FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2010 o 19:34, Harrolfo napisał:

Myślimy, że należy poczekać do recenzji. Poza tym myślimy, że to dwa zupełnie inne rodzaje
gier :)


Aha, czyli już nikt nie może mieć swoich opinii na temat gry, która jeszcze nie wyszła? I czy ja poprosiłem o porównanie tych gier? xD Raczej nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo tak! Masz rozrywkę na długie godziny! Serdecznie polecam, ale pilnuj sejwów, bo nie ma ich na serwerze, kiedyś sobie usunąłem sejwa z 1/3 gry:( Wiele samochodów, graczy ( z początku może się zdawać że ich nie ma, ale wystarczy pojeździć), sporo wyzwań. Zwłaszcza że jest tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale nikt Ci jeszcze nie powie czy kupić to, czy tamto. A co do opinii, to wiesz: Ja tam nie lubię Splinter Cella, A ja tak[/],..., Mass Effect 2 na pewno bedzie dobre, itp. Jeszcze nikt nie stwierdzi, co lepiej kupić, więc takie pytania lepiej do wątku o tych grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 21:09, Harrolfo napisał:

No dobra, ale nikt Ci jeszcze nie powie czy kupić to, czy tamto. A co do opinii, to wiesz:
Ja tam nie lubię Splinter Cella, A ja tak[/],..., Mass Effect 2 na pewno
bedzie dobre
, itp. Jeszcze nikt nie stwierdzi, co lepiej kupić, więc takie pytania
lepiej do wątku o tych grach.


Ok, tu też się zgodzę z Tobą - masz rację :) Chodziło mi tak naprawdę o opinię, a nie o poradę co kupić - mój błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu w sklepie spoglądam łakomym wzrokiem na półkę z Kolekcją tajemnic Agathy Christie. I tu pytanie: czytałem wszystkie trzy książki, na podstawie których powstały gry. Czy nie jestem w takim razie zbytnio "zaspoilerowany"? Będzie mi się mimo to przyjemnie grało, czy gry będą za łatwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 19:28, gamemaster napisał:

W której grze Battlefield 2 czy Enemy Territory Quake Wars jest lepsza do multi i w
której jest położony większy nacisk na grę zespołową ?


BF2 pod względem gry zespołowej, wydajności i ogólnego wykonania wygrywa imo. Chociaż nie wiem jak po najnowszych patchach ETQW.. Ale wątpie żeby z niego dało się coś wydoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 19:28, gamemaster napisał:

W której grze Battlefield 2 czy Enemy Territory Quake Wars jest lepsza do multi i w
której jest położony większy nacisk na grę zespołową ?


A ja powiem coś zgoła odmiennego niż kolega FranTheMan, bo dla mnie, pod względem jakości wykonania i dopracowania rozgrywki, wygrywa ETQW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat. Ponieważ za miesiąc mam imieniny i chciałbym sprawić sobie jakąś porządną grę. I co lepiej: Batman Arkham Asylum czy Star Wars: The Force Unleshead. No i oczywiście kupie jedną z tych jeśli do tego czasu nie wyjdzie Assassin''s Creed II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 20:47, gamemaster napisał:

A jak z ludźmi w na serverach w ETQW jest z kim grać ?


Ostatnio grałem w ETQW jakis miesiąc temu i było dosyć sporo serwerów wypełnionych samymi ludźmi. Może to nie CoD 4, ale nie ma problemu żeby znaleźć ludzi do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 20:50, DambialkoX napisał:

Mam dylemat. Ponieważ za miesiąc mam imieniny i chciałbym sprawić sobie jakąś porządną
grę. I co lepiej: Batman Arkham Asylum czy Star Wars: The Force Unleshead. No i oczywiście
kupie jedną z tych jeśli do tego czasu nie wyjdzie Assassin''s Creed II.

Ja mam dziś imieniny:) Polecam ci z całego serca Batmana bo jest w co grać, a i gra jest konkretna a nie krótka i mdła jak większość takich produkcji. W SW:TFU nie grałem ale po recenzjach "sądzę", ze to średniak, ale tylko tak się domyślam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 20:50, DambialkoX napisał:

Mam dylemat. Ponieważ za miesiąc mam imieniny i chciałbym sprawić sobie jakąś porządną
grę. I co lepiej: Batman Arkham Asylum czy Star Wars: The Force Unleshead. No i oczywiście
kupie jedną z tych jeśli do tego czasu nie wyjdzie Assassin''s Creed II.

SW:TFU to typowa, konsolowa sieczka, na PC niezbyt dobrze zoptymalizowana. Jeśli wolisz bardziej skradankowe klimaty - bierz Batmana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 20:50, DambialkoX napisał:

Mam dylemat. Ponieważ za miesiąc mam imieniny i chciałbym sprawić sobie jakąś porządną
grę. I co lepiej: Batman Arkham Asylum czy Star Wars: The Force Unleshead. No i oczywiście
kupie jedną z tych jeśli do tego czasu nie wyjdzie Assassin''s Creed II.


Bierz Batmana, jest świetnie wykonany pod każdym względem. TFU to bardzo miła siecza z całkiem fajną fabułą ale niestety jej wersja na PC została spartaczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś dobrej gry z trylogii Władcy Pierścieni. Przeszedłem Drużynę Pierścienia i Powrót Króla.
Wiem, że jeszcze jakieś są, czy jest wśród nich jakaś którą byście mi polecili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 15:02, jcl99 napisał:

Szukam jakiejś dobrej gry z trylogii Władcy Pierścieni. Przeszedłem Drużynę Pierścienia
i Powrót Króla.
Wiem, że jeszcze jakieś są, czy jest wśród nich jakaś którą byście mi polecili?


LoTR Bitwa o śródziemie 1 i 2, Conquest (ale to raczej tylko do mutli)
Bitwa o śródziemie to RTS, wcześniej chciałem sobie kupić, ale się odechciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 15:11, zerohunter napisał:

Btw. może ktoś coś powiedzieć na temat Sacreda 2 na X360?


Grałem w Sacred 2 na xklocku i powiem, że nawet dobrze się steruje, graficznie też jest ok, tylko jest strasznie nudna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się