FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2010 o 00:02, Paoro napisał:

- Mass Efect 2 - droga bo nowa gra, ale w jedynkę grałem i bardzo był chętnie kontynuował
;)


Jeżeli polubiłeś ME1 to dwójkę pokochasz. Są tu wyeliminowane wszystkie niedoróbki znane z jedynki (nawet windy). Do tego importowanie save''ów jest świetnym pomysłem, a fabuła wciąga. Polecam!

Dnia 28.02.2010 o 00:02, Paoro napisał:

- Call of Duty 4 Modern Warfare - czy w multi gra jeszcze wielu ludzi? póki co od czasu
do czasu grywam w "dwójke" jeszcze ale tam już wymiatam i mi się nudzi więc palnuje sobie
kupić nowszą grę.


CoD 4 to nadal najpopularniejsza strzelanka multiplayerowa. Gra w nią masa osób. Większość znanych i lepszych pubów z modami jak i bez jest praktycznie cały czas przepełniona. Do tego można zawsze pograć rekreacyjnie w jakimś klanie, bądź pomyśleć o poważnej karierze esportowca.Ja przy tej grze spędziłem ponad 1600 h i nadal licznik rośnie w zastraszającym tempie. :D

Dnia 28.02.2010 o 00:02, Paoro napisał:

- Assasin''s Creed - ma to zabezpieczenia typu trzeba się rejestrować w necie? bo wiem
że dwójka takie ma :/


Dwójka ma, ale te "rewelacyjne" zabezpieczanie Ubisoft wprowadził dopiero od początku tego roku i pierwszymi grami które z tego korzystają jest właśnie AC2 i The Settlers 7. Assassin''s Creed jest grą świetną. Również bardzo polecam.

Dnia 28.02.2010 o 00:02, Paoro napisał:

- Company of Heroes - za ile jest cały pakiet ze wszystkimi dodatkami? jest coś takiego
żeby nabyć wszystko od razu?


Jest chyba złota kolekcja za 99.90 zł. Chyba że już cały pakiet wyszedł w Platynowej Kolekcji, ale raczej nie.

Dnia 28.02.2010 o 00:02, Paoro napisał:

- Star Wars: The Force Unleashed PC - jestem fanem (chyba można tak powiedzieć ;P) SW
znaczy się tych wszystkich gierek Jedi Knight, KotoRów itp. więc i w tą gierkę bym zagrał,
ale czy czasem nie odstaje od wyżej wymienionego towarzystwa?


Odstaje i to mocno. Od Jedi Knight co prawda mniej bo to akcja i to akcja, ale jednak dużo inna. Gra dobra, lecz bez rewelacji. Najsłabsza produkcja z tych co przedtem wymieniłeś, lecz też godna zagrania i przejścia.

Najbardziej polecam jednak ME2. Gra całkiem długa (ze wszystkimi zadaniami pobocznymi i "zwiedzaniem" świata to nawet 40 h rozgrywki). Jeżeli bardziej stawiasz na multiplayer to najlepszą decyzją jest CoD 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 00:19, Kraju napisał:

ciach


Dzięki za wyczerpującą odpowiedz, wybiorę chyba zgonie z waszymi wypowiedziami ME2, chciałbym by jeszcze na Multi starczyło czyli na CoD4 - fajnie że jest popularna nadal :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak posiadam Company of Heroes z dodatkami : Na linii Frontu i Tales of Valor i mogę polecić bo gierka świetna. Nie kupowałem tylko dostałem w konkursie Effekt serii II w Złotej Kolekcji. No i ME bierz także .
Jak nie grałeś w jedynkę to pierw zagraj.
W reszte co wymieniłeś nie grałem wiec nie moge polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sadzicie o grach:

- John Woo''s Stranglehold
- Boiling Point: Road to Hell (ponoc zabugowana?)

Na ile te gry starczaja i czy cos podobnego byscie proponowali jesli lepsze jest.
I co lepsze:

- KoToR I
- KoToR II (kiedys gralem chwile w II, podobalo mi sie, ale nie wiem, czy nie powinienem powinienem przejsci jedynki, zanim kupie dwojke).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stranglehold jest bardzo dobrą grą akcji, ale w małych dawkach. 1.5 godzniy max.
BP:RtH - nie wiem - nie grałem
Co do KOTOR-ów - I świetna, dwójka mniej ale dalej dobra. :) Jednak brałbym I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 15:32, kuba9876543210 napisał:

- John Woo''s Stranglehold

Taki efektowniejszy Max Payne, strzela się przyjemnie zwłaszcza że 90% czasu jesteśmy tu w bullet time. Ogólnie mi się podobała ale to raczej gra na raz no i jest dość krótka. No i teraz można dostać to za grosze.

Dnia 28.02.2010 o 15:32, kuba9876543210 napisał:

- Boiling Point: Road to Hell (ponoc zabugowana?)

