FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2015 o 20:21, Snafu napisał:

Najchętniej to pograłbym w dobrą strategie sci-fi.

Skoro tak to Earth 2160, Grey Goo, Homeworld i StarCraft 2. I cała masa klonów tychże, jak np. Hegemonia: Żelazne Legiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2015 o 14:47, Braveheart napisał:

Śródziemie trochę droższe ale chrzanić
to. Przyjaźń nie ma ceny.
Dzięki panowie.


Zobacz na muve. Ostatnio rzucili wersję GOTY na konsolę w przyzwoitej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2015 o 20:21, Snafu napisał:

Ha! Myślałem że w linku będzie Tzar :D


Drochę dobrych darmowych strategii się by nazbierało.
Ale osobiście dla mnie nie licząc może OTTD, najlepszą z nich wszystkich jest właśnie Warzone 2100. ;)

Dnia 02.08.2015 o 20:21, Snafu napisał:

Epoki inne, ale jak najbardziej mi pasują. Najchętniej to pograłbym w dobrą strategie
sci-fi.


Jeśli masz duuuuuużo czasu na granie i tym bardziej lubisz taki rodzaj gier, to polecam zainteresować się kosmicznymi 4X.
Najcześciej jest w nich masa contentu dająca dziesiątki różnych sposóbów na rozgrywkę i czerpanie z niej radochy.

Oprócz wspomnianych wcześniej Endless Space i Distant Worlds: Universe (najlepsza gra tego typu IMO) warte ogrania są Galactic Civilizations II, Space Empires IV i Stardrive II, a także hybrydowe gry z elementami RTS jak Haegemonia, Sword Of The Stars, Sins Of A Solar Empire oraz wspomniane wcześniej Star Ruler czy A.I. War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nabrałem ochoty na odświerzenie wspomnień i mam na oku Rayman Collection ( Rayman 2, Rayman 3, origins, forever). Czy ktoś próbował uruchomić starsze części na windows 8 ? Może ktoś ma informacje, że w tym wydaniu gry zostały przystosowane do najnowszych systemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Może ktoś ma informacje, że w tym wydaniu gry zostały przystosowane do najnowszych

Dnia 17.08.2015 o 11:12, revolt505 napisał:

systemów?


Możesz kupić wszystkie oprócz Origins za 5.67 euro na GoG.com. Tam gry są przystosowane do współczesnych wersji systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka grę obecnie polecacie zakupić jeżeli chodzi o symulacje wyścigów. Czy project cars jest warta uwagi? Ewentualnie jaki inny tytuł warto brać pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2015 o 13:23, Marcin08 napisał:

Jaka grę obecnie polecacie zakupić jeżeli chodzi o symulacje wyścigów. Czy project cars
jest warta uwagi? Ewentualnie jaki inny tytuł warto brać pod uwagę?

Ja polecam F1 jeśli chodzi o wyścigi na torze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2015 o 15:26, Luk04229 napisał:

> Jaka grę obecnie polecacie zakupić jeżeli chodzi o symulacje wyścigów. Czy project
cars
> jest warta uwagi? Ewentualnie jaki inny tytuł warto brać pod uwagę?
Ja polecam F1 jeśli chodzi o wyścigi na torze.

Nie lubię ograniczać się do jednego rodzaju samochodów, więc nigdy mnie ta seria nie pociągała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2015 o 17:32, Marcin08 napisał:

Nie lubię ograniczać się do jednego rodzaju samochodów, więc nigdy mnie ta seria nie
pociągała...

Ok rozumiem. No to w takim razie chyba Project Cars to najlepszy wybór z najnowszych samochodówek. To ma być na PC? Jeśli masz xbox to ja polecam też FORZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2015 o 19:14, Luk04229 napisał:

> Nie lubię ograniczać się do jednego rodzaju samochodów, więc nigdy mnie ta seria
nie
> pociągała...
Ok rozumiem. No to w takim razie chyba Project Cars to najlepszy wybór z najnowszych
samochodówek. To ma być na PC? Jeśli masz xbox to ja polecam też FORZE.


PC, jakbym miał Xboxa to już od dawna katowałbym forze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz spokojnie brać Project Cars. Ja sam gram i jest naprawdę super. Jeśli chodzi o symulację, to dużo dobrego słyszałem o Asseto Corsa, ale za ten tytuł Ci nie poręczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co możecie powiedzieć o Dead Rising 3? Nie chodzi mi o fabułę, grafikę itp ale o kwestie techniczne. Pamiętam, że gra w dniu premiery dosyć średnio się trzymała i nawet na bardzo mocnych kompach potrafiła się dławić. Jak jest teraz? Dalej występują takie błędy jak wyrzucanie do pulpitu, czy problem z utrzymaniem chociażby 30 FPSów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawiłem ją sobie dwa miesiące temu i chodzi bardzo dobrze. Wszystko ładnie, płynnie - do pulpitu nie poleciała ani razu, dławić się nie dławi. Granie w nią też jest przyjemne, a dzisiaj chyba na latobraniu jest za 25 złotych więc żal nie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy któryś z gramowiczów gra w The Crew? Czy gra jest teraz warta świeczki, czy lepiej poczekać aż pojawi się dodatek do niej? Szukam jakiejś samochodówki z miłą dla oka grafiką i możliwością pojeżdżenia od tak bez ścigania w otwartym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadałeś pytanie typu "czy warto kupić grę, czy może jednak ją kupić" :D Sam się przymierzam, jak już wyjdzie Wild Run. Od razu gra dostanie mocnego upgrade''a graficznego, a już teraz mocno grę usprawniono, m.in poprawiono pracę kamery, dzięki czemu da się w końcu normalnie jeździć z kamerą od tyłu. Zdania co do gry są mocno podzielone, na pewno cruising sprawia frajdę, tak jak sprawiał w TDU czy TDU2, choć Ubi głośno nastawia się na rywalizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie gramowicze. Gra ktoś w Football Managera 2015? Ja ciągle gram w 2014, cena ostatniej nie jest zbyt wysoka i zastanawiam się, czy by sobie nie sprawić teraz. Tak w sam raz by było na jesienne wieczory jak skończę Mad Maxa i zanim będzie Fallout 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NBA! Kto jest jakimś ekspertem wirtualnej koszykówki? Wiem, że są 2 gry. Nba 2k i to od ea. Na tym moja wiedza się kończy. Nie miałem NIGDY styczności z nba. Co możecie powiedzieć o obu grach? Licencje? Realizm? Tryby gry? Są np. tryby kariery jak w fifie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się