FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2014 o 20:25, revolt505 napisał:

Ktoś wie czy GOTY Borderlands 2 będzie wymagało ściągania dlc czy wszystko zainstaluje
się z płyty?


Co prawda sam tego nie wiem ale z neta wygląda że są dwa dyski.Jeden z grą a na drugim same DLC. Przynajmniej na PC/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2014 o 22:13, JulianPLg napisał:

Mam pytanie, czy warto kupic dwie takie oto gry?:
BioShock 2


Mówiłeś że nie grałeś w żadnego Bioshocka więc dlaczego by nie zacząć od pierwszej częśći? Pierwszy raz z Rapture jest rzeczywiśćie niezapomniany.Można wszystkich wystrzelać jak się chcę albo być bardziej finezyjnym.Polecam.Nie widzę żadnych pobudek żeby zaczynać akurat od dwójki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko: moja Najukochańsza Izba Kontroli, której przygoda z grami sprowadza się do kulek na kompie lub telefonie, ewentualnie czasem czegoś w rodzaju Bejeweled, patrzyła właśnie, jak gram w ostatniego Tomb Raidera, po czym zaskoczyła mnie tekstem "może i bym w to pograła, gdyby nie było takie brutalne". No i tu konsternacja z mojej strony, bo chętnie bym ją wciągnął w granie, ale za Chiny ludowe nic, co by spełniało oba warunki:
- podobne do Tomb Raidera
- bez przemocy
nie przychodzi mi do głowy. Nawet w stareńkim Prince of Persia: SoT od czasu do czasu trzeba było kogoś ubić... :/

Ma ktoś jakieś pomysły? Pomyślałem o Deus Ex, ale to FPP, nie TPP, choć bezkrwawo przejść się da (no, prawie...). Mirror''s Edge podobnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby było jasne. Ta gra ma mieć w miarę otwarty świat, zagadki, elementy zręcznościowe i "realny" świat (żadnych robotów, ufoków itp.), tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2014 o 19:29, Rokuto napisał:

Żeby było jasne. Ta gra ma mieć w miarę otwarty świat, zagadki, elementy zręcznościowe
i "realny" świat (żadnych robotów, ufoków itp.), tak?


Dobrze by było, aczkolwiek akurat te elementy (roboty, ufoki) by nie przeszkadzały tak bardzo. Sądzę, że raczej większym problemem jest właśnie owa "przemoc", która z jakiegoś powodu jest wadą w grach (w filmach nie przeszkadza, w książkach też nie). Zagadki i elementy zręcznościowe mile widziane. Podejrzewam, że idealnym tytułem byłaby Lara Croft zwiedzająca po prostu wyspę, ewentualnie Edzio Kenway, również z zacięciem bardzo pokojowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2014 o 19:44, Kadaj napisał:

Poza tym, jakaś konkretna platforma? Takie rzeczy najprędzej na Nintendo.


Laptok. Dokładnej konfiguracji w tej chwili nie pamiętam, bodajże i3, 4 giga ramu, GT540M.

W najbliższym czasie planuję kupić PS4, pewnie będzie łatwiej coś dobrać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Enslaved? Niby walka jest, ale nie wygląda brutalnie, no i bije sie roboty. Kolorowa grafika, brak wyłupywania oczu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Outerrze nic nie słyszałem, będę musiał się jej przyjrzeć, ale to chyba bardziej program, niż gra. Enslaved brzmi znacznie lepiej.

Cholera, wiedziałem że z tym będzie problem. Praktycznie cała seria Assassin''s Creed (może poza 1) by tu pasowała, gdyby nie to zabijanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2014 o 20:40, masswoord napisał:

A jaką grę zręcznościową (moze to byc tez platformówka) byście polecili na PC


Ostatnie części Raymana? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2014 o 20:40, masswoord napisał:

A jaką grę zręcznościową (moze to byc tez platformówka) byście polecili na PC

Polecam Trine 1 i 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się