FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Ja się zastanawiam nad kilkoma grami na PC. Mam do wydania 260 zł, choć im mniej wydam tym lepiej, bo kupię inne gry.
- Assassin''s Creed II
- Battlefield Bad Company II
- Mass Effect II
- Rice Driver: GRID
- Fuel
- Need for Speed: Shift

Co możecie mi powiedzieć o tych grach? jaki zestaw najlepiej skompletować? Z jakimi grami poczekać i kupić później tanio? Prosiłbym o opinie i porady. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup BF:BC2, gra cholernie wciaga w multi, nie wiem jak w singlu, ale na prawdę jak ma się tą grę to można nie grać w nic innego.
A reszta to szybko potanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 15:57, Gromo napisał:

- Assassin''s Creed II
- Battlefield Bad Company II
- Mass Effect II
- Rice Driver: GRID
- Fuel
- Need for Speed: Shift


Widzę że lubisz samochodówki, więc bierz Race Driver: Grid, chyba że wolisz mniej symulacyjne, lecz nadal realistyczne ścigałki, to wtedy Shift jest dla Ciebie. Jak multi to tylko Bad Company 2. Do singla Mass Effect 2 i Assassin''s Creed 2. Ja na Twoim miejscu zakupiłbym ME2 + BC2. Ale jeżeli wiesz że długo w multi w BC2 nie pograsz to bierz ME2 i AC2. Gry rządzą w swoich gatunkach. Do tego tak szybko nie da się przejść, jak wiele dzisiejszych gier. No i ta ogromna grywalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty 4: Modern Warfare
Call of Duty: Modern Warfare 2
Battlefield: Bad Company 2
Mass Effect 1 i 2
Assassin''s Creed 1 i 2

To takie moje szybkie i nowe dosyć propozycję gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 19:38, peter000 napisał:

Znacie jakieś fajne sandboxy? Pomijając GTA oczywiście, bo kto tego nie zna :)


Saint''s Row 2, Red Faction: Guerilla, Mafia, Harry Potter 5 i 6, Just Cause, masa tego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 19:38, peter000 napisał:

Znacie jakieś fajne sandboxy? Pomijając GTA oczywiście, bo kto tego nie zna :)


Saints Row 2 i Prototype, znalazło by się jeszcze trochę, ale te są najbardziej warte polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 19:38, peter000 napisał:

Znacie jakieś fajne sandboxy? Pomijając GTA oczywiście, bo kto tego nie zna :)


Do poprzednio wymienionych dorzucę Far Cry 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 19:43, maciekstaar napisał:

> Znacie jakieś fajne sandboxy? Pomijając GTA oczywiście, bo kto tego nie zna :)

Do poprzednio wymienionych dorzucę Far Cry 2.

Boże nie!!!!!! Nie graj w to coś! (bo grą tego nazwać nie można). Jeżeli masz problemy ze snem możesz zaryzykować, bo jako kołysanka to FC 2 osiągnęła mistrzostwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 2 dobrą grą? Kurna to jest świetny niewykorzystany potencjał. Zero różnorodności. Jeździsz z jednego końca mapy na drugi, żeby zabić następnych murzynów. Nudy jak flaki z olejem. Poza ładną grafiką, ta gra nie mam nic ciekawszego do zaoferowania. Ja osobiście odradzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 19:49, Bithda napisał:

Boże nie!!!!!! Nie graj w to coś! (bo grą tego nazwać nie można). Jeżeli masz problemy
ze snem możesz zaryzykować, bo jako kołysanka to FC 2 osiągnęła mistrzostwo...


