FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2010 o 22:09, Czarek188 napisał:

Witam. Czy za cenę 25 zł (z dosyłką) polecacie mi FarCry 2? Dobra ta gra jest?


IMHO ta gra suxi na potęgę... jedyne co mi się w niej podobało to...a nie zaraz, nic mi się nie podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...ciach...

Neysha? Ty...Ty, żyjesz? A to ci niespodzianka. Phi, kto by pomyślał.

A co do pytania, to albo Mirror''s Edge, albo Necrovision, albo jeśli cena mogłaby przekroczyć o 10 zł to polecam Red Faction Guerilla. A Far Cry 2 odradzam, zanudzisz się rpzy tym bardzej niż przy... saper jest już ciekawszy i bardziej emocjonujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 21:55, Neysha napisał:

Kupuję sobie na urodziny Risena (zakup bezdyskusyjny) + jakąś dobrą grę akcji/fps/strzelankę.
Szukam takiej, która w przypadku, gdy mi się Risen znudzi albo go przejdę wciągnie mnie
w wir wartkiej, żywej akcji ;) Nie musi być nowa, ale uprzedzam, że antyków nie zbieram.
Cena najlepiej niech nie przekracza 50 zł (z uwagi, że biorę Risena, budżecik musi zostać
nieco ograniczony xD). Rzucając propozycje kierujcie się cenami ze sklepu 3kropki.pl,
bo tam zamierzam zamawiać. Najmocniej zastanawiałam się nad FarCry 2 i Mirror''s Edge
ze wskazaniem na tego pierwszego, więc proszę też o wasze zdanie na temat tych gier,
ale nie zapomnijcie podawać swoich propozycji, bo głównie po to piszę tego posta :)


Zdecydowanie odradzam Ci Far Cry 2. Jeden z najnudniejszych fps''ów w historii. Jak ma być do 50 zł to proponuję: Crysis, Ghost Recon: Advanced Warfighter 2, Timeshift lub Zeno Clash. Co do Mirror''s Edge, imho gra jest świerna, ale przez większość czasu uciekasz i unikasz wrogów, a nie walczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam duży dylemat. Na razie dysponuje ok 100, a nie wiem cyz kupić (napisze skrótami) BC2, AvP3, ACII czy JC2? Wszystkie gry kupilbym najchętniej ale (narazie) mogę wybrać tylko jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 12:37, Peter44 napisał:

Mam duży dylemat. Na razie dysponuje ok 100, a nie wiem cyz kupić (napisze skrótami)
BC2, AvP3, ACII czy JC2? Wszystkie gry kupilbym najchętniej ale (narazie) mogę wybrać
tylko jedną.



Ja na twoim miejscu kupiłbym BC2, AvP sobie odpuść bo nie warto, ACII i JC2 mogą poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 12:55, Alehor napisał:

> Mam duży dylemat. Na razie dysponuje ok 100, a nie wiem cyz kupić (napisze skrótami)

> BC2, AvP3, ACII czy JC2? Wszystkie gry kupilbym najchętniej ale (narazie) mogę wybrać

> tylko jedną.


Ja na twoim miejscu kupiłbym BC2, AvP sobie odpuść bo nie warto, ACII i JC2 mogą poczekać.



Też tak myślałem dzięki zaradę. Dołącze do gramowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem AvP wybij sobie z głowy bo jest słaaaby. W JC nie grałem więc się nie wypowiem. AC II i BC2 wydają się najlepsza inwestycją, choć i tu skłaniałbym się bardziej do BC2 a to dlatego że grałem w betę i prezentowała się wyśmienicie. Co do AC to nie wiem jak to będzie z drugą częścią ale "jedynka" była imo słaba i świetny pomysł został zmarnowany przez NIESAMOWICIE nudną rozgrywkę. Szkoda ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do wydania ok. 60zł.

Zastanawiam się nad:

- Resident Evil 5 (Premium Games)
- Batman Arkham Asylum (Premium Games)
- Diablo II + LoD (Platynowa Kolekcja)
- Empire: Total War (Platynowa Kolekcja)

Która gra starczy na najdłużej, która sprawi najwięcej frajdy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 16:17, barth89 napisał:

Mam do wydania ok. 60zł.

Zastanawiam się nad:

- Resident Evil 5 (Premium Games)
- Batman Arkham Asylum (Premium Games)
- Diablo II + LoD (Platynowa Kolekcja)
- Empire: Total War (Platynowa Kolekcja)

Która gra starczy na najdłużej, która sprawi najwięcej frajdy? :)

Batman: AA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat co kupić: Modern Warfare 2 czy Mass Effect 2?
Pierwszą część Mass Effecta przeszedłem, podobało mi się.
I czy powinienem znać fabułe MW gdybym zabierał się do dwójki?
Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 18:49, Kuban11 napisał:

Mam dylemat co kupić: Modern Warfare 2 czy Mass Effect 2?
Pierwszą część Mass Effecta przeszedłem, podobało mi się.
I czy powinienem znać fabułe MW gdybym zabierał się do dwójki?

Skoro podobała Ci się pierwsza część ME to kupuj drugą część. Gra jest dobra i ukończenie zajmuję trochę czasu. MW2 nie wiąże się w sumie z poprzednią częścią, single to około 6/7 godzin grania i taki sobie multiplayer. Posiadam obydwie gry i żałuję kupna MW2. Ale to moje zdanie tylko.

