FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Siema. Poszukuję pewnej gry, wyszła stosunkowo niedawno, platformówka z tego co pamętam świat gry miałbyć opanowany przez zombie a bohater go przemierzał. Wiecie jak się nazywa. :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2013 o 19:10, GZG napisał:

Siema. Poszukuję pewnej gry, wyszła stosunkowo niedawno, platformówka z tego co pamętam
świat gry miałbyć opanowany przez zombie a bohater go przemierzał. Wiecie jak się nazywa.
:)?

Deadlight?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Poszukuję grę na PS3, która posiada coopa - ale bez jakiś śmiesznych trybów, tylko cała kampania musi być w coopie. Na razie ukończyłem z kumplem Army of Two 40th Day, Borderlands oraz Resistance. Oczywiście mam na uwadze takie gry jak Diablo 3, Rayman, LittleBigPlanet czy inne części ogranych przeze mnie gier (niestety Risistance 2 ma tylko jakieś słabe tryby w coopie). Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Killzone 3, chyba też "dwójka" miała tryb taki. Wiele gier LEGO (w coopie tylko sens mają imho).
Jeśli lokalnie, to i Plants vs. Zombies na PS3 ma coopa pełnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Resident Evil 6 czy Revelations? A może żadna? Zakładając, że "piątka" mi się nie podobała, nie umiałem sobie poradzić już na samym początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2013 o 21:32, Kraju napisał:

Sprecyzuj z czym nie mogłeś sobie poradzić w piątce?

Z utrzymaniem bohatera przy życiu w pierwszym rozdziale?

Zginąłem kilka razy podczas etapu z chmarą zombiaków i minibossem (?) z wielkim toporem, więc sobie odpuściłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie w Revelations możesz mieć problemy. RE6 jest dużo bardziej przystępne, ale gra do najlepszych nie należy. Jak nie masz potrzeby zagrać w RE, to lepiej odpuścić sobie zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2013 o 19:07, Kadaj napisał:

/.../ nie umiałem sobie poradzić już na samym początku.


Zawsze możesz poszukać kogoś do wspólnej gry - z tego co pamiętam piątka miała niezgorszy co-op. Bo klimat horroru z serii uleciał już dawno temu. Jeśli szukasz czegoś prostego z hordą wybiegających na ciebie zmutowanych przeciwników to sprawdź dwie ostanie odsłony Dead Space. Może tam sobie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gramowicze,

Podobno istnieją inne strategie poza Twierdzą, dlatego kieruję do Was pytanie? Co byście radzili zakupić dla miłośnika realistycznie odwzorowanych gier strategiczno - ekonomicznych? Zależy mi także na przypadkach losowości w grze, możliwości uprawiania polityki i dyplomacji, w jakimś stopniu - rozwoju idącego w parze z postępem technologicznym i cywilizacyjnym. W skrócie - jak najbliżej ideału gry strategicznej.
Znajdzie się coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję czegoś typu space (latanie statkiem, kampanie, bitwy, rozwój statków, ew. handel) ale z dodatkowym elementem: zbieranie różnego crapu (właśnie tu hanel by sie przydał). Fajnie jakby była mozliwość lądowań na planetach (a''la Mass Effect) i kierowanie sama postacią w celu eksploracji (troche taki spatial z elementami rozwoju z RPG - nie tylko maszn ale i pilota). Może być z gier niezależnych lub nawet MMO (chociaż te średnio lubię) - ktoś zna/widział taką grę? Jakaś podpowiedź? czy takiej gry nie ma (w to nie wierzę :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2013 o 12:40, Farimato napisał:

<ciach>


Do głowy przychodzi mi głównie Freelancer, ale tam zbyt wiele lądowań nie było. Ewentualnie seria X, ale w tym wypadku lepiej niźli kupować sobie Albion Prelude byłoby poczekać jeszcze do piętnastego listopada i sprawić sobie X Rebirth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się