FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Szukam czegoś ciekawego na PS3. Sportowe i wyścigowe odpadają. Te gry z dużym rozgłosem albo ograne albo mnie nie interesują, więc przykładowo proszę mi nie polecać CoD, Battlefield, God of War, Bioshock etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2013 o 20:16, Fatal-X napisał:

Szukam czegoś ciekawego na PS3. Sportowe i wyścigowe odpadają. Te gry z dużym rozgłosem
albo ograne albo mnie nie interesują, więc przykładowo proszę mi nie polecać CoD, Battlefield,
God of War, Bioshock etc.


Spec Ops: The Line? Kingdom of Amalur Reckoning?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pisałem, że szukam jakies straszniejszej gry. Wybierałem między sillent hillem, dead spacem i fear''em. Wybrałem sillenta i mam teraz do wyboru dwie gry. Sillent hill Downpour i Sillent Hill HD collection (SH I, SH II). Bardziej się nastawiam na edycje HD bo zawiera z tego co wiem najlepszą część serii (czyli sillent hilla 2), ale z tego co wiem edycja ta jest niedopracowana. Przeczytałem recenzje obydwu gier (SH HD, SH Downpour) i już sam nie wiem co wziąść. Teraz moje pytania:
1. Którą waszym zdaniem gre się bardziej opłaca kupić.
2. Która jest ciekawsza pod względem fabuły i klimatu.
3. Po której z tych gier będę się bał iść w nocy do łazienki :D
Będę wdzięczny za szybką odpowiedź
Jeszcze dodam ceny.
Sillent Hill Downpour 69 zł + przesyłka
Sillent Hill HD 89 + przesyłka
Nie wiem, do edycji HD dopłaca się tylko 20 zł a ma się dwie gry. Trudny wybór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2013 o 23:55, haderQ napisał:

Spec Ops: The Line?

Też o tej grze myślałem i chyba rzeczywiście spróbuję.

Dnia 10.08.2013 o 23:55, haderQ napisał:

Kingdom of Amalur Reckoning

Grałeś? Co w tej grze jest fajnego?

@up
Ja z reguły wolałbym zaczynać od początku. Poza tym Silent Hill 2 jest wręcz legendarny, na taką masę mocnych opinii nie zapracowuje się łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kingdoms of Amalur jest ciekawą grą, bo jej przejście zajmuje ponad 100 godzin (nie licząc 2 DLC, co daje+30). Gra niestety jest za łatwa i przejście jaj na poziomie Hard nie stanowi dużego wyzwania. Masz do wyboru kilka "gildii" i dodatkowo arenę do walk. Świat jest duży, nie wydaje się być pusty. To takie MMO, ale dla pojedynczego gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2013 o 20:13, Pablo_Querte napisał:

Medieval Total War?


Też myślałem nad tym, tylko zabardzo nie wiem którą część. Bo chyba było ich dużo, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2013 o 00:02, seroero napisał:

1. Którą waszym zdaniem gre się bardziej opłaca kupić.
2. Która jest ciekawsza pod względem fabuły i klimatu.
3. Po której z tych gier będę się bał iść w nocy do łazienki :D


Ad.1 Wersja HD na PS3 została załatana sporych rozmiarów patchem, Xbox go nie dostał. Jeśli grasz na PS3 to decyzja jest prosta.
Ad.2 Silent HD
Ad.3 To już indywidualna sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź dostałeś od Sigu - ja się z jego słowami w pełni zgadzam. Przez cały czas trwania gry jest co robić, do tego masa skrzynek porozrzucanych czy zatopionych do znalezienia z ciekawym orężem i możliwość dużej zabawy z klasami postaci.

A Spec Ops: The Line jest teraz dla abonentów PSPlus za free więc opłaca się i to bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2013 o 07:42, Sericulum napisał:


Też myślałem nad tym, tylko zabardzo nie wiem którą część. Bo chyba było ich dużo, co
nie?

