FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2013 o 11:34, Orionov napisał:

Istnieje jakaś gra RPG w której mamy wpływ na wygląd otaczającego nas świata, politykę
itp? Kojarzę tylko Wiedźmina 2 i Dragon Age 2. Jest coś jeszcze?

Skyrim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 13:09, Orionov napisał:

Znam, ale raczej słabo to odczułem.

No fakt, ciężko poczucić to oddziaływanie na wielki, pusty świat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 15:36, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Seria Fable?


O w sumie o tym zapomniałem. Grałem w jedynkę, ale widzę, że jeszcze trójka wyszła na PC. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - co wybrać? Euro Truck Simulator 2 czy Symulator Pociągu 2013? Z jednej strony pociągi zawsze mnie bardziej bawiły, z drugiej zaś ETS 2 mam już przetestowane(demo) i b. mi się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Którą grę MMO F2P (RPG, FPS, H&S) polecacie? Myślałem nad Neverwinter lub STWOR, ale nie jestem do końca przekonany. Zależy mi na grze, która cały czas jest rozwijana, daje dużo frajdy, a ograniczenia darmowego konta nie są odczuwalne (i tak nie zamierzam grać w to 100 godzin czy brać udział w PvP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem tylko w ETS2 i muszę stwierdzić, że demko jest tylko przedsmakiem tego, co oferuje podstawka :) Super sprawą jest przejechać z północy na południe Europy, czy z Włoch do Szkocji :D Ja się bawiłem z grą wybornie, choć po pewnym czasie mi się znudziła (po jakichś 20 godzinach jeżdżenia). Mnie zabawa w kierowcę ciężarówki niesamowicie odstresowuje, więc szczerze ETS2 polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A poleci ktos jakiegos FPS-a w stylu Unreal/Halo/Bulletstorm? Cos dziejacego sie w przyszlosci? Nie koniecznie jakas super nowosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 00:29, Kraju napisał:

Którą grę MMO F2P (RPG, FPS, H&S) polecacie? Myślałem nad Neverwinter lub STWOR, ale
nie jestem do końca przekonany. Zależy mi na grze, która cały czas jest rozwijana, daje
dużo frajdy, a ograniczenia darmowego konta nie są odczuwalne (i tak nie zamierzam grać
w to 100 godzin czy brać udział w PvP).


Teraz nie ma dobrego F2P MMO, jak już to wysoce PAY2WIN. Polecam Ci grę Moba League of Legends albo Dota2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szukam gry, która by była idealna do słuchania muzyki ;) Jak słucham nowych albumów, to potrzebuję coś robić w tle, a ETS2(demo) wyglądało do tego stworzone. Także dzięki - idę dziś lub jutro zakupić to w takim razie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 09:49, Faustowski napisał:

Teraz nie ma dobrego F2P MMO, jak już to wysoce PAY2WIN. Polecam Ci grę Moba League of
Legends albo Dota2.


MOBA mi się przejadła za sprawą LoL-a, a DOTA 2 nigdy nie potrafiła mnie zatrzymać na dłużej. Dlatego szukam czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca mi się kupić G1+G2+G2:NK+G3+ZB(spatchuje i jest świetna) za 40zł w empiku? Mam wszystkie, przeszedłem kilka razy ale chce mieć w fajnym wydaniu. Jest ogarnięte? Czy tylko płytki z grami? I jak z aktualizacjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 10:15, darth_16 napisał:

Właśnie szukam gry, która by była idealna do słuchania muzyki ;) Jak słucham nowych albumów,
to potrzebuję coś robić w tle, a ETS2(demo) wyglądało do tego stworzone. Także dzięki
- idę dziś lub jutro zakupić to w takim razie ;)

Ja tam polecam do takich celów League of Legends - jeden mecz to prawie jeden album.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 10:15, darth_16 napisał:

Właśnie szukam gry, która by była idealna do słuchania muzyki ;) Jak słucham nowych albumów,
to potrzebuję coś robić w tle, a ETS2(demo) wyglądało do tego stworzone. Także dzięki
- idę dziś lub jutro zakupić to w takim razie ;)


Ja polecam Beat Hazard. W zależności od tego co gra zmienia się dynamika gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 13:38, Bithda napisał:

Opłaca mi się kupić G1+G2+G2:NK+G3+ZB(spatchuje i jest świetna) za 40zł w empiku? Mam
wszystkie, przeszedłem kilka razy ale chce mieć w fajnym wydaniu. Jest ogarnięte? Czy
tylko płytki z grami? I jak z aktualizacjami?


Gamebook? Płytki pochodzą z poprzednich wydań, zaś część "book" to nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecilibyście jakieś fajniejsze browserówki? Tylko koniecznie muszą obsługiwać starsze przeglądarki, bo w robocie nie mam możliwości instalowania programów. Coś w stylu Ogame, Plemion, tylko że te gry troche mi się znudziły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się