FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2013 o 17:22, Ezio napisał:

Siema, dawno mnie tu nie bylo ;)
Poszukujemy z kumplami jakiejś dobreh gry MMORPG, mniej lub bardziej podobnej do WoWa.
Odskocznia od ogranego juz przez nas LoLa, a no i WoTa prosze nie wymieniać interesuje
nas tak średnio :P
Patrzyłem na Allods Online i Neverwinter, jakieś jeszcze propozycje? Z góry dzięki ;)


Zdecydowanie TERA i na dodatek darmowa. Bardziej zręcznościowe sterowanie i bardzo duża liczba graczy. Dobrze jest sobie nie ściągać pełnego klienta (20GB sic!) tylko zacząć grę podczas ściągania. Jest tam też taka opcja, że radzą dla graczy poniżej 10 lvl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć ! Mój sprzęt -
System Windows 7 32 bit (Laptop)
Procesor - Intel Pentium P6100 2 X 2.00 GHz
RAM - 2,00 GB (dostępne 1,74GB)
Karta Graficzna - Intel(R) HD Graphics (Pentium) --- to chyba to :p

Interesują mnie wszystkie typy gier, że sprzęt nie jest pierwszej klasy to i gry nie będą drogie więc cena nie gra roli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 18:34, LittleJimmy napisał:

Cześć ! Mój sprzęt -

hmm szału nie ma, ale właściwie każda gra z okolic 2004 i wcześniej powinna śmigać. Pierwszy Far Cry, Half-Life 2, GTA Vice City, Max Payne 1 i 2, pewnie Torchlight 1 i 2, Mafia, Morrowind.... Bardzo zależy jakie gry lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 16:43, Arachnos napisał:

> Cześć ! Mój sprzęt -
hmm szału nie ma, ale właściwie każda gra z okolic 2004 i wcześniej powinna śmigać. Pierwszy
Far Cry, Half-Life 2, GTA Vice City, Max Payne 1 i 2, pewnie Torchlight 1 i 2, Mafia,
Morrowind.... Bardzo zależy jakie gry lubisz

a jakies wyscigi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2013 o 00:05, Perry_Cox napisał:


Pewnie grałeś, ale Coliny są świetne, zwłaszcza część druga i czwarta. Piątkę raczej
omijaj.

4 to mam gdzies na plycie. Zapomnialem o tej grze xD A zagram sobie. Propozycje jakies mozecie jeszcze podawac ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2013 o 19:13, zerohunter napisał:

Ja już z kilka lat z tego szajsu nie korzystam (parę razy pokazało mi, że gra nie pójdzie na minimum, a zdarzało się odpalić ją w "ludzkich" warunkach na średnich, więc jeśi nic się nie zmieniło to nie warto na tą stronę tracić czasu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że ta strona sprawdza konfigurację komputera pod kątem minimalnych i zalecanych ustawień, które podał oficjalnie producent gry. Nie pokazuje to jak rzeczywiście będzie nam gra chodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się