Owszem jest zaugowana jak diabli ale ma swoją magie. Patche sporo naprawiają ale optymalizacja nadal leży (choć na nowych komputerach nie ma problemu)Można grać tygodniami, masz tu kompletnie otwarty świat z dużą ilością misji, broni i ciekawych pomysłów. Misje główną masz tu jedną, odnaleźć swoją córkę, cała reszta jest tylko konsekwencją tego co zrobisz podczas poszukiwań choćbyś i wywołał niewielką wojnę.

Dnia 28.02.2010 o 15:32, kuba9876543210 napisał:

- KoToR I
- KoToR II

II bardziej mi się podobała jako całość ale jedynka ma lepszą historię. W pierwszej części jednak całość trochę za wolno się rozwija przez co mija dość sporo czasu zanim osiągnie pełnie swojej klasy. A w 2 wszystko rozgrywa się szybciej i ma kilka przydatnych ulepszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak grasz za dużo to S jest po prostu nużący - no bo ile można tak strzelać i strzelać i jeszcze strzelać?
A KOTOR I jakoś bardziej mi przypadł do gustu bardziej niż II. Szczególnie historia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po zakupach. W ferie udało Mi się kupić MW 2 DiRTa 2 i Borderlands, czyli wszystkie gry nad jakimi się zastanawiałem. O MW2 ludzie mówią, że krótkie i że za mało zabawy za tą cenę, ale jak dla Mnie to ono było w sam raz. W zupełności zaspokoiło moje potrzeby co do długości i intensywności rozgrywki. DiRT 2 jest świetną odskocznią od wszystkich FPSów, gra jest naprawdę bardzo dobra, grafika świetna, a przyjemność płynąca z gry jest ogromna. :) W Borderlands jeszcze nie grałem, bo kupiłem je dopiero dzisiaj. MW2 i DiRTa 2 polecam każdemu (chyba, że ktoś potrzebuje bardzo długiej rozgrywki to niech sobie CODa jednak daruje). Dziękuję za wszystkie porady i podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w gry które wymieniłeś nie grałem , ale już sobie darowałem MW2 i jej na pewno nie kupie.
Tylko mam dylemat i czy nie zadobyc sie DiRT 2 , no i nad Borderlands , gdzie nie podoba mi sie grafika , jest bardzo ładna tylko taka inna i nie wiem czy mi sie spodoba grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Szukam gry na ps3, narazie wyszperałem takie, ktorą najlepiej kupic? Moze wy macie jakies pomysly?
FALLOUT 3


Far Cry 2
Battlefield Bad Company Platinum
Infamous PL Platinum
Killzone 2 Platinum

Podajcie jeszcze tytuły, najbardziej kusi mnie Fallout i Bad Company, Chce grę na długo.
Pytanie: FALLOUT ma Multiplayer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wymienionych przez Ciebie brałbym Fallouta albo Killzone. Aha - Fallout nie ma multi.

Ogólnie widzę, że celujesz w jakieś gry akcji itp. Może Metal Gear Solid 4? Nie zagrać w toto to grzech ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 19:05, DesMonD__PL napisał:

Witam!
Szukam gry na ps3, narazie wyszperałem takie, ktorą najlepiej kupic? Moze wy macie jakies
pomysly?
FALLOUT 3


Far Cry 2
Battlefield Bad Company Platinum
Infamous PL Platinum
Killzone 2 Platinum

Podajcie jeszcze tytuły, najbardziej kusi mnie Fallout i Bad Company, Chce grę na długo.
Pytanie: FALLOUT ma Multiplayer?

Bierz Uncharted 2 Among Thieves, najlepsza przygodówko-strzelanino-akcyjna gra na wszystkie platformy ever !!!. Poza tym jest jeszcze Assassins Creed 2, więc wg. mnie kup jedną z dwóch przeze mnie wymienionych. Ale... Każdy ma własne gusta. Jeśli nie lubisz skakania i rozwiązywania zagadek, to U 2 raczej Cię nie zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci, ze ciągnie mnie to Fallout, ze względu nA kolekcjonerkę.
Tania i fajnie bedzie sie prezentowac :)
A co do Metal Gear Solid 4. Kupię ale narazie sie wstrzymam.
Potrzebuje takiej gry sandbox''owej. Wiesz duża grywalnosc. Cos w stylu AC2 i mysle ze Fallout 3 bedzie GIT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 19:28, DesMonD__PL napisał:

AC2 mam i gram :) Od razu z konsolą kupiony taki BOX ;]
A Uncharted kupię potem. Musze miec, wiem :))

Myślałem, że nie wiesz, choć mieć PS3 i nie grać w Uncharted 1 i/lub 2 to wstyd i hańba :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sanbox? GTA albo jeszcze lepiej - od kwietnia Red Dead Redemption! Czyli GTA na Dzikim Zachodzie. Ojj będzie pożerać życie coś czuję :) .

Ja jednak na twoim miejscu nie zawężał bym tak sobie wyboru i zamiast iść na ilość (sanbox) nie raz lepiej postawić na jakość. Pograsz może nieco krócej, ale wrażenia niezapomniane będą, a tak może Cię ominąć parę wyśmienitych tytułów. Np. taki Heavy Rain. Metal Gear Solid 4 w sumie też do krótkich gier nie należy, więc nie ma się czego obawiać, a i cena przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się