FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2014 o 06:40, Firefly94 napisał:

Próbowałeś nowe ARMA i Operation Flashpoint? Podobno także Ghost Recon z 2012 roku jest
całkiem niezły.


Myślę, że wezmę Ghost Recon, dzięki za pomoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co. :)
Ja od siebie dodam, że szukam jakiejś strategii w klimatach starożytnych, turówki odpadają. Szlagiery typu Cezar i spółka (Zeus etc.), Age of..., Rise & Fall, Rome: Total War mam ograne. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2014 o 13:01, Firefly94 napisał:

<ciach>


Kiedyś był sobie taki wściekle sympatyczny RTSik z legionami rzymskimi w roli głównej, nazywał się Praetorians.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 15:36, Dandzialf napisał:

Hmm, hmm... mogę Ci polecić:
-RTCW


Akurat jest przecena na Steamie to chyba wezmę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys przymierzalem sie do pogrania w pewnego FPS-a, ale wymagania mnie troche przerazily. Teraz po lekkim upgradzie bym z checia podszedl do niego jeszcze raz, ale szczerze powiedziawszy nie pamietam jego nazwy :)
Pamietam ze byl to fps w stylu MMO, albo cos takiego. Dzial sie w przyszlosci, mialo sie do wyboru kilka klas postaci, pamietam ze jedna z nich ta "najciezsza" miala jako alternatywny strzal cos ala tarcze, ktora chronila przed atakami. Gra chyba byla f2p. Wiecej chyba nie pamietam, bylbym wdzieczny za jakas podpowiedz co to za gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2014 o 23:24, Ring5 napisał:

Edytka: ninja''ed :)


No ba. Gdzieś sobie trzeba nabijać te posty coby po tych wszystkich latach do WT się dogrzebać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2014 o 23:22, Tajemnic napisał:

Planetside 2. Zdecydowanie polecam, doskonała gra.


No wlasnie to nie byl Planetside, ale dzieki za odpowiedz.

Ring5

Nom, chyba masz racje, tamten watek bedzie bardziej odpowiedni. Dzieki za namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2014 o 15:53, Smileyer napisał:

Znacie jakąś dobrą grę o tematyce zombie ? Poza The Walking Dead :)

Dead Island (obie części), Left 4 Dead 2, seria Resident Evil. W 2015 dojdzie jeszcze Dying Light, ale jeżeli chodzi o grę na teraz to moim zdaniem najlepszym wyborem będzie Dead Island :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, Szukałem, ale niestety nic ciekawego nie znalazłem. Macie może jakieś dobre propozycje gier dla 3.5 letniego chłopca na PS Vita? Coś na początek. Coś w stylu jakaś ukłądanka, albo jakaś prosta platformówka. Idziesz i coś zbierasz. To pierwsza gra i chciałbym aby choć w kilku % załapał i się nie zniechęcił. Jeśli macie jakieś propozycje, to proszę napiszcie.
Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam pytanie, która część Call of Duty jest najlepsza pod względem singla(chodzi o produkcje od pierwszego Modern Warfare i nowsze)? Akurat multiplayer nie ma dla mnie w tym wypadku zbyt dużego znaczenia, gdyż zawsze było mi bliżej do rozgrywki z Battlefielda niż do serii Activision. Chcę po prostu zagrać w sobie jakiegoś widowiskowego singla, a nie orientuje się w poszczególnych odsłonach, mam jedynie Call of Duty 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :).

Ostatnio mam bardzo mało czasu na granie (proza życia... :)), ale pomyślałem, że warto by było się w którąś z nowszych produkcji zaopatrzyć. Krąg zawęziłem do trzech gier i uprzejmie proszę o pomoc w wyborze :).

Dark Souls II
Watch Dogs
Wolfenstein

Wiem, że skrajnie różne gatunki, ale to nie ma znaczenia - chodzi mi o ogólny feeling i refleksje osób, które już miały z tymi produkcjami styczność. Dodam, że w każdą z ww. gier grałbym na jednej z konsol (PS3/PS4), więc proszę nie piszcie mi o bluescreenach, freeze''ach, dropach i innych babolach technicznych ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz mało czasu na granie, to najlepszą grą będzie Wolfenstein. Watch Dogs jest niestety grą mocno przeciętną i nie dostarcza tyle frajdy ile inne sandboxy. W świecie DSII trzeba poświęcić mnóstwo godzin, chyba że podobała Ci się "jedynka", a chcesz mieć grę na 2-3 miesiące. Wtedy bierz śmiało. Wolfenstein jest co prawda krótką grą (nie całe 10 h), ale są dwie ścieżki i żeby w pełni poznać grę, trzeba je ukończyć, więc automatycznie z 10 h robi się około 20 godzin. Dodatkowo to świetna strzelanka, która daje masę frajdy i pozostawia gracza z uczuciem ukończenia fabuły ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie Watch Dogs widocznie odpada...
Teraz pytanie czy brać DS II czy Wolfensteina. Właściwie nie ma znaczenia czy w którąś z tych gier będę grał tydzień czy miesiąc, byleby było warto, bo niestety zmuszony jestem przeprowadzić ostrą selekcję :).

Wolfenstein to aż tak dobra gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się