FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 24.05.2013 o 00:08, Smileyer napisał:

Szukam jakieś kiimatycznej gry jak Heavy Rain czy Fahrenheit.

Alan Wake jest nieziemsko klimatyczny, szczególnie gdy grasz wieczorem lub w nocy. Właśnie trwa Humble Weekly Sale, gdzie można go dostać wraz z dodatkiem za dolara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2013 o 00:08, Smileyer napisał:

Cześć.

Szukam jakieś kiimatycznej gry jak Heavy Rain czy Fahrenheit.


Również, myślę, że Alan Wake będzie najlepszym wyborem. Chociaż Condemned: Criminal Origins też jest mega klimatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szykują się diwe fajne gry przeniesione z konsol, a nie wiem co wybrać...

Metal Gear Rising: Revengeance czy Mortal Kombat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2013 o 13:14, barth89 napisał:

Metal Gear Rising: Revengeance czy Mortal Kombat?


Jeżeli lubisz bijatyki i przede wszystkim ogarniasz sterowanie, to MK jest najlepszą bijatyką dostępną na rynku. MGR:R jest świetny. Grałem na konsoli, wciągnąłem się, świetny slasher, choć nie aż tak jak poprzednie od Platinum. Gra jest co prawda krótka, ale to 5-6 godzin świetnej rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2013 o 13:39, Kraju napisał:

> Metal Gear Rising: Revengeance czy Mortal Kombat?

Jeżeli lubisz bijatyki i przede wszystkim ogarniasz sterowanie, to MK jest najlepszą
bijatyką dostępną na rynku. MGR:R jest świetny. Grałem na konsoli, wciągnąłem się, świetny
slasher, choć nie aż tak jak poprzednie od Platinum. Gra jest co prawda krótka, ale to
5-6 godzin świetnej rozrywki.


No to mi naprawdę pomogłeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są gry z dwóch różnych gatunków i wybór zależy od prywatnych preferencji. Jako osoba, która nigdy nie potrafiła ogarnąć systemu ciosów w żadnej bijatyce, ciężko mi polecić MK, bo przy MGR:R bawiłem się naprawdę dobrze. Ale grałem również w MK i to świetna gra, tylko że to moja wina, że nie potrafiłem ją ogarnąć i się z niej cieszyć. MK mogę polecić, że względu na długość rozgrywki. Kampania w MGR:R jak wspominałem jest krótka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje czegoś na xboxa. Nie wiem jednak czego tak naprawdę. Może jakiś shooter z co-opem, albo coś ciekawego z otwartym światem jak gta 4 lub assasyny wszystkie. Samochodówka jakby godna polecania, podobna do forzy horizon, albo może coś typu skyrim lub władca pierścieni itd. Potrzebuje od was kilku propozycji, najlepszych jakie mogą być, z każdego gatunku ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że FM12. Gram teraz w najnowszą część i system treningu jest fatalny. I ogólnie mam dziwne wrażenie, że polska liga w FM13 jest bardziej skorumpowana niż w poprzedniej części. Przegrywam z jakimś Bełchatowem, a daję radę w Pucharach Europejskich i nawet awansuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się