza w moim mniemaniu jest strasznie ślimacza.

Nie zapomnij również o Lollipop Chainsaw - Chearlederka + piła łańcuchowa + hordy zombie = rozgrywka pełna frajdy przyprawiona o wpadającą w ucho ścieżkę dźwiękową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 15:17, maAtis9988 napisał:

Cześć! Moglibyście polecić mi jakąś dobrą grę na X360? Bardzo zależy mi na tym aby nie
była do ukończenia w jeden wieczór. Głównie do singla.


wiedźmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 15:19, Rzygthul napisał:

> Cześć! Moglibyście polecić mi jakąś dobrą grę na X360? Bardzo zależy mi na tym aby
nie
> była do ukończenia w jeden wieczór. Głównie do singla.

wiedźmin.


Akurat w wiedźminy grałem na PC. Zastanowię się nad Forzą albo dodatkami do GTA IV, bo kampanie z podstawki ukończyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 15:39, LordTyrranoos napisał:

Plus możesz wypróbować jeszcze serię Borderlands, świetne FPS-y, szczególnie "dwójka"
;)


Wiem, wiem. Grałem dużo w obie części, ale zwłaszcza w jedynce widać, że to gra głównie do co-opa, a ja mam problemy z internetem na konsoli (NAT itd.) . Dzięki za pomoc. Poszukam tych dodatków do GTA, bo podobała mi się strasznie podstawka (nie ma to jak przejechać paru murzynów) i może Forzy 4, bo jest tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 15:17, maAtis9988 napisał:

Cześć! Moglibyście polecić mi jakąś dobrą grę na X360? Bardzo zależy mi na tym aby nie
była do ukończenia w jeden wieczór. Głównie do singla.

Ja na razie gram w Bayonetta i jestem zachwycony tym tytułem. Wyrazista bohaterka, efektywny i efektowny system walki, humor. Z nowości Hitman- kawałek dobrego kodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2012 o 11:59, LordTyrranoos napisał:

Obie świetne gry, MP3 przeszedłem na X360, Crysisa 2 i na PC, i na X360 i szczerze mówiąc,
poleciłbym kupić obie, w obojętnej kolejności.


Okej, wielkie dzięki za odp. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam troche kasy po śwętach i mam trzy propozycje:
- Final Fantasy XIII-2
- Dragons dogma
- Kingdom of Amalur Reckoning
Doradźcie mi dwie z tych trzech. Tylko nie mówcie że Final to japońszczyzna bo lekarz mi powiedział że mam niedobór jRPG''ów :) I napiszcie coś więcej o wybranych grach. Z góry serdecznie dziękuje ( Postanowienia świąteczne - być miłym dla innych odznaczone :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych gier miałem przyjemność zapoznać się tylko z Kingdoms of Amalur i szczerze polecam. Rozgrywka dostarcza wiele przyjemności, można się czasem skradać (można, nie trzeba, co ważne), tworzyć własne bronie, zwiedzać przepięknie zaprojektowany świat, delektować się przystępnym i efektownym oraz efektywnym modelem walki... Długo opowiadać. KoA mnie bardzo pozytywnie zaskoczył, już demo mnie kupiło, a pełna wersja nie rozczarowała mnie zupełnie. Dla mnie Amalur to jedna z najlepszych gier, z jakimi kiedykolwiek miałem styczność i z pełną odpowiedzialnością doradzam Ci jej zakup. Na plus przemawiał i przemawia do mnie też styl jak z Fable''a, kolejnego tytułu, który bardzo cenię.
Aż sobie zainstaluję KoA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się