Dnia 03.03.2010 o 18:49, Kuban11 napisał:

Z góry dzięki za odpowiedź.

NMZC;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 19:09, zermithon napisał:

> ...single to około 6/7 godzin grania...

Chyba grając na padzie jedną ręką...


Pada nie używam;) Może trochę błędną długość podałem ale licznika w głowie nie mam, dla mnie za krótko i gra straciła wiele ale jak już mówiłem zdanie jest tylko moje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 18:49, Kuban11 napisał:

Mam dylemat co kupić: Modern Warfare 2 czy Mass Effect 2?

ME2

Dnia 03.03.2010 o 18:49, Kuban11 napisał:

Pierwszą część Mass Effecta przeszedłem, podobało mi się.

No to dwójka też ci sie spodoba.

Dnia 03.03.2010 o 18:49, Kuban11 napisał:

I czy powinienem znać fabułe MW gdybym zabierał się do dwójki?

nie trzeba, bo w MW2 nie ma czegoś takiego jak fabuła, tam są po prostu ie trzymające sie kupy absurdalne skrawki jakiejś historii, które IW nazwało fabułą, poza tym gra ssie okropnie.

Dnia 03.03.2010 o 18:49, Kuban11 napisał:

Z góry dzięki za odpowiedź.

Niezamaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 23:02, Markush napisał:

...ciach...

Neysha? Ty...Ty, żyjesz? A to ci niespodzianka. Phi, kto by pomyślał.


Ano żyję i mam się dobrze xD Nawet ostatnio na Xfrajerze byłam, ale to temat nie o tym.

Dnia 02.03.2010 o 23:02, Markush napisał:

A co do pytania, to albo Mirror''s Edge, albo Necrovision, albo jeśli cena mogłaby przekroczyć
o 10 zł to polecam Red Faction Guerilla. A Far Cry 2 odradzam, zanudzisz się rpzy tym
bardzej niż przy... saper jest już ciekawszy i bardziej emocjonujący.


Necrovision to nie dla mnie, bo słaba trochę gra moim zdaniem (recki), nie porwie mnie raczej. A w Guerillę bym chętnie zagrała, ale ta cena... no cóż, porozmawiam ewentualnie z mamą odnośnie dofinansowania i dzięki za propozycję :)

zermithon i Markush (lub ktokolwiek) a graliście może w Stalkera (tego pierwszego)? Tam nie było pojazdów ani żadnych środków szybkiego przemieszczania się i szczerze mówiąc wkurzało mnie to, że muszę wszystko robić "z buta". Czy FarCry 2 w porównaniu do Stalkera SoC jest nudniejszy? Bardzo mi zależy na odpowiedź na to pytanie, bo grałam w Stalka i będę mieć jako taką skalę porównawczą nudności FarCry 2 do innych gier ;)

Co do innych gier wymienionych przez zermithon''a to: w Crysisa grałam i nie podobał mi się; w GRAW 2 również grałam i całkiem niezły był, ale już go zaliczyłam; a Timeshift chyba nie jest jakiś szczególnie dobry z tego co z recek wyczytałam; Zeno Clash? nie wiem o tym za dużo, ale screeny mnie odrzucają. Będę już mieć Risena, więc chciałabym coś z innego świata zupełnie.

Czekam na dalsze propozycje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

S.T.A.L.K.E.R. jest super :) Ma klimat, fabule, zadania ciekawe, a Far Cry 2 ma do zaoferowania jedynie ladna grafike. Co do Zeno Clash, to nie gralem, ale ludzie mowia, ze gra jest b. krotka i starcza tylko na kilka godzin (tak jak wiele gier dzisiaj, chocby CoD: MW2...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nawet jakbym miał kupic FarCry2 za 1zł to wolałbym słodką bułkę,dlaczego?Bo nudna... Grałem u kuzyna i co? Nudy,wieje nudą...
Stalker-Polecam.Bardzo dobra gra którą polecił mi Szabla ;] I ma taki wypasiony klimat,granie póżniej na modach.Cud,miód i orzeszek :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 20:48, Neysha napisał:

i szczerze mówiąc wkurzało mnie to, że muszę wszystko robić "z buta". Czy FarCry 2 w
porównaniu do Stalkera SoC jest nudniejszy?

Obie gry pod względem nudności są porównywalne. Poziom zadań podocznych jest na równym poziomie i ciągle według schematu:P W stalker masz masę broni, ale w FC2 są lepiej dopracowane i przyjemniej się z nich strzela. Fabuła też na korzyść farcry, jak i grafika oraz muzyka. SoC można na plus dodać fakt, że wrogowie nie respawn''uja się tak prędko. W grze ubi jadąc na misję i czyszcząc drogę dojazdu będziesz musiała wracając zrobić to kolejny raz:P

Dnia 03.03.2010 o 20:48, Neysha napisał:

Timeshift

Grafika jest teoretycznie ładna, ale to złudzenie. Wszystko jest plastikowe. Gra na jeden wieczór, nikt nie gra w multi, zerowa fabuła...

Jak fps do 50zł to tylko i wyłącznie pierwszy Bioshock/orange box.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się