FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2013 o 03:43, Kraju napisał:

Nie grałeś w Underground 2? To czym prędzej nadrabiaj zaległości. Najlepszy NFS.


ee... kłóciłbym się ;) Dla mnie to zdecydowanie Porsche 2000. Całkiem sympatyczne było też Most Wanted, ale model jazdy był już tam chyba nadto uproszczony.

Do ciekawych gier wyścigowych dla LittleJimmy''ego dodałbym jeszcze GT Legends.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2013 o 22:47, conradzik napisał:

ee... kłóciłbym się ;) Dla mnie to zdecydowanie Porsche 2000. Całkiem sympatyczne było
też Most Wanted, ale model jazdy był już tam chyba nadto uproszczony.


Temat najlepszego NFS-a to temat rzeka i nie da się go jednoznacznie rozstrzygnąć. Uwielbiam pierwsze dwie i ostatnie dwie części Szybkich i Wściekłych, dlatego bardzo spodobał mi się Underground 2. Tym bardziej, że miał otwarty świat. Ale to nie temat na takie rozmowy. Na szczęście seria jest tak różnorodna, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 21:45, LittleJimmy napisał:

a jakies wyscigi ?

Toca Race Driver 3 powinien pójść, świetna gra,
Colin 04 też super, a skoro masz to graj :D
Midnight Club 2 jak znajdziesz
NFS Underground 2 w sumie też, bardzo fajne rozwinięcie pierwszego
GTR2 chyba też powinien pójść jak lubisz symulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2013 o 15:01, Arachnos napisał:

Midnight Club 2 jak znajdziesz

Oszalałeś? :P Ta gra jest niesamowicie słaba, aż dziw bierze, że R* miało coś z tym wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa żeby gdzieś dorwać Far Cry 3 [ pc ] za mniej niż ~90-100 zł? Bo co prawda są nieco tańsze sklepy ale to plus przesyłka = zero oszczędności. A używki nie chcę [ tzn chciałem mieć ten tytuł jako nówkę ] i chyba nawet by się nie dało tak kupić bo jest ten cały uplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 16:20, Tyler_D napisał:

Jest szansa żeby gdzieś dorwać Far Cry 3 [ pc ] za mniej niż ~90-100 zł? Bo co prawda
są nieco tańsze sklepy ale to plus przesyłka = zero oszczędności. A używki nie chcę [
tzn chciałem mieć ten tytuł jako nówkę ] i chyba nawet by się nie dało tak kupić bo jest
ten cały uplay.

Najtaniej wersje pudełkową na ultimie za 75 zeta, taniej są już jedynie wersje cyfrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Obowiązkowy jest chyba jeszcze Steam, więc używek nawet nie uświadczysz. Na allegro wersja pudełkowa jest za ok. 85 zł z przesyłką. Taniej to tylko sam klucz.

Arachnos=> Nie wiem ile trzeba wypić, aby ta gra się w jakikolwiek sposób podobała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 17:20, Perry_Cox napisał:

Arachnos=> Nie wiem ile trzeba wypić, aby ta gra się w jakikolwiek sposób podobała ;)


Co konkretnie Ci się w niej nie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2013 o 23:27, Gumisiek2 napisał:

Co konkretnie Ci się w niej nie podoba?

Trochę nie miejsce na to, ale: technicznie to jakiś żart - pełno błędów, gra wywala, grafika jest obrzydliwa nawet jak na tamte czasy. Miasto nudne, zero pomysłu. Otoczka strasznie kiczowata, a model jazdy po prostu nietrafiony. Muzyka też mi się nie podobała z tego co pamięta. O ile przy wielu tytułach można naprawdę długo podawać za i przeciw, o tyle w tym przepadku nie widzę sensu tego robić, bo dla mnie jest to świetny przykład jak gry wyścigowej nie robić. I nikt mnie nie przekona, bo grałem stosunkowo niedawno (w czasie, gdy R* rozdawał tę grę na steamie za "polubienie" ich strony), więc wiem czym to śmierdzi i tykać tego kijem ponownie nie zamierzam.

CreateYourself=> Może nie ma tu zombie, ale za to jest sporo mutantów do odstrzelenia - seria STALKER. Niezapomniany klimat. Po sieci za to polecam serię Left 4 Dead. Najlepiej zaopatrzyć się w dwójkę, a grać głównie w kampanię z jedynki, która jest moim zdaniem bardziej klimatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 21:36, CreateYourself napisał:

Pograłbym w jakiegoś naprawdę wciągającego FPSa w apokaliptycznym świecie pełnym zombie.
Znajdzie się coś godnego polecenia?


Fallout 3 jest bardzo fajny, a z zombie to tak jak napisał Perry_Cox, Left 4 Dead.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto zainwestować w nowe Saints Row? Przyznam, że do kupna zachęca mnie głównie parodystyczne podejście twórców do kanonu gier wideo, opisywane w CDA.
Dodam tylko, że nie grałem do tej pory w żadną część tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z racji zakupionego zestawu a konkretniej karty graficznej mam prawo do jednego kodu na grę. I nie wiem co wybrać ... w nowościach od paru lat nie siedzę, średnio kojarzę co jest dobre / wartościowe / krótkie / długie etc więc proszę o pomoc. Od razu dodam że kodu raczej nie wykorzystam, gier i tak mam nadto, chciałbym go raczej sprzedać. Także ... co wybrać? Mam do wyboru: Far Cry 3, Far Cry 3: Blood Dragon, Bioshock Infinite. Pierwotnie miał być to Splinter Cell Blacklist czyli ten najnowszy. FC3 nie chcę bo mam. Więc ...? Co jest najbardziej opłacalne, najlepsze do wyboru? Bo nie chce mi się dłużej w sumie pytać co jeszcze mają w ofercie bo chyba im dalej tym ''gorzej''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach ... gapa ze mnie, zapomniałem w tym wszystkim dodać, że kody na Blacklist się skończyły, pozostałe tytuły proponowano mi w zamian za BL właśnie. Więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 21:36, CreateYourself napisał:

Pograłbym w jakiegoś naprawdę wciągającego FPSa w apokaliptycznym świecie pełnym zombie.
Znajdzie się coś godnego polecenia?

Resident Evil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się