FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Uff...ok.

Zone of the Enders HD vs Uncharted 3 GOTY vs Binary Domain LE + Hunted The Demons Forge(nie jestem pewny czy znajdę chętnego do co-op).

Nawet mam ochotę zapoznać się z ZotE(na gameplayu wyglądało fajnie), ale z drugiej strony niezły deal BD+Hunted oraz Uncharted 3 które powinno być w niezłą grą, martwi mnie tylko że po przejściu dość krótkiego singla najpewniej pójdzie w odstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 09:40, karolekx23x napisał:

Jak jest z Far Cry 3 czy warto? Nie grałem w 1 i 2 jest czego zalować?
Gralem za to w Crysisa i dodatek za to w 2 nie bo niby poronywali Far Cry do Crysisa.


Far Cry 3 jest bardzo dobrą grą - nie musisz znać pierwszej ani drugiej części żeby zacząć w nią grać. Dwójka była przesadnie przejeżdżona i przechodzona, jedynka była lepsza. Kupując edycję specjalną trójki - w empiku chodziła niedawno po 149 - dostajesz do tego pierwszą i drugą część.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda gry jeszcze nie skończyłem, ale powiem Ci, że ta gra to absolutne must have dla fanów sandboxów. Świetny klimat, ogromny teren gry, fabuła i wiele zadań pobocznych powodują, że grą szybko się nie znudzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś dobrej gry FPS na PC z lat 2006-2010 czyli takich które ruszyły by jako tako na moim kompie .
Bez HF2 ,FEAR,Crysisa i wszelakich COD . Coś oryginalnego bo nie mam pomysłu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 20:26, Darnok_Rukia napisał:

Szukam jakiejś dobrej gry FPS na PC z lat 2006-2010 czyli takich które ruszyły by jako
tako na moim kompie .
Bez HF2 ,FEAR,Crysisa i wszelakich COD . Coś oryginalnego bo nie mam pomysłu .

Gears of War w wersji na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 20:26, Darnok_Rukia napisał:

Szukam jakiejś dobrej gry FPS na PC z lat 2006-2010 czyli takich które ruszyły by jako
tako na moim kompie .
Bez HF2 ,FEAR,Crysisa i wszelakich COD . Coś oryginalnego bo nie mam pomysłu .


Portal (dwójka w sumie też bo wyglądają prawie identycznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 20:34, Los_Emilos napisał:

Gears of War w wersji na PC.


Też pomyślałem o odświeżeniu sobie tego tytułu ale na dłuższą metę jednak dosyć monotonna gdyby chociaż lokacje były bardziej zróżnicowane .

bobobo

Też grałem ale jednak nie brałbym tego pod FPS ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam prawie wszystkie części Total War. Teraz na Steam jest przeceniony Napoleon Total War. Czy w stosunku do Empire coś zmieniło się na lepsze, gorsze. Czy opłaca się kupić. Czy lepiej poczekać na nowe Rome 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mark of ninja - chodzi o wersje na pecety - jest bardziej pod względem rozgrywki podobne do Duke Nukem: Manhattan Project czy Oddworld: Abe''s Oddysey? Bardziej by mi przypasowało podobieństwo do tego drugiego, bo licze na coś więcej niż naparzanke. Z screenów gra mnie się podoba, do tego opisy wydawają się być zachęcające - czy wiecej w tej grze zależy od sprytu czy szybkiego klikania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2013 o 18:42, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Mark of ninja - chodzi o wersje na pecety - jest bardziej pod względem rozgrywki podobne
do Duke Nukem: Manhattan Project czy Oddworld: Abe''s Oddysey? Bardziej by mi przypasowało
podobieństwo do tego drugiego, bo licze na coś więcej niż naparzanke. Z screenów gra
mnie się podoba, do tego opisy wydawają się być zachęcające - czy wiecej w tej grze zależy
od sprytu czy szybkiego klikania?


Z tego co czytałem, a czytałem wiele wypowiedzi to jest to prawie że rasowa skradanka, naparzanie ma mały sens bo padasz w chwilę. Ot skradanka w 2D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem zabawę z grami z serii TW na Rome: Total War. Przez lata pojawiło się sporo nowych gier w serii i nie wiem na którą się zdecydować. Jako, że na steamie są promocje to wypadałoby coś kupić. Zastanawiam się nad Empire i Shogunem. W przypadku shoguna nie wiem jednak czy brać podstawkę czy dodatek. Obie gry są stand-alone i ciężko mi znaleźć w internecie wskazówki do tego dlaczego miałbym zdecydować się na podstawkę a nie dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shogun 2 czy Medieval 2? Z Total War grałem tylko w Medievala i Shoguna (i ciężko było, ale mam wrażenie, że te gry są zbyt archaiczne dla mnie choć daje sporo zabawy)? Chciałbym jakąś rozgrzewkę przed Rome 2 (wiem, że długo do niego) bo się zajarałem.
Przy okazji. Czy Shogun poleci na i3, Radeon 7700 i 8GM RAM?

@up
lulz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz rozgrzewki przed Rome II, to weź Shoguna, bo bardziej wprowadzi cię w nowe mechanizmy rozgrywki (głównie kampanii), a Medieval II to już historia. Co nie zmienia faktu, że wspaniała historia, chyba moja ulubiona odsłona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMHO czas akcji w shogunie 2 jest ciekawszy niż w empire, empire jest dobrą grą, ale pod względem technicznym jest gorsze od shoguna, oraz same bitwy w shogunie są ciekawsze. A co do Shoguna 2 i FotS, to już zależy czy bardziej wolisz samurajów z mieczami, czy z bronią palną, oczywiście FotS posiada usprawnienia w kampanii itp itd. (Moim zdaniem największym failem w FotS jest dubbing jednostek, wszyscy gadają po angielsku, a w podstawce głosy są oryginalne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie proszę o odpowiedź czy opłaca się kupić Starcraft 2, jest za niecałe 70 zł a w multi w strategie nigdy nie bawiłem się jest sporo poradników ale czy ktoś z kochanej polski, gra tam jeszcze czy wszystko to tylko DOTA np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra dużo ludzi. Starcraft jest grą bardzo dynamiczną, gra z innymi graczami wiąże się z nauczeniem się paru dobrych nawyków i już można czerpać z gry zabawę. Jest tutaj fajny system lig, gracze słabsi trafiają do niższych, lepsi do wyższych, także powinieneś trafiać na graczy na swoim poziomie. Jeśli się nie mylę to w marcu wychodzi dodatek i pewnie większość będzie już grała na nim.
Jeśli chcesz kupić SC dla zabawy to kupuj, 70zł to w porządku cena. Jeśli nastawiasz się na hardcorowe granie i masz jakieś wysokie ambicje to radzę to przemyśleć, bo będzie cholernie ciężko, ta gra posiada jakby wiele poziomów trudności :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się