FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2013 o 20:42, pawbuk napisał:

Może Deus Ex Human Revolution? Kingdoms of Amalur też jest grą na długie godziny, ale
akurat mnie trochę wynudziła :) Świetnie się bawiłem grając w ostatnie gry od Ubi - Far
Cry 3 i Assassin''s Creed IV Black Flag.


Far Cray 3 jakoś zacząłem w niego grać ale szybko mi się znudził :/. Deusa tez ukończyłem. A Kingdoms of Amalur hmmm może bym w to zagrał ale słyszałem słabe opinie na temat tej gry od znajomych. Assasiny przeszedłem 1,2, Brotherhood, i zatrzymałem się jakoś w połowie 3 bo klimaty wojny secesyjnej jakoś nie przypadają mi do gustu, piraci raczej też nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zbliżają się święta, a co za tym idzie wymarzony odpoczynek. Postanowiłem ograć parę gier, niekoniecznie najnowszych, ALE:
Szukam DOBRYCH RTSów. Grałem w Supreme Commandera I (czasem nadal gram), II to dno totalne, a Planetary Annihilation.. no cóż, nie wiadomo kiedy wyjdzie, a nie uśmiecha mi się płacić 200zł za betę.

Rome II nie do końca przyjemnie mi się gra na moim sprzęcie. Ogólnie seria Total War już do mnie przemawia.
Seria Command&Conquer: Tiberium Sun jakoś na mnie wrażenia nie zrobiło, najlepiej grało mi się w C&C Generals i Red Alert II. RA III też jest kiepskie jak dla mnie.

Fajnie mi się grało w Empire at War - ogólnie lubię strategie w kosmosie ale tych też jak na lekarstwo - straszna nędza, chyba, że mnie jakieś dobre tytuły ominęły? (Sins of Solar Empire grałem i niespecjalnie mi się podobało)

Ogólnie szukam jakichś dobry propozycji, koniecznie z nowszych (hehe, powiiedzmy od 2008r. w górę).

Poleccie kilka poropozycji, to sobie może coś wybiorę.

No i z góry dziękuję i wesołych świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Company of Heroes, Warhammer 40k Dawn of War I & II, King Arthur I & II ? W R.U.S.E. grało mi się nawet przyjemnie, Men of War jest też godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj, w Starcrafta jedynkę nadal gram, ale tylko na komputery, ew. w UMSy na battle.net, zresztą tak samo w W3 ;)

II mi nie przypadła do gustu, choć grałem w nią tylko kilka godzin.

@Zatha - dzięki za propozycje - zaraz zobaczę jakieś letsplaye czy cuś ;)

Dodam iż wolałbym gry typu 4X, czyli rozbudowa, ekonomia, ekspnasja i zniszczenie wroga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2013 o 22:23, Jackal-pl napisał:

Dodam iż wolałbym gry typu 4X, czyli rozbudowa, ekonomia, ekspnasja i zniszczenie wroga
;)

Shogun II, Empire - dobra grafika nawet dzisiaj i nie mają takich wymagań jak Rome II, które niestety i u mnie chodzi bardzo średnio, w konsekwencji nie można się za bardzo nacieszyć grafiką i samą grą. AoEII ostatnio wyszedł całkiem nowy dodatek i wersja HD, to moja ulubiona gra, więc planuje zagrać, stara już, ale odświeżona wersja plus dodatek to kusząca propozycja. Nie wiem jeszcze czy w ogóle gra z dodatkiem wyszła w Polsce ale warto się zainteresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam ciekawych gier na multi do pogrania z kolegami. Jedynym ograniczeniem jest mój sprzęt (AMD Athlon 3500 Nvidia 8800 gt 2 Gb RAM). Nie chodzi mi o gry przeglądarkowe. Czekam na ciekawe propozycje i z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2013 o 12:18, Darnok_Rukia napisał:

Far Cry 3? Może Bioshock Infinite?

Bardzo trudne porównanie, bo obydwa tytuły są genialne, choć mocno się różnią. FC3 to przede wszystkim wielgaśna sandboxowa wyspa z masą zadań pobocznych, fajną fabułą i rewelacyjną postacią Vaasa (tego psychola z okładki).
Mimo wszystko za lepszą grę uważam BioShocka Infinite. Gra jest liniowa, ale przez to bogata w przeróżne smaczki i detale. Fabuła kopie pupę (szczególnie, gdy ma się znajomość poprzednich części), a eliminowanie przeciwników dostarcza masę radochy. Również tutaj mamy jedną z ciekawszych postaci ostatnich lat (Elizabeth).

Tak w skrócie: jeżeli chcesz się pobawić w wielkiej piaskownicy to wybierz Far Cry 3. Natomiast jeżeli wciągająca fabuła i klimat to twoje priorytety, wybrałbym BioShocka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogłby ktoś polecić jakieś gry na PC?
Chciałbym aby mi ktoś podał tytuły gier do 1GB. Do 1.5GB też może być xD
Najlepiej przygodowe, mogą być też akcji, logiczne, strategiczne itp.
Szukach gier z taką pojemnością, ponieważ mało miejsca na dysku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2013 o 13:37, JulianPLg napisał:

Mogłby ktoś polecić jakieś gry na PC?
Chciałbym aby mi ktoś podał tytuły gier do 1GB. Do 1.5GB też może być xD
Najlepiej przygodowe, mogą być też akcji, logiczne, strategiczne itp.
Szukach gier z taką pojemnością, ponieważ mało miejsca na dysku :)


Może Lucius? Ma 2 GB, ale może wyskrobiesz te 500 MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2013 o 13:56, Phenom napisał:

Może Lucius? Ma 2 GB, ale może wyskrobiesz te 500 MB.

Szukam kilku takich gier, więc te 500 MB, nie stanowi dużego problemu.
Zainteresowałeś mnie tą grą xD Może ktoś zna jakieś inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem dziś sobie na steamie Space engineers oraz portala 2. I zostało mi 2,92€ z tego hajsu bym chciał sobie kupić jakąs grę zręcznościową czy ktos poleci jakąś w miare dobrą i czy w ogóle jest jakaś w takiej cenie (nie piszcie że "poczekaj i kup sobie lepszą" w najbliższych kilku miesiącach nie mam zamiaru kupować gier na steamie bo zbieram na monitor)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hitman 2: Silent Assassin
Hitman: Codename 47
Tomb Raider IV: The Last Revelation
Just Cause
Assassin''s Creed: Director''s Cut Edition
Assassin''s Creed 2 Deluxe Edition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2013 o 17:57, JulianPLg napisał:

Zna ktoś może gry przygodowe, zręcznościowe, logiczne itp. do 2 GB ? (Mało miejsca na
dysku ;p)
Byłbym wdzięczny xD

Nvm, może Hugo :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się