FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2015 o 21:51, revolt505 napisał:

Czy jeśli szukam fajnego fps''a dającego frajdę ze strzelania to Crysis Maximum Edition
będzie dobrym wyborem ?

Tak. Warto też zainteresować się starą, ale jarą, grą XIII, pierwszym Call of Duty, Borderlands 1 i 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2015 o 21:51, revolt505 napisał:

Czy jeśli szukam fajnego fps''a dającego frajdę ze strzelania to Crysis Maximum Edition
będzie dobrym wyborem ?


Crysis to bardzo dobry wybór. Ale ogarnij jeszcze Bulletstorm, F.E.A.R, Bioshock i Painkiller. Wszystkie dają świetną frajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2015 o 21:51, revolt505 napisał:

Czy jeśli szukam fajnego fps''a dającego frajdę ze strzelania to Crysis Maximum Edition
będzie dobrym wyborem ?


Jeszcze do tego co napisali poprzednicy dorzuciłbym Call of Juarez: Gunslinger, oraz Call of Juarez: Więzy krwi jeżeli bardziej preferujesz klimat dzikiego zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o szybką odpowiedź.
Co kupić?
Metro Redux Bundle (przeszedłem obie gry kilka razy w poprzedniejszych wersjach) (7,99€)
BioShock Infinite (7,49€)
czy This War of Mine? (9,49€)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

This War of Mine jest obecnie w promocji na cdp.pl za 27,99, więc nic tylko brać. A skoro już po taniości udało Ci się wyrwać tę grę, to od siebie polecam dobrać do niej Bioshocka: Infinite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polećcie mi coś proszę, bo umieram na przeziębienie w łóżku i niezbyt mam w co grać.
Mam ochotę na coś z poniższych:

- Jakiegoś fajnego RPGa turowego/z turowymi walkami albo grę taktyczną z elementami RPG (klimaty Silent Storm, czy też Blackguards). Myślałem o Mordheimie do którego papierowej wersji mam ogromny sentyment, ale obawiam się wydawać 32 jewro na grę we wczesnym dostępie. Shadowruny mam ograne, Age of Decadence nie chcę ponownie odpalać zanim całość nie wyjdzie, Darkest Dungeon czeka aż się więcej nowości zbierze.

- Miłego RPGa łażonego (wiecie, Gothic, TeS). Wiem, że to są zazwyczaj gry dość sporych rozmiarów i wątpliwym jest abym coś takiego przegapił, ale nie jestem super spostrzegawczą osobą. :)

- Pogodnego indyka. Coś z eksploracją, rozbudową, starciami - a''la Sunless Sea, Pixel Piracy, Starbound etc.

Z góry dzięki za wszelkie porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2015 o 17:56, Tajemnic napisał:

- Jakiegoś fajnego RPGa turowego/z turowymi walkami albo grę taktyczną z elementami RPG
(klimaty Silent Storm, czy też Blackguards)./.../



Może Fallout 1 lub 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2015 o 17:56, Tajemnic napisał:

- Miłego RPGa łażonego (wiecie, Gothic, TeS). Wiem, że to są zazwyczaj gry dość sporych
rozmiarów i wątpliwym jest abym coś takiego przegapił, ale nie jestem super spostrzegawczą
osobą. :)

Riseny próbowałeś? Część trzecia ma najbardziej różnorodne krajobrazy i po brzegi jest wypełniona treścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2015 o 17:56, Tajemnic napisał:

- Pogodnego indyka. Coś z eksploracją, rozbudową, starciami


Tu moze byc tylko jedna odpowiedz: Terraria. Wydalem na nia 12 euro, mam ponad 1000 godzin na liczniku. To chyba mozna okreslic mianem dobrej inwestycji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał, dzięki. Nie spodziewałem się takiego odzewu. :)

W Fallouty ostatnio pykałem. Zauważyłem, że wpadam w drobną rutynę kiedy to każdy kolejny playthrough jest mniej lub bardziej identyczny z poprzednim, więc chyba dam sobie od nich troszkę spokoju.

Riseny przeszedłem. Podobały mi się, jedynka ze względu na jej Gothicowość a dwójka i trójka - bo można było walić do wszystkiego rozgrzanym ołowiem. Ale jakoś tak nie czuję potrzeby aby do nich wracać.

Divinity: Original Sin uważam za jedną z najlepszych gier zeszłego roku, ale pamiętam, że coś mnie od niej oderwało. Myślę więc, że to świetna okazja aby do DOS wrócić; dzięki. :)

O Terrarii myślałem bo kilku moich znajomych w to popykuje. Tyle tylko, że głód na takie pogodne, dwuwymiarowe gierki zaspokaja mi Starbound, więc pomimo tych najnowszych aktualiizacji chyba na razie się nią nie będę interesował.

Jeszcze raz, dzięki wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Przyjaciel ma na dniach urodzinki. Chciałbym mu coś z tej okazji sprezentować. Jego przygoda z grami jest dość uboga.... posiada konsole Xbox 360 a na nią: Red Dead Redemption, Red Dead Redemption: Undead Nightmare.
Mortal Kombat oraz chyba wszystkie dostępne Batmany jakie są dostępne na ten moment :D.

Planuje wręczyć mu innego... w planach jest na pierwszym miejscu Deus Ex: Bunt Ludzkości. Jak myślicie dobra pozycja na prezent ? Czuję w kościach, że gra powinna mu podejść i się spodobać.
Chyba, że macie jakieś inne ciekawe propozycje to chętnie wysłucham :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2015 o 12:36, Tajemnic napisał:

głód na takie pogodne, dwuwymiarowe gierki zaspokaja mi Starbound,


Przyznam bez bicia, ze nie wiem, jak teraz wyglada Starbound. Ostatni raz gralem chyba z rok temu. I wtedy gra mnie znudzila swoja powtarzalnoscia - przylot na planete, surowce, boss, odlot z planety. I wrocilem do Terrarii. Starbound wyglada tak, jakby nigdy nie mial byc ukonczony, Terraria JEST ukonczona i z dodatku na dodatek coraz lepsza. Jesli podoba Ci sie Starbound, Terraria Cie wgniecie w fotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w co pogrywa na PC? Ja swoją przygodę z serią Gears of War bardzo miło wspominam z grania na X360. Gry są niedrogie, szczególnie II i III mi przypadły. Z gier wyścigowych Forza Horizon I i II też potrafią wciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś dobrej strategii. Do tej pory grałem w serie Anno, Settlers i Age of Empires. Zastanawiam się nad Dungeons 2, ktoś podzieli się opinią? 😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się