FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Tylko i wyłącznie 2k. EA po kiepskich grach zrobiło sobie dłuższą przerwę od NBA, a ich niedawny powrót wypadł bardzo mizernie. Natomiast 2k od kilku lat przejęło inicjatywę i wychodzą im świetne gry. Jeśli chodzi o realizm to jest nieźle, gracze zachowują się tak jak powinni a sposób oprawy meczy (komentarz, wywiady pomiędzy kwartami, powtórki) sprawia, że imersja stoi na wysokim poziomie. Masz do wyboru sporo trybów gry: kariera własnego zawodnika (o wiele bardziej rozbudowana niż w fifie, fabularyzowana, z wywiadami, rozmowami z menedżerem itp.), prowadzenie całej drużyny jako trener, prowadzenie drużyny jako GM (zatrudniasz trenerów, kontrolujesz wydatki itp., mecze możesz symulować albo rozgrywać samemu tak jak w sumie w każdym trybie :P). Ogólnie polecam NBA od 2K z całego serca, grając przez lata dawno temu w gry EA (NBA Live 2005, 06, 07) byłem zachwycony tym co dostałem od 2K i myślę, że Ty też się nie zawiedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2015 o 18:45, Luk04229 napisał:

A jak wygląda sprawa z licencjami w 2K? Drużyny i zawodnicy są prawdziwi?


Pełne licencje, drużyny, zawodnicy, jeśli dobrze pamiętam to z marek butów jest adidas, Jordan i Nike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje. Tak więc skłonie się w niedalekiej przyszłości ku produkcji 2k. Tryb gwiazdy też chętnie wypróbuję. Powiedz mi jeszcze tylko jak tam wygląda sprawa z grą online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są ligi online, jest coś na wzór FIFA Ultimate Team, ponadto są jeszcze jakieś bajery wykorzystujące wirtualny awatar, który tworzysz przy pierwszym uruchomieniu gry, ale za bardzo w grę online się nie zagłębiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto Mortal Kombat X na PS4 brac? Nie mam PS+, raczej w sieci nie pogram, zalezy mi na "casualowym" popykaniu kd czasu do czasu na 2 pady... gra oferuje cos wiecej poza kampania? Jakjes boty, znajdzki, XP, cokolwiek dla jednego gracza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Opłaca się brać Dark Souls 2: Scholar of the First Sin za 20 euro na steam? Pierwszą część ograłem i bardzo mi leżała i teraz się nad dwójką zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2015 o 23:31, haderQ napisał:

Witam. Opłaca się brać Dark Souls 2: Scholar of the First Sin za 20 euro na steam? Pierwszą
część ograłem i bardzo mi leżała i teraz się nad dwójką zastanawiam.


Scholar of the First Sin ma w sobie zawarte wszystkie 3 DLC o ile dobrze kojarzę. Dostajesz też poprawioną grafikę i dodatkowe zakończenie. Jest jednak pewna wada - mniej osób ma tą wersję więc jeśli kusi cię PvP to nie jest to idealny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy, do pogrania w S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat jest wymagana znajomość poprzednich części czy spokojnie mogę sobie popykać i będę ogarniał temat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej :-)

Potrzebuję porady. Posiadam PS4 i mam ochotę zagrać w jakąś grę z mocnymi elementami skradania.

Zastanawiam się nad Dishonored, wersję na PS4. Jest jeszcze AC Unity, ale mam obawy przed kupnem tego tytułu... jedyny AC jaki mi się podobał to Black Flag i boję się że Unity mi nie podejdzie. No i do tego ta zła opinia "bugity". A Wy macie jakieś propozycje? Jakieś porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

< Styx: Master of Shadows,
< Ground Zeros / MGS V,
< Republique (wiem, że ma się ukazać na PS4),
< Thief - od biedny, bo trudno mi taką maszkarę i plamę na honorze dwóch pierwszych gier sygnowanych tym tytułem polecić,
< Alien: Isolation - horror, w którym skradania jest sporo,
< Outlast - jak wyżej.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej zależy mi na grach gdzie skradanie jest jednym z elementów rozgrywki a nie że cała gra opiera się na skradaniu. Np. W AC Black Flag można wykonywać misje po cichu, ale w razie czego nic nie stoi na przeszkodzie żeby wykonać misję siłowo. Alien: Isolation jest chyba taką typową skradanką...

Obejrzałem filmiki The Phantom Pain i wygląda bardzo ciekawie. Problem w tym że nigdy nie grałem w żadnego MGS... myślicie że to jakiś problem, żeby dobrze się bawić przy tej grze nie grając w poprzednie części?

A co sądzicie o moich poprzednich propozycjach: dishonored definitive edition lub AC Unity?

Ogólnie kusi mnie jednak zakup MGS The Phantom Pain :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2015 o 10:56, dejmien255 napisał:

A co sądzicie o moich poprzednich propozycjach: dishonored definitive edition lub AC
Unity?


Zdecydowanie Dishonored. Tym bardziej, że zarówno przejście misji po cichu jak i w stylu Rambo jest nie tylko możliwe, ale i w obu przypadkach satysfakcjonujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Zastanawiam się nad zakupem nowych Heroesów. Czy któryś z gramowiczów grał i poleca z czystym serduchem nową część? Czy lepiej się wstrzymać na jakieś promo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się