FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2010 o 19:55, konio1073 napisał:

Opłaca się kupić Turoka ?? Pytam, bo mam ochotę na skradankę, a Tom Clancy''s Splinter
Cell: Chaos Theory już przeszłem. Czy można tam po cichu elminować nieprzyjaciół, i wywoływać
(też pokryjomu) batalie między dinozaurami i żołnierzami ?? A i czy ruszy na kompie 1,5
Ghz, 768 RAM`u i Radeon 9600 ??


Turok jako skradanka? Gra jest raczej nastawiona na akcję, niby można w sumie.. Bardziej poleciłbym Ci już Splinter Cell : Double Agent i choć gra nie jest już tak dobra jak genialne Chaos Theory i ogólnie styl skradania się zmienił to mi grało się świetnie i polecam to...większy problem może tu być z komputerem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2010 o 20:05, Longer napisał:

Turok jako skradanka? Gra jest raczej nastawiona na akcję, niby można w sumie..

No można i to nawet fajnie się tak gra. A to, ze gra nastawiona na akcje, toż to to dodaje więcej adrenaliny. :)

<szeptem> ty grasz w bete Bad Company 2 na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 20:31, Markush napisał:


> Turok jako skradanka? Gra jest raczej nastawiona na akcję, niby można w sumie..

No można i to nawet fajnie się tak gra. A to, ze gra nastawiona na akcje, toż to to dodaje
więcej adrenaliny. :)

no można jednak wolę gry w których skradanie jest piorytetem i główną atrakcją a nie dodatkiem ;)

Dnia 18.02.2010 o 20:31, Markush napisał:

<szeptem> ty grasz w bete Bad Company 2 na PC?

<szeptem> nie a czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 21:36, DesMonD__PL napisał:

Witam!
Mam do was pytanie, ktorą gierke sobie wybrac
(Za 300 mysle o Heroes, a za 150 gorky 17 badz flatout)
Czy poczekac jak cos dojdzie? W ogóle bedzie cos nowego.
___________________________________________________
http://www.cdprojekt.pl/CDProgram/lista --->tu macie link


Heroesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 22:58, DesMonD__PL napisał:

No dobra
A za 150 co?


Za 150 wybrałem Broken Sword 3 bo lubię przygodówki, i chociaż gra nie jest tak dobra jak poprzednie części to daje radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes 1 jest ogólnie słaby. Gorky 17 też słaba gra. Dla mnie Flatout wygrywa. Ogólnie to są słabe gry. Na twoim miejscu czekałbym aż coś dojdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest zastój pośród dobrych rtsów w klimatach fantasy? Od dawna poza Warcraftami czy Bitwami o Śródziemie nie dorwałem żadnej interesującej z dobrą kampanią / fabułą. Może coś przegapiłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 00:01, Galadin napisał:

Czy jest zastój pośród dobrych rtsów w klimatach fantasy? Od dawna poza Warcraftami czy
Bitwami o Śródziemie nie dorwałem żadnej interesującej z dobrą kampanią / fabułą. Może
coś przegapiłem?


A " SpellForce 2 " - mix RPG/RTS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi przychodzi do głowy to Rise of Nations: Rise of Legends, ale to jest połączenie sf z fantasy. Ewentualnie Warhammer: Mark of Chaos, ale podobno jest to niestety crap ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 00:46, Bambadil napisał:

Jedyne co mi przychodzi do głowy to Rise of Nations: Rise of Legends, ale to jest połączenie
sf z fantasy. Ewentualnie Warhammer: Mark of Chaos, ale podobno jest to niestety crap
;<


We wszystkie grałem i zrezygnowałem w krótkim czasie.
Spellforce jak pisał ktoś wyżej zupełnie mi nie podchodzi, a Król Artur za bardzo Total Warowy.
Szkoda, od czasów Warcrafta III nie ma rtsów z dobrą fabułą przynajmniej żaden mnie tak nie wciągnął. Trudno poczekam na SC2 chociaż to sci-fi jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dla mnie Warcraft III w porównaniu do Spellforce jest shitem, ale każdy ma inny gust:) Najbardziej niedoceniona gra w całej historii jak dla mnie, powinna byc w top 10 najlepszych gier wszech czasów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 12:04, Bithda napisał:

/ciach/

/ciach2/

Agreed. Gra straaasznie wciąga i jest prawie doskonała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o opinie o JC2 (wiem, wiem - nie ma tej gry jeszcze), ale może ktoś grał w 1 część i wie czego się spodziewać? :)

Dodam, że planujęteż kupić Episodes From Liberty City - jest sens mieć i EFLC i JC2? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 12:04, Bithda napisał:

Dla mnie Warcraft III w porównaniu do Spellforce jest shitem, ale każdy ma inny gust:)
Najbardziej niedoceniona gra w całej historii jak dla mnie, powinna byc w top 10 najlepszych
gier wszech czasów;)


Mówisz o pierwszej części Spellforce''a czy o drugiej albo o całej serii? Niedługo do dwójeczki ma wyjść dodatek, byłem tym zaskoczony. Hmmm może jednak dam szansę tej grze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 14:06, Galadin napisał:

> Dla mnie Warcraft III w porównaniu do Spellforce jest shitem, ale każdy ma inny
gust:)
> Najbardziej niedoceniona gra w całej historii jak dla mnie, powinna byc w top 10
najlepszych
> gier wszech czasów;)

Mówisz o pierwszej części Spellforce''a czy o drugiej albo o całej serii? Niedługo do
dwójeczki ma wyjść dodatek, byłem tym zaskoczony. Hmmm może jednak dam szansę tej grze?
:)

Jedynka dla mnie to był totalny przebłysk. W CDA powinna dostać 10 i znak jakości bo do dziś bardzo przyjemnie się na nią patrzy. Dwójka tez jest dobra, ogrom questów mnie jednak przytłacza. Jedynkę przeszedłem w całości, wszystko po kolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się