FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2013 o 23:04, Hartus napisał:

Krótko: Dirt 2 czy Dirt 3? Z jednej strony lepsze opinie słyszałem o "dwójce", z drugiej
"trójka" oferuje nowe warunki pogodowe, nawierzchnie i arenę.
Czy model jazdy jest w obu tytułach taki sam?


Nie wiem jak sprawy mają się w dwójce, ale w trzecią część Dirta grało mi się naprawdę fajnie. Nie jestem znawcą gier tego typu, ale jak dla mnie model jazdy jest dobry - łatwo przedobrzyć i wpaść w poślizg. Do tego dużo różnych typów wyścigów, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli ktoś szuka wyzwań, to spokojnie znajdzie je na najwyższym poziomie trudności, bowiem jest nieźle wyśrubowany. Nawet jeśli uda się dojechać do mety nie rozwalając przy tym auta, wciąż istnieje duża możliwość znalezienia się gdzieś za podium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2013 o 11:03, tylor2_AKA_Wylfryd napisał:

Więc pytanie dalej aktualne :)


Coz..wiec moze takie tytuly jak Prey badz pierwsze Gears of War ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2013 o 04:30, Hartus napisał:

Dzięki za opinię. Ponieważ ceny były bardzo niskie, a wybór okazał się zbyt trudny, zakupiłem
oba tytuły. :)


Ależ nie ma za co. To też jakieś rozwiązanie. Zresztą toż to konie z jednej stajni są, więc nie może być dużych zmian w mechanice gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Company of Heroes 2 czy Dead Island Riptide?

Grałem w pierwszą część Dead Island, przeszedłem 2 razy i przyjemnie mi się mordowało zombie, a co do serii Company of Heroes to ogólnie dużo grałem w podstawke z dodatkami. Mogę kupić tylko jedną grę, więc która wydaje się lepszym zakupem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam rts''a wojennego (nie future i present) w którym jest mało misji z czołgami a dużo partyzantki, samej piechoty i takich fajnych akcji :P CoH i Panzers Phase 1,2 odpadają bo mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2013 o 18:09, Kaskaderos napisał:

Mogę kupić tylko jedną grę, więc która wydaje się lepszym zakupem?

Żadna jeszcze nie wyszła, więc jak chcesz uzyskać od kogokolwiek opinie na ich temat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2013 o 18:09, Kaskaderos napisał:

Company of Heroes 2 czy Dead Island Riptide?


Coś mi się wydaje, że CoH 2 będzie o niebo lepszym wyborem, tyle jeśli chodzi o spekulacje. Umarłych zawsze będzie można dorwać w promocji po premierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soldiers
Faces Of War
Men Of War

Plus dodatki do nich.

Są czołgi, ale większość misji można przejść bez ich udziału czy w ogóle w misji ich nie ma.
Dodatkowo można pobawić się edytorem i zrobić sobie samemu misje z udziałem tylko i wyłącznie rzesz piechoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem wszystkich gier z serii S.T.A.L.K.E.R (wyniesie mnie to ok. 45 zł.). Warto? Ze względu też na to, że jestem kolekcjonerem i wszystkie serie muszą być kompletne, zastanawiam się też co z ewentualną dwójką? Coś się z nią w ogóle dzieje? Bo różne sygnały były. Raz, że powsteje, później anulowana, później znów ktoś się za to zabrał... Jak to w końcu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograł bym w FPSa po sieci na konsoli ale nie bardzo mogę się zdecydować. Battlefield 3 czy Black Ops?
Mam obawy że BO może być trudnę do oswojenia się z grą dla nowego gracza, bo gra jest bardzo dynamiczna, skillowa i nie specjalnie można na spokojnie przykampić. O ile w Gears''y i inne TPS''y gra mi się świetnie o tyle mam problemy z FPSami. Co polecacie na xboxa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2013 o 15:55, zerohunter napisał:

1,26ghz, 768 ram, geforce 440mx

Kumpel szuka czegokolwiek;]


Commandos Behind Enemy Lines. Najlepsza gra wszech czasów i wszech narodów. Wymagania to myszka i klawiatura, więc powinno być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się