FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2013 o 22:24, Robertcik1 napisał:

ja się cudownie bawiłem przy The Dark Eye: Chains of Sativa. piękna grafika, ładna fabuła.

wiesz może gdzie kupić tę grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2013 o 10:49, Harrolfo napisał:

Deus Ex: Human Revolution, Wiedźmin, F.E.A.R.


Grałem, grałem, grałem. Wypiszę w co już grałem, więc będzie łatwiej:
Każdy F.E.A.R, Wiedźmin 1&2, Trylogia Mass Effect, każda część Bioshocka, Deus Ex: HR, Dishonored, Tomb Raider 2013, NWN2&Maska Zdrajcy, TES Morrowind, Oblivion, Skyrim, Crysis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2013 o 09:15, B1SH0P napisał:

Witam poszukuję gry, która posiada bardzo dobrą fabułę, może być to FPS, RPG, whatever.


MOIM ZDANIEM najlepsiejsza fabuła jest w Asasynach, Darksidersach i trylogii PoP o Piaskach Czasu no i Max Payne 1 i 2. Przy czym dochodzi wręcz fenomenalny gameplay. No może jeszcze Gothiki i Riseny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymieniasz nie tylko FPSy, ale też TPSy.
Jeśli mają być ogólnie strzelanki - Max Payne, Max Payne 2: The Fall of Max Payne, Max Payne 3, Grand Theft Auto: Vice City, Spec Ops: The Line.

Jeśli ogólnie gry z dobrą fabułą - Batman: Arkham City, Assassin''s Creed, Assassin''s Creed II, Alan Wake, Tom Clancy''s Splinter Cell, Tom Clancy''s Splinter Cell: Pandora Tomorrow, Tom Clancy''s Splinter Cell: Chaos Theory, The Walking Dead, Game of Thrones (cRPG).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2013 o 11:32, Harrolfo napisał:

Jeśli ogólnie gry z dobrą fabułą - Batman: Arkham City, Assassin''s Creed, Assassin''s
Creed II, Alan Wake, Tom Clancy''s Splinter Cell, Tom Clancy''s Splinter Cell: Pandora
Tomorrow, Tom Clancy''s Splinter Cell: Chaos Theory, The Walking Dead, Game of Thrones
(cRPG).


We wszystko grałem oprócz The Walking Dead i Game of Thrones i właśnie się zastanawiam nad The Walking Dead, wciągająca jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2013 o 12:48, Orion napisał:

Człowieku, wciągnie Cię jak odkurzacz :)


No cóż, no to trzeba nabyć ^ ^ Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś RTSa w kosmosie w miarę świeżego, koniecznie z trybem fabularnym, Endless Space mi się podobało, ale jakoś bez fabuły źle mi się gra;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Well, ostatnio polecono mi tu The Walking Dead i uważam iż jest to świetna gra(końcówka mnie trochę rozczarowała), oraz chciałbym się zapytać czy grał ktoś w The Wolf Among Us, czy opłaca się ją kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2013 o 13:52, zerohunter napisał:

Szukam jakiegoś RTSa w kosmosie w miarę świeżego, koniecznie z trybem fabularnym, Endless
Space mi się podobało, ale jakoś bez fabuły źle mi się gra;p


Homeworld oraz Homeworld 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Znajdzie się jakaś przyjemna strategia, która wyzwoli mnie spod okowów żmudnych przygotowań do matury? Coś w deseń Strongholdów, Anno, Zeusów i innych fanaberii. W miarę nowa, bo zatrzymałem się na 2005 roku jeśli chodzi o gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 18:29, Jaki_Gahn napisał:

Witam,

Znajdzie się jakaś przyjemna strategia, która wyzwoli mnie spod okowów żmudnych przygotowań
do matury? Coś w deseń Strongholdów, Anno, Zeusów i innych fanaberii. W miarę nowa, bo
zatrzymałem się na 2005 roku jeśli chodzi o gry.

Rome TW 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 18:29, Jaki_Gahn napisał:

Witam,

Znajdzie się jakaś przyjemna strategia, która wyzwoli mnie spod okowów żmudnych przygotowań
do matury? Coś w deseń Strongholdów, Anno, Zeusów i innych fanaberii. W miarę nowa, bo
zatrzymałem się na 2005 roku jeśli chodzi o gry.


Jeżeli zdecydujesz się na Rome 2 TW to koniecznie musisz mody ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić Bioshocka, który jest na Games for Windows LIVE. Czy będzie dało się go zainstalować bez konieczności instalacji GfWL, które i tak ma zostać wyłączone w najbliższym czasie? I czy jeśli kupię używkę, to może mi nie przyjąć kodu aktywacyjnego z racji tego, że ktoś wklepał go już wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dishonored, Tomb Raider, Torchlight II, ewentualnie Deux Ex: HR
Która z tych gier sprawia obiektywnie najwięcej frajdy? W którą będę grał najdłużej ze względu na zawartość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2013 o 13:02, Gumisiek2 napisał:

Chcę kupić Bioshocka, który jest na Games for Windows LIVE. Czy będzie dało się go zainstalować
bez konieczności instalacji GfWL, które i tak ma zostać wyłączone w najbliższym czasie?
I czy jeśli kupię używkę, to może mi nie przyjąć kodu aktywacyjnego z racji tego, że
ktoś wklepał go już wcześniej?


Mówisz rzecz jasna o drugiej części? Niestety usługę będziesz musiał zainstalować, ale nie ma wymogu byś tworzył profil sieciowy bo możesz grać offline a gra i tak będzie zapisywana. Tylko pamiętaj, że w ogóle bez profilu savey nie działają więc utwórz jakikolwiek i będzie gitara. Co do używki to bym nie ryzykował bo żeby grać na kopii już wcześniej działającej na innym koncie to będziesz się musiał zalgować albo na to konto albo... dać sobie spokój z graniem bo BioShock 2 wtedy nie zadziała. Ale mogę Ciebie pocieszyć bowiem obecnie kod aktywacyjny z gry wystarczy wklepać na Steama i masz pełnoprawną grę wraz z całkiem niezłym dodatkiem DLC. Więc tu najpewniej możesz mieć używkę bo kod wtedy się że tak powiem dubluje. Ale gra jest obecnie tania przecież więc nie musisz kombinować, 29zł to nie majątek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2013 o 07:44, revolt505 napisał:

Dishonored, Tomb Raider, Torchlight II, ewentualnie Deux Ex: HR
Która z tych gier sprawia obiektywnie najwięcej frajdy? W którą będę grał najdłużej ze
względu na zawartość?


Obiektywnie to oczywiście nie da rady powiedzieć, ale subiektywnie mogę podpowiedzieć, że najdłuższa i najciekawsza, a zarazem nie nużąca gra, to Deus Ex. Torchlight Ciebie szybko znudzi bo jest dosyć powtarzalny po pewnym okresie grania, a Dishonored nie jest aż tak długie a zarazem ta głośna otwartość świata i możliwości działań przez gracza to tylko raczej pozory (nie takie straszne, ale jednak). O Tomb Raider to Ci za dużo nie napiszę, bowiem nie podchodzą mi tego typu gry, ale myślę, że jak się zastanawiać nad Twoimi wybranymi kryteriami to bierz albo Deusa albo przyogdy Lary Croft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się