FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Witam - szukam czegoś ciekawego na X360 do pogrania na kanapie w co-opie - może być slasher, h''n''s i tego typu gierki ;) Jak nie na pudle, to coś ciekawego żeby padem na PC pośmigać. Jakieś propozycje? Szukam również jakiegoś rpg-a pod pudło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 22:59, haderQ napisał:

Witam - szukam czegoś ciekawego na X360 do pogrania na kanapie w co-opie - może być slasher,
h''n''s i tego typu gierki ;) Jak nie na pudle, to coś ciekawego żeby padem na PC pośmigać.
Jakieś propozycje? Szukam również jakiegoś rpg-a pod pudło ;)


W co-opie fajnie się gra w Borderlands 1 i 2, co do rpg to nie wiem bo mało gram w tego typu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje jakieś darmowe MMO, które warte byłoby uwagi. Jeśli ktoś jeszcze miałby jakiś pomysł, mógłby podrzucić jakąś grę F2P. Ostatnio jestem na bakier z ciekawymi tytułami na rynku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 22:59, haderQ napisał:

Witam - szukam czegoś ciekawego na X360 do pogrania na kanapie w co-opie - może być slasher,
h''n''s i tego typu gierki ;) Jak nie na pudle, to coś ciekawego żeby padem na PC pośmigać.
Jakieś propozycje? Szukam również jakiegoś rpg-a pod pudło ;)



http://www.metacritic.com/browse/games/genre/metascore/role-playing/xbox360?view=condensed - to RPG

niestety. co do pierwszego zagadnienia nie mam za dużo do powiedzenia. Standardowo - Lara Croft, Rayman Origins

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metal Gear Rising czy nowy God of War ? Jako wielki fan Kratosa najnowsza czesc jakos niespecjalnie zachwyca wiec mam maly dylemacik co wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 15:56, Longer napisał:

Metal Gear Rising czy nowy God of War ? Jako wielki fan Kratosa najnowsza czesc jakos
niespecjalnie zachwyca wiec mam maly dylemacik co wybrac.


Ja osobiście brałbym GOW. Osobiście demko mi się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Dziś będąc w Empiku przeglądałem gry z tańszych serii i rzuciły mi się w oczy pewien tytuł i chciałbym zasięgnąć opinii.

Chodzi mi o Divinity 2. Co do niego mam trzy pytania.
1.Czy warto? Widziałem oceny na kilku portalach i wygląda to dobrze ale wolę zapytać innych.
2. Jak z płynnością? Widziałem wymagania i mój już dość stary sprzęt jest pomiędzy minimalnymi a zalecanymi wiec wydaje mi się, że na średnich powinno działać ale w kilku komentarzach czytałem, że niektórym nawet na mocniejszym sprzęcie przycinało i wywalało do pulpitu.
3. Jak jest ze znajomością poprzednich części. Wiem, że to kontynuacja Beyond Divinity i czy znajomość poprzedniczki jest zalecana żeby wiedzieć o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Ja grałem i powiem tak: wszystko zależy od ceny. Ona chyba teraz kosztuje 20 albo 30zł co nie? Za taką cenę warto, ale więcej bym nie dał. Ostrzegam, że trochę się pomęczysz, gdyż gra jest dosyć trudna.
2. Mógłbyś podać jakieś dane o swoim sprzęcie. Mój komputer jest już troche stary a mianowicie: Dual-Core 2,5 Ghz, 3 GB RAM i Geforce 9600 GT i chodziło bez zarzutu.
3. Gra nie wymaga znajomości poprzednich części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuję jakiś gier ze split-screenem przy jednej konsoli PS3 . Najlepiej czegoś w stylu tych najnowszych Residentów oprócz Army of Two .Ogólnie jakaś fajna gra tpp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja szukam jakiejś ciekawej gry na PC do pogrania na padzie. Znalazłem już :seria Tomb Raider, Lost Planet,Resident Evil, Dark Souls. Jakieś inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 14:07, Mysurek napisał:

Witam, a ja szukam jakiejś ciekawej gry na PC do pogrania na padzie. Znalazłem już :seria
Tomb Raider, Lost Planet,Resident Evil, Dark Souls. Jakieś inne propozycje?


Może Trine? Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 14:40, Harrolfo napisał:

Assassin''s Creed, coś z Prince of Persia, Batmany?


Assasiny i PoP''y poprzechodziłem wcześniej ale Batmana może spróbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 14:07, Mysurek napisał:

Witam, a ja szukam jakiejś ciekawej gry na PC do pogrania na padzie. Znalazłem już :seria
Tomb Raider, Lost Planet,Resident Evil, Dark Souls. Jakieś inne propozycje?


Darksiders, X-Men Origins Wolverine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję gry fps w klimatach science fiction. Gra do singla. Taka typu Killzone, czy Halo (tzn. jesteś bohaterem, który musi zbawić świat), tylko że na PC.

Pozdrawiam

PS. W Guild Wars 2 gra dużo ludzi? I czy można zainstalować tę grę na dwóch komputerach, z jednego egzemplarza, ale do gry na jednym koncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótko: Dirt 2 czy Dirt 3? Z jednej strony lepsze opinie słyszałem o "dwójce", z drugiej "trójka" oferuje nowe warunki pogodowe, nawierzchnie i arenę.
Czy model jazdy jest w obu tytułach taki sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 22:55, tylor2_AKA_Wylfryd napisał:

Poszukuję gry fps w klimatach science fiction. Gra do singla. Taka typu Killzone, czy
Halo (tzn. jesteś bohaterem, który musi zbawić świat), tylko że na PC.


No to chyba Mass Effect. Chociaż to w połowie rpg i widok masz w TPP. Tyle, że jeśli chodzi o motyw zbawiania świata to lepszej produkcji nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się