Nom, aż dwie. Bierz dwójkę z dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2013 o 07:55, Oxva napisał:

Ad.1 Wersja HD na PS3 została załatana sporych rozmiarów patchem, Xbox go nie dostał.
Jeśli grasz na PS3 to decyzja jest prosta.
Ad.2 Silent HD
Ad.3 To już indywidualna sprawa ;)

Mam PS3, ale niestety nie mam opcji podłączenia internetu do konsoli :(
Czy bez patcha gra będzie naprawde nieznośna. Jakby co nie jestem zbyt wymagający i może być tak, że gra od czasu do czasu się przytnie czy zawiesi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2013 o 00:06, Fatal-X napisał:

@up
Ja z reguły wolałbym zaczynać od początku. Poza tym Silent Hill 2 jest wręcz legendarny,
na taką masę mocnych opinii nie zapracowuje się łatwo.

No chyba wezmę tą wersje HD tylko boje się o jej wykonanie. Z tego co czytałem gry z tej edycji czesto się zacinają i jest kilka bugów, ale zaryzykuje. Jeśli klimat i fabuła mi wynagrodzi te niedociągnięcia techniczne to będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2013 o 12:59, seroero napisał:

Czy bez patcha gra będzie naprawde nieznośna. Jakby co nie jestem zbyt wymagający i może
być tak, że gra od czasu do czasu się przytnie czy zawiesi.


Tak źle nie będzie. Spokojnie będziesz w stanie ją ukończyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, dawno mnie tu nie bylo ;)
Poszukujemy z kumplami jakiejś dobreh gry MMORPG, mniej lub bardziej podobnej do WoWa. Odskocznia od ogranego juz przez nas LoLa, a no i WoTa prosze nie wymieniać interesuje nas tak średnio :P
Patrzyłem na Allods Online i Neverwinter, jakieś jeszcze propozycje? Z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2013 o 16:55, Sericulum napisał:

> Nom, aż dwie. Bierz dwójkę z dodatkiem.
>
Ajj, bo myślałem, że Shoguny/Romy to też z tej serii :p

No też, ale nie dotyczą tego o co pytałeś :p No chyba, że średniowieczna Japonia też się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym niedługo jakoś nabyć Deus Ex: Human Revolution wraz z dodatkami [ bo wyszły trzy i więcej nie będzie, tak? ]. I tu się pojawia moje pytanie - gdzie się w to to wszystko najlepiej zaopatrzyć? Od razu mówię że wolałbym jednak dystrybucję klasyczną, nie cyfrową. Ale chętnie przeczytam o każdej możliwości zakupu. A i jeszcze jedno - co z dodatkami? Czytałem co zawierają ale czy naprawdę warto je zakupić? Krótkie ''tak'' albo ''nie''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2013 o 15:50, Tyler_D napisał:

Chciałbym niedługo jakoś nabyć Deus Ex: Human Revolution wraz z dodatkami [ bo wyszły
trzy i więcej nie będzie, tak? ]. I tu się pojawia moje pytanie - gdzie się w to to wszystko
najlepiej zaopatrzyć? Od razu mówię że wolałbym jednak dystrybucję klasyczną, nie cyfrową.
Ale chętnie przeczytam o każdej możliwości zakupu. A i jeszcze jedno - co z dodatkami?
Czytałem co zawierają ale czy naprawdę warto je zakupić? Krótkie ''tak'' albo ''nie''.


http://www.empik.com/deus-ex-human-revolution-zlota-edycja-pc-square-enix,p1062598645,multimedia-p

Chociaż to nie jest aż tak złota edycja i moim zdaniem nie warto dopłacać do DLC (w tym dwa to pakiety broni i jeden dodatkowy quest). I brałbym taką wersję http://www.gram.pl/sklep/pc/pkk-deus-ex-bunt-ludzkosci

EDIT. Wyjątkowo gram ma lepszą ofertę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2013 o 15:50, Tyler_D napisał:

Od razu mówię że wolałbym jednak dystrybucję klasyczną, nie cyfrową.
Ale chętnie przeczytam o każdej możliwości zakupu. A i jeszcze jedno - co z dodatkami?
Czytałem co zawierają ale czy naprawdę warto je zakupić? Krótkie ''tak'' albo ''nie''.


Jeżeli chodzi o dystrybucję klasyczną to najlepiej kupić wydanie kompletne z Premium Games, bo oprócz podstawowej wersji gry są wszystkie DLC. Co do zakupu DLC to w Missing Link jak najbardziej warto się zaopatrzyć, w pozostałe dwa niekoniecznie, bo to w sumie tylko dodatkowa broń i jakieś itemki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się