FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2013 o 23:35, Shinigami napisał:

> Ok, ok, ale ja mówiłem o pierwszym Guild Wars ;). Poza tym raczej w GW2 i w Star
Wars na moim lapku nie pogram.

W takim razie sytuacja w obu przypadkach wygląda podobnie ;)

Gwiezdne mają tak skopany engine, że nawet przy naprawdę mocnych konfiguracjach potrafią
ostro zamulić, chyba, że przez ostatni rok coś się zmieniło - ale wątpię. Co do GW2 popytaj
w odpowiednimi dziale, zajrzy na oficjalne forum, ale wydaje mi się, że ten tytuł został
dość dobrze zoptymalizowany pod kątem słabszych komputerów - choć ze zintegrowaną kartą
szału nie będzie. Jakieś minimum musi być.


Nie ma najmniejszych szans, karta i procek tego nie uciągną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poleci mi ktoś coś co może wciągnąć na długie godziny? Gatunek bez znaczenia byleby wciągający był single i nie chodzi mi o żadne MMO. Dodam, że lubie cukierkowa grafike, cos jak WoW, wodotryski graficzne mi do szczęscia nie są potrzebne. Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2013 o 17:14, Blap napisał:

Poleci mi ktoś coś co może wciągnąć na długie godziny? Gatunek bez znaczenia byleby wciągający
był single i nie chodzi mi o żadne MMO. Dodam, że lubie cukierkowa grafike, cos jak WoW,
wodotryski graficzne mi do szczęscia nie są potrzebne. Z góry dzięki :)


Dowolny cRPG. Im wyprodukowany bardziej na wschód tym bardziej cukierkowa grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2013 o 17:14, Blap napisał:

Gatunek bez znaczenia byleby wciągający był single


Deus Ex: Human Revolution? Terraria? Shogun 2: Total War? Wiesz, bez doprecyzowania, jakie gry lubisz, jaki masz sprzęt itp, ciężko będzie konkretnie odpowiedzieć na tak postawione pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2013 o 17:14, Blap napisał:

Poleci mi ktoś coś co może wciągnąć na długie godziny? Gatunek bez znaczenia byleby wciągający
był single i nie chodzi mi o żadne MMO. Dodam, że lubie cukierkowa grafike, cos jak WoW,
wodotryski graficzne mi do szczęscia nie są potrzebne. Z góry dzięki :)


Minecraft? Na poważnie jak Ring5 może Deus Ex: Human Revolution, niesamowicie wciąga. Ewentualnie Saint Row 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2013 o 17:14, Blap napisał:

Poleci mi ktoś coś co może wciągnąć na długie godziny? Gatunek bez znaczenia byleby wciągający
był single i nie chodzi mi o żadne MMO. Dodam, że lubie cukierkowa grafike, cos jak WoW,
wodotryski graficzne mi do szczęscia nie są potrzebne. Z góry dzięki :)

Batmany, Skyrim, Far cry 3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O sprzęt nie ma się co martwić bo jak na razie ciągnie wszystko na ultra:) jak na razie to z tych co podaliście kupie deus ex bo recenzje też czytałem i może któregoś batmana:) a coś własnie z rpgów? torchlighta 2 już mam w miarę ogranego, skyrim i kingdoms of amalur też odpadają

> Dowolny cRPG. Im wyprodukowany bardziej na wschód tym bardziej cukierkowa grafika.

jakiś konkretny tytuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2013 o 18:25, Blap napisał:

a coś własnie z rpgów?


"Legendy RPG" i już masz zajęcie na długie tygodnie o ile nie na miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin, Wiedźmin 2, Mass Effect, Mass Effect 2, Dragon Age: Początek, Deus Ex, Deus Ex: Bunt Ludzkości (którego planujesz kupić, świetny wybór).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na razie się zdecydowałem na tego deus exa, arkham city, DA3. A jeśli chodzi o gry akcji? nie koniecznie fps, to już ostatnie pytanie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2013 o 17:14, Blap napisał:

Poleci mi ktoś coś co może wciągnąć na długie godziny?

The Elder Scrolls V: Skyrim. Świetnie wspominam chwilę z tą grą. W wakacje potrafiła mnie zająć od rana do nocy, więc chyba mogę ją polecić. ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2013 o 19:26, Blap napisał:

na razie się zdecydowałem na tego deus exa, arkham city, DA3. A jeśli chodzi o gry akcji?
nie koniecznie fps, to już ostatnie pytanie :p


Assassin''s Creed 3, Max Payne 3, Call of Duty Black Ops 2, Far Cry 3, Hitman Rozgrzeszenie (skradanka, ale całkiem ok), Darksiders 1 i 2.

Pytaj ile chcesz od tego nie forum, byle nie jakiś spam żeby posty nabijać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA Vice City, Sleeping Dogs, Darksiders II, Dishonored (aczkolwiek to głównie skradanka), Hitman: Absolution (tak samo, jak Dishonored), Max Payne 3, F.E.A.R., Just Cause 2, Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City, seria Assassin''s Creed, niebawem wyjdzie Brutal Legend (dam znać, jak z optymalizacją jak mi Steam odblokuje), nieźle zapowiada się też Tomb Raider.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam nietypowe pytanie, otóż od wielu, wielu lat jestem w posiadaniu TES Morrowind z dodatkami, chyba platynowa kolekcja czy coś takiego i jako, że wtedy gdy dostałem tę grę to nie bardzo wiedziałem jak się w to to gra i jakoś nie ciągnęło mnie do tego, jakiś rok temu zagrałem w Skyrima i grałem jakieś 60h i przestałem, ogólnie podobał mi się skyrim i teraz moje pytanie, czy Morrowind przyciągnie mnie na jakiś dłuższy okres czasu? Czy zainstaluję, pogram i wywalę? Głównie chodzi mi o fabułę aby była wciągająca, bo wiem, że system walki na pewno się różni od tego w Skyrimie.^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morrowind ma podobnie "dynamiczną" fabułę jak Skyrim, ale na pewno zadania poboczne związane z różnymi organizacjami (domy, gildie, Legion, Świątynia itd.) są znacznie lepsze niż w Skyrimie. Pamiętam, że same zadania związane z jednym domem (ja akurat najwięcej robiłem dla domu Redoran) to kilkanaście godzin zabawy :) Gra jest warta sprawdzenia choćby przez zupełnie inny klimat niż Skyrima - lasy grzybów, pustkowia, popielne ziemie, śliczne wybrzeża... Naprawdę warto w tą grę zagrać. W tej chwili może nie robić to takiego wrażenia, jak jeszcze 10 lat temu (akurat kupiłem grę tuż po premierze), ale i tak powinna się spodobać. Szczególnie polecam wyprawę po różnych miastach, bo większość z nich zachwyca swoją architekturą. W Morrowindzie nie ma systemu szybkiej podróży z poziomu mapy, ale między miastami można szybko podróżować łodziami, teleportować się pomiędzy gildiami magów, lub podróżować łazikiem (sam zobaczysz co to jest, bo ciężko to wytłumaczyć) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za pomoc, na pewno zainstaluję i sprawdzę ^ ^, a jak z soundtrackiem w Morrowindzie? Lepszy niż w Skyrimie? Bo muszę powiedzieć, że w Skyrimie mi się bardzo podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten w Skyrimie częściowo wyewoluował z tego z Morrowinda :D Niektóre motywy z Morrowinda nadal pamiętam, choć gralem w niego już dość dawno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się