FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2013 o 20:31, haderQ napisał:

>Dead Souls nie jest takie dobre (acz za 20zł w folii możesz wyhaczyć).

A nie chodziło Ci o Demon Souls?


SEGA potrafi zawieść jeśli chodzi o marketing. Na całej linii. Do tego stopnia, że nikt nie wie o grach z tej serii.

Chodziło o Yakuza: Dead Souls.

Ale w sumie racja - Demon''s Souls też ciekawy tytuł, ale trza przygotować się na ból zadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie kończe jedna gierke i zastanawiam się nad nowa, mam zamówionego Assasynka 4 ale do tego czasu jeszcze poczekam sobie na PC, w między czasie pykam Batmanka, a w mojej głowie świtaja takie gierki:
- Battlefield 4 - mam 2, BC2, 3, narazie nie kupowałem ze względu na jak to mówią "odgrzewany kotlet" ale podoba mi się system rozwałki i podobno całkiem przyjemnie się gra i teraz nie wiem czy kupować czy czekać jak stanieje.
- Skyrim Dawnguard - mam podstawke, sporo grałem, a teraz zastanawiałem się nad kupnem dodatków/dodatku i wznowienie historii. ( Który DLC w ogóle dodaje więcej do gry i jest bardziej opłacalny do kupna na początek? Czy może oba są warte ceny?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 4 - ja osobiście polecam. Wiele trybów, dużo lepsze niż w BF3 mapy, prędzej czy później i tak kupisz więc jest to tylko kwestia czasu. :P Gra się bardzo przyjemnie, wielkiej rozwałki jak w BC2 co prawda nie ma, ale ten ich idiotycznie nazwany system "Levolution" sprawdza się świetnie. :) A lepiej kupić wcześniej niż zacząć grać gdy wszyscy będą mieć 3/4 rzeczy odblokowanych. :P
Skyrim Dawnguard - ja osobiście bardziej polecam Dragonborna, który dodaje olbrzymi, fajnie zrobiony obszar z wieloma questami pobocznymi i w miarę długim wątkiem głównym. Dawnguard jest znacznie krótszy, dodaje mało obszarów, chociaż jeden jest świetnie zrealizowany, i jego główną zaletą jest ciekawsza gra jako wampir czy wilkołak, jeśli Cię to nie interesuje to można sobie spokojnie dodatek odpuścić albo kupić na promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OD dłuższego czasu gram w fpsy i dote2 :), i niestety rozczarowanie bf4 i frustracja dot. doty 2 spowodowała , że dość mam chyba tych gatunków. Kiedys moim ulubionym gatunkiem były rtsy- Warcraft 2, C&C Red Alert i Generals, no i Warcraft 3 z dodatkiem moja ulbiona gra w singlu i multi i chyba pora wrócić do korzeni. Jakiś już czas temu próbowałem Comapny of Heroes i NAJLEPSZE COMPANY OF HEROES ONLINE [ BETA f2p anulowana przez dziadowski managment thq/relic] i ze tak powiem bardzo polubiłem te gry. Niestety Wyszukanie gry trwa kupe czasu, hosty mają " własne widzi mi się" z doborem graczy a na dodatek gra laguje co uniemożliwia rozgrywke.

W zw. z tym pytam Was forumowicze jakiego RTsa byscie polecili, na poziomie skomplikowania jak WC3 czy COH, w miarę nowego, grywalnego, gdzie nietrudno znalezc gre 3v3 czy 4v4. Rozważałem COHa2 ale z tego co widze na metacritic i co pamietam z bety to chyba podziekuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy polecacie jakieś gry w stylu Batman Arkham Asylum, coś gdzie można przejść etapy na wiele sposobów i się poskradać ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2013 o 11:07, Sareth napisał:

Czy polecacie jakieś gry w stylu Batman Arkham Asylum, coś gdzie można przejść etapy
na wiele sposobów i się poskradać ?? :P

pewnie grałeś, ale Splinter Cell? najlepiej Chaos Theory, czyli jedna z najlepszych skradanek ever. Thief: Deadly Shadows też jest świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2013 o 11:07, Sareth napisał:

Czy polecacie jakieś gry w stylu Batman Arkham Asylum, coś gdzie można przejść etapy
na wiele sposobów i się poskradać ?? :P

Proste: Batman Arkham City and Batman: Arkham Origins.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 16:06, kombesista napisał:

Wpadłem na pomysł,aby założyć temat,w którym pisalibyście swoje propozycje dla graczy,którzy
zastanawiają się jaką grę by tu sobie kupić?.Mam nadzieję,że ten teamat pomoże wszystkim
graczom,którzy mają taki właśnie problem.
Chcę,aby każdy pytający podawał przedział cenowy w jakim chce kupić grę oraż konfigurację
sswojego kompa.
ZAPRASZAM!!:).


Parametry:
ADM Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4000+ 2.10 GHz
2,00 GB Ramu
Karta graficzna NVIDIA GeForce 8600 GT z innego komputera więc chyba nie zintegrowana nie wiem
32bit system win 7 ultimate

left 4 dead 1 i 2 około 50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 20:57, Zatha napisał:

Ukończyłem FC3 w około 18 godzin. Gra jak dla mnie była dobra do pierwszej połowy/

A jaką gre bys polecał kupic uwielbiam FPS''y a parametry kompa uniosą BF4 i te nowsze gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie w takim razie Battlefielda 4. Przyjemna gra. Ja nie napotkałem żadnych bugów...

A Far Cry 3... Zależy. Gra jest taka sobie z punktu widzenia spójności, ale graficznie i od strony mechaniki nie jest taka zła.

Polecam jednak Far Cry 3: Dragon Blood. Niesamowita gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 21:56, masswoord napisał:

Co polecicie z gatunku FPS. Grałem w takie tytuły jak BF" bad Company 2, BF3 , CoD 4
MW, i czy Far Cry 3 jest warty uwagi?

Far Cry 3 nie jest zły ale posiada wszystkie zalety i wady sandbox''ów - więc jeśli nie lubisz długich gier to może Ci się znudzić zanim go skończysz. Ale z drugiej strony ja sandboxów nie lubię, a spędziłem przy FC3 kilkanaście miłych godzin mimo, że gry nie ukończyłem(choć duża w tym zasługa łuku, którym granie IMHO daje mnóstwo frajdy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2013 o 00:09, Sigu napisał:

Kup sobie w takim razie Battlefielda 4. Przyjemna gra. Ja nie napotkałem żadnych bugów...

A Far Cry 3... Zależy. Gra jest taka sobie z punktu widzenia spójności, ale graficznie
i od strony mechaniki nie jest taka zła.

Polecam jednak Far Cry 3: Dragon Blood. Niesamowita gra.

Z tym BF miałem do czynienia no przez ok. 10 min. u mojego ziomeczka i wywarł na mnie wrażenie takiej trochszku bardziej dopracowanej "trójki" ale kurde nadal sie zastanawiam na tym FC3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się