FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2013 o 20:20, zerohunter napisał:

Za niedługo wychodzi ten CoD z psami xd

Jakoś do BO nie mogłem się przekonać.. Tak naprawdę to 5 odsłona zakończyła przygodę z Treyarchem u mnie, a MW3 jak na razie z IW. Ghosts ma mieć kampanię dłuższą niż 4godzinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze strategii może Company of Heroes? Grałem tylko w jedynkę i polecam. Ludzie mawiają, że dwójka jest źle zbalansowana. W Supreme Commander 2 także bardzo miło się gra (najlepiej wypada multiplayer ze znajomymi, ale samemu też da się grać). Sprawdź też XCOM Enemy Unknown. Całkiem dobra turówka.

Jeśli chodzi o FPSy to radzę sprawdzić Mirror''s Edge. Jedna z moich ulubionych gier, choć mnóstwo osób na nią psioczy.
Call of Juarez: Więzy Krwi bierz jeśli lubisz dziki zachód.
Sniper: Ghost Warrior jeśli klimaty związane snajperami (chociaż "głośne" misje wołają o pomstę do nieba).
Crysis - druga część jest filmowa, choć ja osobiście wolę jedynkę.
Rainbow Six Vegas 2 - troszkę taktyki i powstrzymanie się przed graniem "na pałę", choć sama gra trzyma w napięciu.
Bulletstorm - co prawda grałem tylko w demo, ale myślę, że grę mogę polecić. Wszystko zależy od tego czy lubisz ten rodzaj strzelanek (zabawa w zdobywanie jak największej liczby punktów, powtarzanie wybranych etapów).
PayDay: The Heist/PayDay 2 - samemu nie ma najmniejszego sensu grać, choć w co-opie wypada dobrze.
The Darkness 2 - pokręcona, mroczna, cel-shadingowa strzelanka.

Myślę, że coś sobie znajdziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2013 o 13:32, Orion napisał:

> Ludziska, nie ma w co grać- od 3 tygodni nie odpaliłem niczego. Wczoraj próbowałem
wrócić
> do Civ5+BNW ale nie dało rady mnie znów wciągnąć.. Strategia, coś czuję, że w to
bym
> pograł. Albo jakiś fajny fps.. Tylko nie online :P

Ze strategii, to polecam wciągające Dawn of War, albo jeśli wolisz coś bardziej historycznego
to Medieval 2: Total War. A z FPSów to jeżeli jeszcze nie grałeś w mojego kochanego Bioshocka
to polecam, a jaki wolałbyś coś nowszego... hmm.. może Crysis 3? A jeśli nie grałeś w
poprzednie części to świetna okazja, żeby nadrobić :)


Również mogę polecić DoW''a ze strategii.Głównie 1 z dodatkami, ale 2 też może być, jeśli nie przeszkadza ci to, że nie ma rozbudowywania bazy.Ja osobiście przez to nie gram w DoW''a 2, bo lubię bawić się w rozbudowę swojej bazy ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2013 o 12:04, necron1501 napisał:

Szukam jakiegoś nowego h''n''s bądź RPGa z ciekawą fabułą, miłoby było jakby technicznie
gra trzymała poziom.


Może Titan Quest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2013 o 12:04, necron1501 napisał:

Szukam jakiegoś nowego h''n''s bądź RPGa z ciekawą fabułą, miłoby było jakby technicznie
gra trzymała poziom.


Jak wspomniał mój przedmówca @Orion Titan Quest jest bardzo dobrym wyborem - oczywiście z dodatkiem Immortal Throne. Można tanio kupić, grywalnościowo jest świetna, nie ma wielkich wymagań sprzętowych.

Może być również Torchlight II, który zbyt drogi nie jest. Klika się miło, a dzięki wsparciu warsztatu na steamie jest cała masa addonów, które urozmaicają, utrudniają bądź ułatwiają rozgrywkę i dodają do niej nowe elementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2013 o 15:26, Orion napisał:

Może Titan Quest?


Zaliczone ;)

@hader

Może... Grałem w jedynkę, była nawet w porządku. Poczekam do świąt, na przeceny.

A z RPG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 21:04, mieeecio napisał:

poleciłby mi ktoś grę na ps3 która jest warta zakupu?


Red Dead Redemption.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 21:04, mieeecio napisał:

poleciłby mi ktoś grę na ps3 która jest warta zakupu?


Seria God of War, Gran Turismo?

Byłoby też łatwiej, gdybyś napisał jaki gatunek Cię interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 21:27, haderQ napisał:

> poleciłby mi ktoś grę na ps3 która jest warta zakupu?

Seria God of War, Gran Turismo?

Byłoby też łatwiej, gdybyś napisał jaki gatunek Cię interesuje

akcja i przygodówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry od thatgamecompany, są w trójpakiecie za 80zł po sklepach (Journey, Flower, flOw).
Uncharted - cała trylogia.
Heavy Rain oraz Beyond - choć ten drugi polecam w promocji wyczaić dopiero.
Seria Yakuza - o ile grało się w 1&2 na PS2, albo SEGA pójdzie po rozum do głowy i da nam na PS3 na zachodzie wreszcie 1&2 HD Edition. 3 & 4 bez ogrania poprzednich to błąd imho, a Dead Souls nie jest takie dobre (acz za 20zł w folii możesz wyhaczyć).
inFamous - cała seria po kolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się