FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Jako ze ostatnio mam wyjatkowo duzo wolnego czasu postanowilem zakupic jakas gre. Sek w tym ze sam nie bardzo wiem co chcem. Jesli moglibyscie polecic jakiegos dobrego RPG-a, badz RTS-a? Chodzi mi o cos klimatycznego, z dobra fabula, cos co mnie wciagnie, nie musi to byc zadna nowosc. Dodam ze uwielbiam gry z serii gothic i warcraft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Ghotica nigdy nie grałem, ale mogę polecić NWN 1 i 2 lub któregoś z Tesów.Z RTSów to AoE 3 mogłoby być jeśli o fabułę chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2013 o 11:44, Daros_93 napisał:

W Ghotica nigdy nie grałem, ale mogę polecić NWN 1 i 2 lub któregoś z Tesów.Z RTSów to
AoE 3 mogłoby być jeśli o fabułę chodzi.


W NWN obie czesci gralem, kazdego TES-a probowalem przejsc ale wczesniej czy pozniej sie od niego odbijalem ze wzgledu na nude, AoE 3 tez gralem i bardzo mi sie podobalo, propozycje dobre, ale juz przetestowane. Tak czy siak dzieki za checi :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy co lubisz. Jeżeli ostrą rozwałkę to SS3, jednak sama gra jest średnia. Lubisz opowieści, klimaty rodem z Kinga? Alan Wake jest świetną grą z jeszcze lepszą historią. Jeżeli RPG to tylko F3. Jednak F3 nigdy mi się nie spodobał. Jednak jeżeli lubisz Skyrima to F3 też Ci się spodoba. RAGE to dobra strzelanka i trochę gorsza gra RPG. Dobra gra i nic po za tym, jednak za tę cenę warto. F3 starczy Ci na dłużej, później SS3 z multi oczywiście. RAGE i AW są krótkie, ale AW to świetna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brałbym bez wahania F3, ale to moja subiektywna opinia. W przeciwieństwie do Kraju mi gra się spodobała do oporu, wracam do niej co jakiś czas na wspominki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dane mi było skończyć F3, AW i Rage''a. Najlepszym shooterem jest bez wątpienia Rage, ma bardzo przyjemną w odbiorze mechanikę strzelania, świat też interesujący, do tego wygląda całkiem zacnie, mimo doczytywania tekstur. Alan Wake to z całej trójki IMHO najsłabsza gra pod względem gameplay''owym, choć fabuła, klimat i świetne użycie światła robią swoje. F3 to klasa sama w sobie, świetny klimat, VATS to kupa funu moim zdaniem, zresztą zapewni Ci najdłuższy czas rozgrywki. Ale szczerze mówiąc? Rzuciłbym się na całą czwórkę (SS3 sam kupuję), bo to naprawdę godne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz mieć grę, której nigdy nie braknie ciekawej zawartości dzięki twórczości użytkowników, to polecam LBP2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się opłaca. Dwie świetne gry. Sterowanie na klawiaturze + myszce jest dla mnie wygodniejsze niż na padzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszły przez ostatnie 2 lata jakieś dobre erpegi ? Pamiętam, że Larian(goście od świetnego Divine Divinity) mieli robić jakąś staroszkolną produkcję, ale przez długi czas się nie interesowałem i nie wiem czy im(albo komuś innemu) coś dobrego udało się stworzyć.:>

Edit - tylko nie piszcie o grach pokroju Dragon Age czy Mass Efect, chyba każdy je kojarzy.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry w której występuje dobry, nie nudzący się tryb multi. Zależy mi na wyrównanej rywalizacji etc. LoL, Dota i inne tego typu odpadają. FPSy chyba też, nie wiem który jest teraz na topie. Celowałbym w coś erpegowego, może jakiś nieskomplikowany RTS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 17:40, TigerXP napisał:

Risen 2? Niedawno skonczylem i nie bawilem sie tak przy zadnym RPG od czasow Gothica
Nocy Kruka.


To też znam.:P Jest gdzieś tam tam wish-list, ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem BioShock: Infinite, ale nie grałem jeszcze w żadną z poprzednich części.

Fajne to? Komu się spodoba/komu nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się