Wiesz co, to jednak jest kwestia gustu... owszem, nie da się zaprzeczyć, że FC ma zdecydowane wady, typu monotonne jeżdżenie po równie monotonnych terenach i zabijanie w kółko 5 gości (bo nie wiem czy jest tam więcej modeli)... ale czy nie na tym w pewnym sensie polegają sandboxy? Mnie tam się podobało, choć fakt, że czasem człowieka krew zalewa jak się dowiaduje, że znowu musi zaiwaniać tym jeepem na drugi koniec dżungli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym sobie w coś zagrać. Pokrótce opiszę co i jak :P

- Nie chodzi mi o gry multiplayerowe
- Gra musi być w miarę długa
- Dobrze będzie jeśli będzie miała niezłą fabułę, rozbudowany "świat" itd.
- Najlepiej nie cRPG, bo ostatnio z 5 ukończyłem
- Nie proponujcie jakichś starych klasyków, bo większość znam, chyba że to jakaś niedoceniona, nie znana gra o której mogłem nie słyszeć/nie grać.
- Musi wciągać ;P

Nie będę wymieniał w co grałem ostatnio, bo to za dużo by wypisywać, lubię dużo grać, heh ;)

Z góry dzięki za sugestię.

Edit: gram na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sad_Statue: Dobra fabuła, rozbudowany świat, w miarę długa rozrywka - Half Life 2. Jeżeli jeszcze nie masz to kup Orange Boxa. Polecam też pierwszego Deus Exa, jeżeli nie przeszkadza ci kiepska grafika. (Wiem proponuję stare klasyki, ale może się zdarzyć że jeszcze w nie nie grałeś.) Polecam jeszcze:
Mafię, Preya, Prince of Persia (trylogię), Thiefa i Dead Speaca. No i jeszcze jeśli nie masz, to trylogię trzech pierwszych części Hitmana.

Edit: Sory, że nie użyłem funkcji odpowiedź, to z rozkojarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 21:20, Danio237 napisał:

Mafię, Preya, Prince of Persia (trylogię), Thiefa i Dead Speaca. No i jeszcze jeśli nie
masz, to trylogię trzech pierwszych części Hitmana.


Z tych gier nie mam/nie grałem tylko w Preya, demo było niezłe, chyba się skuszę, bo jest z tego co kojarzę tani.
Ale czekam też na inne propozycje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 21:04, Sad_Statue napisał:

Chciał bym sobie w coś zagrać. Pokrótce opiszę co i jak :P

- Nie chodzi mi o gry multiplayerowe
- Gra musi być w miarę długa
- Dobrze będzie jeśli będzie miała niezłą fabułę, rozbudowany "świat" itd.
- Najlepiej nie cRPG, bo ostatnio z 5 ukończyłem
- Nie proponujcie jakichś starych klasyków, bo większość znam, chyba że to jakaś niedoceniona,
nie znana gra o której mogłem nie słyszeć/nie grać.
- Musi wciągać ;P

Nie będę wymieniał w co grałem ostatnio, bo to za dużo by wypisywać, lubię dużo grać,
heh ;)

Z góry dzięki za sugestię.

Edit: gram na PC

Kup sobie Medieval II Total War lub Empire. Gra jest piekielnie długa i żeby poznać wszystkie sopsoby przejścia gry trzeba się sporo namęczyć, bo ze 4 miechy spokojnie zejdzie. IMO najlepszy RTS/turówka ever. Jak już zagrasz ze 2 godziny tak cię wciągnie, że się nie będziesz mógł oderwać. Po prostu brać i grać. Polecam też dodatek Kingdoms do Medievala II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuję sobie na urodziny Risena (zakup bezdyskusyjny) + jakąś dobrą grę akcji/fps/strzelankę. Szukam takiej, która w przypadku, gdy mi się Risen znudzi albo go przejdę wciągnie mnie w wir wartkiej, żywej akcji ;) Nie musi być nowa, ale uprzedzam, że antyków nie zbieram. Cena najlepiej niech nie przekracza 50 zł (z uwagi, że biorę Risena, budżecik musi zostać nieco ograniczony xD). Rzucając propozycje kierujcie się cenami ze sklepu 3kropki.pl, bo tam zamierzam zamawiać. Najmocniej zastanawiałam się nad FarCry 2 i Mirror's Edge ze wskazaniem na tego pierwszego, więc proszę też o wasze zdanie na temat tych gier, ale nie zapomnijcie podawać swoich propozycji, bo głównie po to piszę tego posta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się