FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2013 o 13:28, Longer napisał:


> Tomb Raider

Brak slow, czytaj wczesniejsze posty.


Brak słów, wchodzi taki, nie sprecyzuje i jeszcze pretensje ma - pomyśl zanim napiszesz, nie będę czytał wszystkich twoich postów wcześniejszych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2013 o 13:53, Rzygthul napisał:

Brak słów, wchodzi taki, nie sprecyzuje i jeszcze pretensje ma - pomyśl zanim napiszesz,
nie będę czytał wszystkich twoich postów wcześniejszych...


To Ty pomysl...nie bede wymienial wszystkich gier ktore ukonczylem w jednym poscie. Po to jest ten temat aby pomoc, ktos podal ten tytul wiec napisalem ze ograny. Na tym kolego polega forum, ze nie tylko Twoj post sie liczy ale trzeba byc w ''''temacie'''' zeby cos napisac a nie strzelac tytulami na prawo i lewo.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2013 o 13:58, Longer napisał:


> Brak słów, wchodzi taki, nie sprecyzuje i jeszcze pretensje ma - pomyśl zanim napiszesz,

> nie będę czytał wszystkich twoich postów wcześniejszych...

To Ty pomysl...nie bede wymienial wszystkich gier ktore ukonczylem w jednym poscie. Po
to jest ten temat aby pomoc, ktos podal ten tytul wiec napisalem ze ograny. Na tym kolego
polega forum, ze nie tylko Twoj post sie liczy ale trzeba byc w ''''temacie'''' zeby
cos napisac a nie strzelac tytulami na prawo i lewo.
Pozdrawiam


Od dzisiaj zaczne codziennie czytac ten temat i robic sobie notatki, coby nie zapomniec co kto z was ma w domu i w co juz gral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2013 o 14:54, Saref napisał:

To jest wersja zawierająca BF3 + wszystkie dodatki:)


No i właśnie takiej wersji szukałem :). Tylko w opisie nic nie psiało na temat tego, czy tam jest ta podstawka czy nie. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na siłę jak klikniesz na okładkę gry to doszukasz się takiej informacji, ale w sumei gram.pl mógłby doprecyzować ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz właśnie zauważyłem. Nad wymaganiami sprzętowym jest o tym wzmianka. Ja myślałem, że po proponowanych produktach jest koniec opisu. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm BloodRayne''y? Z konsol tej generacji może Castlevania Lords of Shadow, Bayonetta, Uncharted?. Co do PS2 to Primal akurat polecam, bardzo miło tą grę wspominam:). Ze starszych Shadow Man ew. Rune, no i stare DMC,ale je pewnei już masz zaliczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2013 o 15:15, Saref napisał:

Hmm BloodRayne''y? Z konsol tej generacji może Castlevania Lords of Shadow, Bayonetta,
Uncharted?. Co do PS2 to Primal akurat polecam, bardzo miło tą grę wspominam:). Ze starszych
Shadow Man ew. Rune, no i stare DMC,ale je pewnei już masz zaliczone.


Uncharted zaliczone, z kolei Lords of Shadow to na ta chwile dla mnie najlepszy slasher tej generacji i nie moge sie doczekac drugiej czesci ;) Bayonetta to jednak nie moje klimaty wiec odpada,.
Wampirzyca za to idzie pod lupe i zainteresuje sie nia zaraz po Primal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś gry RPG na PS3 najlepiej z przyzwoitą historią która przy luźnym graniu mogła by mi zająć dłuższy okres czasu . Mam do wydania 80 zł więc nie musi to być nowego . Nigdy nie grałem w Deusa ale myślałem nad Human Revolution ,co jeszcze możecie polecić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Human Revolution grałem na pececie i moim zdaniem jest to naprawdę fantastyczna gra :) Nie bez powodu stawiana obok Wiedźmina 2 i Skyrima w gronie najlepszych gier RPG 2011 roku :)
Mi przejście jej zajęło 25 godzin, ale pewnie gdybym starał się zdobywać osiągnięcia, to dobiłbym do 30 godzin. Przede wszystkim jest to dość nietypowy erpeg - można przejść grę strzelająć do wszystkiego co się rusza, ale dużo przyjemniejsze jest nieustanne skradanie się :) Fabuła jest naprawdę ciekawa i sami swoimi decyzjami w pewnym stopniu możemy ją zmieniać :) Jak dla mnie pozycja obowiązkowa do ogrania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiało bierz Deusa.
Nie będziesz miał problemów ze zrozumieniem fabuły. Nie grałem w jedynkę, a wszystko ogarniałem. Ta gra to prequel.
No i fenomenalnie się gra, polecam skradanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga uwaga! Szukam gry MMORPG (najlepiej bez abonamentu), która będzie jakąś alternatywą dla WoWa. Co ważne nie może mieć zbyt wysokich wymagań sprzętowych ponieważ gram na laptopie ze zintegrowaną kartą graficzną. Zastanawiałem się na Guild Wars, ale z tego co słyszałem to właściwie nikt już tam nie gra. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 21:56, BogSumerow napisał:

Uwaga uwaga! Szukam gry MMORPG (najlepiej bez abonamentu), która będzie jakąś alternatywą
dla WoWa. Co ważne nie może mieć zbyt wysokich wymagań sprzętowych ponieważ gram na laptopie
ze zintegrowaną kartą graficzną. Zastanawiałem się na Guild Wars, ale z tego co słyszałem
to właściwie nikt już tam nie gra. Z góry dziękuję za pomoc.


Guild Wars 2, Star Wars: The Old Republic, no i jeszcze zdaje się juz bez abonamentu jest Secret World. No i poza GW2 pozostałe mają triala więc można bezboleśnie wypróbować (a SW:ToR jest zdaje się już F2P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 21:56, BogSumerow napisał:

Zastanawiałem się na Guild Wars, ale z tego co słyszałem to właściwie nikt już tam nie gra.


GW 2 to świetna gra z tym że bez dużej ilości graczy na Twoim poziomie spora jej część pozostaje praktycznie niegrywalna. Świat jest zrobiony całkiem nieźle, jest to jednak tytuł do ''skończenia'' w dużej mierze przez to, że po osiągnięciu maksymalnego poziomu napotykasz na ścianę - od której większość już się odbiła i skończyła grę.

PvP jest niezłe, ale nie dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 23:09, BogSumerow napisał:

Ok, ok, ale ja mówiłem o pierwszym Guild Wars ;). Poza tym raczej w GW2 i w Star Wars na moim lapku nie pogram.


W takim razie sytuacja w obu przypadkach wygląda podobnie ;)

Gwiezdne mają tak skopany engine, że nawet przy naprawdę mocnych konfiguracjach potrafią ostro zamulić, chyba, że przez ostatni rok coś się zmieniło - ale wątpię. Co do GW2 popytaj w odpowiednimi dziale, zajrzy na oficjalne forum, ale wydaje mi się, że ten tytuł został dość dobrze zoptymalizowany pod kątem słabszych komputerów - choć ze zintegrowaną kartą szału nie będzie. Jakieś minimum musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się