FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2014 o 20:59, masswoord napisał:

Poleci ktoś dobrego rpg''a? Grałem już w wiedźmina 1, dragon age 1 i 2 i tyle. Chciałbym
żeby mnie wciągnął


Dobrym wyborem będzie na pewno seria Mass Effect. A jeśli nie odrzucają Cię nieco starsze tytuły to zdecydowanie Gothic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2014 o 20:59, masswoord napisał:

Poleci ktoś dobrego rpg''a? Grałem już w wiedźmina 1, dragon age 1 i 2 i tyle. Chciałbym
żeby mnie wciągnął

Klasycznie: seria Baldur''s Gate, Fallout, Drakensang, dodatkowo Planescape: Torment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2014 o 20:59, masswoord napisał:

Poleci ktoś dobrego rpg''a?


Tylko fantasy? Bo jesli nie, to zawsze zostaja jeszcze Knights of the Old Republic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod względem multi oba są porównywalne - ze znalezień serwerów nie ma problemów. WaW jest trudniejszy, bo jest masa wymiataczy-cyborgów biegających z karabinami powtarzalnymi (oczywiście są serwery bolt-action only). BO ma bardzo dobry balans, właściwie każdą bronią coś się ugra. Pod względem singla WaW nie wyróżnia się niczym specjalnym, w przeciwieństwie do Black Ops - jest to, zaraz po dwójce i czwórce, najlepszy single w historii serii. Podsumowując: bierz oba. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od blisko trzech last nie grałem niemal w nic.
Chciałbym na święta kupić jedną grę z multiplayerem i zastanawiam się nad nowym CoD:AW
Mam też ogromną chętkę na DS II, Thief 3.
Zastawiam się też nad Dragon Age: Inkwizycja, podobno świetna, ale mam z tyłu głowy 2, której nawet nie skończyłem(a kupiłem od razu po premierze bo jedynka mi się podobała. ME 3 też nie skończyłem bo mnie w końcu znudził w 2/3 czy trochę później).
Ciekawy jestem też wastelands 2, ale na razie chciałbym coś dynamicznego. Chyba kupie po prostu nowego CoD xd chyba, że zaraz ma wyjść druga część to już poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2014 o 14:09, In_The_End napisał:

Od blisko trzech last nie grałem niemal w nic.
Chciałbym na święta kupić jedną grę z multiplayerem i zastanawiam się nad nowym CoD:AW

Mam też ogromną chętkę na DS II, Thief 3.
Zastawiam się też nad Dragon Age: Inkwizycja, podobno świetna, ale mam z tyłu głowy 2,
której nawet nie skończyłem(a kupiłem od razu po premierze bo jedynka mi się podobała.
ME 3 też nie skończyłem bo mnie w końcu znudził w 2/3 czy trochę później).
Ciekawy jestem też wastelands 2, ale na razie chciałbym coś dynamicznego. Chyba kupie
po prostu nowego CoD xd chyba, że zaraz ma wyjść druga część to już poczekam.


CoD:AW jest najnowszym CoD''em a następny wyjdzie za około rok, więc bierz Coda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z tymi dodatkami do gry? Season Pass, pro edition, zoombie... będę musiał jeszcze drugie tyle dopłacać za bajery, bo ich za darmo nie dostane i połowa graczy będzie z nimi chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2014 o 14:34, In_The_End napisał:

A jak jest z tymi dodatkami do gry? Season Pass, pro edition, zoombie... będę musiał
jeszcze drugie tyle dopłacać za bajery, bo ich za darmo nie dostane i połowa graczy będzie
z nimi chodzić


Gra będzie starała się wyszukiwać meczy w których gracze mają te same dodatki co ty.I nie jest też tak, że bronie z dodatku są nie wiadomo jak silne.Jednak prawdą jest to, że o wiele lepiej bawi się z nowymi bajerami.
Jeżeli bardzo ci to przeszkadza, to możesz wziąć Inkwizycje, wygląda świetnie, mam zamiar zakupić w najbliższym czasie.

No i poczytaj recenzje tych gier, ten nowy CoD może się nie spodobać, nie którym, ze względu na te futurystyczne kombinezony i trochę zmieniony styl rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2014 o 17:34, Kusztel1729 napisał:

Szukam dobrej gry na PS3.


Propozycji moze byc kilka. O ile dobrze pamietam, Red Dead Redemption mialo tryb co-op. Podobnie jak Uncharted 2. Jesli chcesz sobie z kumplem postrzelac, rzuccie okiem na Borderlands.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad kupnem bf3 na ps3, ponieważ bf4 to totalna katastrofa po za licznymi wiechami pod czas grania i masą Bug. Jak wygląda sprawa z bf3? Czy tak samo jak 4 czy lepiej dopracowana?. Zauważyłem ze u mnie w 4 tekstury migają zwłaszcza, gdy patrzy się z daleka a z bliska gra normalnie w 3 też tak jest;>? Bo nie chce wydać80zł w błoto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2014 o 17:10, Kubson023 napisał:

Bo nie chce wydać80zł w błoto..


Nie wiem, bo mimo, ze mam te gre z jakiegos bundle''a, to nie gralem w nia, ale teraz BF3 jest prawie za darmo to mozesz sam sprawdzic:

https://www.origin.com/pl-pl/store/buy/battlefield-3/pc-download/base-game/standard-edition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2014 o 17:54, kuba9876543210 napisał:

> Bo nie chce wydać80zł w błoto..

Nie wiem, bo mimo, ze mam te gre z jakiegos bundle''a, to nie gralem w nia, ale teraz
BF3 jest prawie za darmo to mozesz sam sprawdzic:

https://www.origin.com/pl-pl/store/buy/battlefield-3/pc-download/base-game/standard-edition


Na pcta to ja mam na oring, co o ile się nie mylę? Na dzień dziecka mi chodzi na konsolę, bo mój pce-złom ledwo tą grę odpala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2014 o 20:18, Kubson023 napisał:

> > Bo nie chce wydać80zł w błoto..
>
> Nie wiem, bo mimo, ze mam te gre z jakiegos bundle''a, to nie gralem w nia, ale
teraz
> BF3 jest prawie za darmo to mozesz sam sprawdzic:
>
> https://www.origin.com/pl-pl/store/buy/battlefield-3/pc-download/base-game/standard-edition

>
>
Na pcta to ja mam na oring, co o ile się nie mylę to EA dała darmowę pobranie pełnej wersji Na dzień dziecka mi chodzi na konsolę,
bo mój pce-złom ledwo tą grę odpala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2014 o 14:19, Arthas97 napisał:

Tomb Raider, Max Payne 3, Dishonored czy Splinter Cell: Blacklist - co kto poleca?

Rany julek - wszystko! :D

Tomb Raider - krótki, ale historia i mechanika gry mnie zachwyciły. Pierwszy raz czułem każdy upadek Lary. :D

Max Payne 3 - kupiłem na wyprzedaży, podchodziłem do gry ostrożnie, ale nie zawiodłem się. To wciąż bardzo dobrze poprowadzona historia i kawał dobrej gry. :)

Dishonored - piękna oprawa wizualna. Dokonywane wybory ingerują w cały przedstawiony świat i w zachowanie NPC. Przejść raz to mało. :)

SC: Blacklist - dla mnie to jest jedna z bardziej niedocenionych gier zeszłego roku. Ja bawiłem się przy Blacklist świetnie, tryb kooperacji też daje dużo satysfakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się