FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2014 o 13:04, Evertsen_Dante napisał:

Dungeon Siege II, Guild Wars.


GW ograne na całego. Dungeon Siege mi za bardzo o gustu nie przypadło :/
Neverwinter Nightsy, Icewind Dale i Baldury również ograne.

Przeważnie turówki mają taki system rozwoju postaci, np. XCOM, Agarest, Disgaea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2014 o 13:02, SiDi napisał:

Polecćie proszę jakieś gry, w których ma się drużynę (albo gra narzuca ją, albo się ją
tworzy) postaci i każdego możemy sobie rozwijać wedle własnego uznania? Zapewne dość
wiele gier, które ktoś zapoda już mam obcykane, ale może trafi się coś nowego w co jeszcze
nie miałem okazji zagrać. Dzięki z góry! Platformy: PC i PS3.


Dragon''s Dogma: Dark Arisen
Mass Effect
FFX III & XIII-2

Arcanum
Planescape: Torment
Temple of Elemental Evil
Aarklash: Legacy
Shadowrun Returns (koniecznie z dodatkiem Dragonfall)
Gorky 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2014 o 13:02, SiDi napisał:

Polecćie proszę jakieś gry, w których ma się drużynę (albo gra narzuca ją, albo się ją
tworzy) postaci i każdego możemy sobie rozwijać wedle własnego uznania? Zapewne dość
wiele gier, które ktoś zapoda już mam obcykane, ale może trafi się coś nowego w co jeszcze
nie miałem okazji zagrać. Dzięki z góry! Platformy: PC i PS3.


Dragon Age, Dragon Age II, z tego co wiem Risen 2 też daje możliwość posiadania kompanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że to jest właściwy temat. Mam straszną ochotę na jakieś darmowe MMORPG, chociaż w żadne poza WOWem nigdy nie grałem. Czy jest jakaś pozycja warta zagrania? Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2014 o 23:15, Essau napisał:

Powiedzmy, że to jest właściwy temat. Mam straszną ochotę na jakieś darmowe MMORPG, chociaż
w żadne poza WOWem nigdy nie grałem. Czy jest jakaś pozycja warta zagrania? Z góry dzięki


Jak widzę, jak Suomalainenka nawala oczarowana w Final Fantasy XIV: A Realm Reborn, to pozostaje mi tę grę jedynie polecić.

Z nie tak dobrych, ale godnych uwagi:
Bez abonamentu klimatem fajne jest The Secret World.
F2P ciekawe Star Wars: The Old Republic, ale warto zagrać po KoTOR-ach, a i po 10. poziomie gra F2P traci jakikolwiek sens (ograniczenia idą tak daleko, że warto grać jedynie abonamentowo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi polecić jakiegoś dobrego Drugowojennego FPSa? Grałem w:
MOH Allied Assault
MOH Airbourne
MOH Pacific Assault
Call of Duty 2
Call of Duty World at War
Enemy Territory
Więcej nie pamiętam, więc proszę o propozycje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 23:21, Kirabaxior napisał:

Możecie mi polecić jakiegoś dobrego Drugowojennego FPSa? Grałem w:
MOH Allied Assault
MOH Airbourne
MOH Pacific Assault
Call of Duty 2
Call of Duty World at War
Enemy Territory
Więcej nie pamiętam, więc proszę o propozycje!


Może coś z serii Brothers in Arms. Z sieciowych to może Red Orchestra i Day of Defeat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UberSoldier (obie części) to FPSy w oldschoolowym stylu, fajnie się młóci. Hidden & Dangerous 2 jest genialne, ale to przede wszystkim gra taktyczna, choć da się grać jak w typowego FPSa. Tak jak poprzednik wspomniał - seria Brothers in Arms. Dwie pierwsze części mają zrypane hitboxy, ale nie zrażaj się tym, bo gry są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o BiA - skonczylem całą serię i nie podobało mi się, właśnie przeze hitboxy. Trójka już lepiej, ale zabił ją koszmarny dubbing.
H&D2 mam gdzieś z Playa, może warto sprawdzić :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło spędziłem czas przy Battlefield 1942. Nie było wymienione w Twoim spisie, ani nikt inny nie polecił, a może to jest coś, co Cię zainteresuje.

Parę miesięcy temu było za darmo na Origin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2014 o 20:34, Kirabaxior napisał:

A fakt, jest. Sprawdzę, ale jednak coś singlowego bym ograł.


No właśnie Battlefield 1942 ma singla. Ale nie wiem jak dodatki, czy tylko multi, czy coś dodawały do kampanii, musisz sobie poczytać. Potem dopiero Bad Company znowu dostał po pewnej przerwie w serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie :)
Narobiłem chęci kumplowi na Dark Souls a on też ma na oku dodatek do Diablo 3. Osobiście nie wiem czy warto kupować własnie teraz pierwszą część Dark Souls, bo mało ludzi już gra a zaraz będzie premiera Dark Souls II. Jakie macie zdanie ? Co można doradzić ? :) W sumie też jestem ciekawy, bo z drugiej strony mam Dark Souls II a dodatek do rzeczonego Diablo 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę polecić Natural Selection 2. Świetny fps z elementami rts w klimatach aliens vs marines. Każdy znajdzie tam coś dla siebie.

A polecacie taki tytuł jak Nosgoth? Bo widziałem parę streamów kolegi i wyglądało całkiem przyzwoicie, nie wiem czy zakupić.

BTW. Polecicie mi jakiegoś dobrego fps w klimatach sci-fiction/horror?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczny problem jakiś czas temu jak miałem do wyboru kupno Diablo 3 lub Dark Souls :P Kupiłem DS i zawiodłem się. To zależy ofc ile masz czasu na grę - ja nie miałem ochoty bić jednego bossa przez cały dzień i farmić na już pokonanych mobkach dusze. Za jakiś czas kupiłem D3 i bawię się w niego do dzisiaj. A dodatek RoS sprawi że będziesz bawić się jeszcze dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2014 o 17:44, Kirabaxior napisał:

Miałem identyczny problem jakiś czas temu jak miałem do wyboru kupno Diablo 3 lub Dark
Souls :P Kupiłem DS i zawiodłem się. To zależy ofc ile masz czasu na grę - ja nie miałem
ochoty bić jednego bossa przez cały dzień i farmić na już pokonanych mobkach dusze. Za
jakiś czas kupiłem D3 i bawię się w niego do dzisiaj. A dodatek RoS sprawi że będziesz
bawić się jeszcze dłużej.

Nie... cały dzień bić bossa ? Nawet jeśli nie umiesz walczyć, to jakimś fartem ci się w końcu uda :D Własnie mam dylemat bo dodatek do D3 mam na wyciągnięcie ręki a DSII jeszcze nie :P Za trzy tygodnie dopiero. Jestem niezdecydowanym człowiekiem.. Może DSII ? Do tego dodają koszulkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się