FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2010 o 21:06, Bartex69 napisał:

/.../

Nawet jakbym miał kupic FarCry2 za 1zł to wolałbym słodką bułkę,dlaczego?Bo nudna...
Grałem u kuzyna i co? Nudy,wieje nudą...
Stalker-Polecam.Bardzo dobra gra którą polecił mi Szabla ;] I ma taki wypasiony klimat,granie
póżniej na modach.Cud,miód i orzeszek :) Polecam


A ten nowy Stalker jaki jest? Co prawda nie biorę kupna TERAZ pod uwagę, bo za dużo kosztuje, ale podobał mi się SoC (choć Czyste Niebo wkurzało bugami...) i chciałabym na przyszłość wiedzieć, czy warto w to wejść.

In_The_End W Bioshocka grałam już i to świetna gierka, a do orange boxa nigdy mnie nie ciągnęło, chyba z uwagi na wiek gier ;)
A co myślicie o MoH Airborn i rainbow 6 Vegas 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 20:48, Neysha napisał:

zermithon i Markush (lub ktokolwiek) a graliście może w Stalkera (tego
pierwszego)? Tam nie było pojazdów ani żadnych środków szybkiego przemieszczania się
i szczerze mówiąc wkurzało mnie to, że muszę wszystko robić "z buta". Czy FarCry 2 w
porównaniu do Stalkera SoC jest nudniejszy? Bardzo mi zależy na odpowiedź na to pytanie,
bo grałam w Stalka i będę mieć jako taką skalę porównawczą nudności FarCry 2 do innych
gier ;)

W FC2 niby masz pojazdy, niby masz piękny ogromny teren, tylko co z tego? Pierwszy Stalker miał przynajmniej niezły kilmat i w miarę ciekawą fabułę. To co jest w FC2 ciężko nazwać fabułą. To jest raczej tylko jakieś lakoniczne uzasadnienie dla eksterminacji kolejnych wrogów. Prawie non stop robisz to samo. Masz przemieścić się z punktu A do punktu B (by w punkicie a coś tam zrobić - najczęściej coś zabrać), po drodze eksterminując kolejne patrole i posterunki wrogów. Podczas Twojego powrotu, wrogowie na wszystkich posterunkach cudownie ożywają i znów musisz ich wszystkich powystrzelać. Nawet nie wyobrażasz sobie jakie to jest nudne i upierdliwe. Jeżeli Stalker był dla Ciebie zbyt nudny, to FC2 nawet nie ruszaj.

Dnia 03.03.2010 o 20:48, Neysha napisał:

Czekam na dalsze propozycje ;)


A grałaś w The Orange Box albo Left 4 Dead?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 21:21, zermithon napisał:

In_The_End W Bioshocka grałam już i to świetna gierka, a do orange boxa nigdy mnie nie ciągnęło, chyba z uwagi na wiek gier ;)


To WIELKI błąd. Half Life 2 to chyba najlepszy FPS jaki powstał. Poza tym Portal, Team Fortress 2 i Episode Two to całkiem nowe gry i wyglądają świetnie.

Dnia 03.03.2010 o 21:21, zermithon napisał:

A co myślicie o MoH Airborn i rainbow 6 Vegas 2?

W Airborne nie grałem ale słyszałem, że to kiszka jest. W Vegas 2 też nie grałem, ale grałem za to w jedynkę. Bardzo sympatyczna gierka.

EDIT

Sorki za podwójny post. Użyłem złego przycisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 21:17, Neysha napisał:

W Bioshocka grałam już i to świetna gierka, a do orange boxa nigdy
mnie nie ciągnęło, chyba z uwagi na wiek gier ;)

Że stara? Bioshock też jest od 18, więc za stara:O?

Dnia 03.03.2010 o 21:17, Neysha napisał:

MoH Airborn i rainbow 6 Vegas 2

Średniaki w porównaniu do gier wymienionych powyżej. Dobrych fpsów do 50 zł jest jak na lekarstwo. Doom 3 byłby niezły, może pierwszy AC albo Gears of War

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, nie wiem jaką grę mogę sobie kupić, bo nie znam aż tylu ;/ Mam słabego kompa, więc najlepszą grą jaką posiadam jest Left 4 dead ;P Mój komputer ma :
Procesor AMD athlon 2400+ 2.Ghz
1,25 GB RAM
Ge force 7300
Oczywiście Windows XP (z 2003, więc jest na max ulepszony)
Proszę o pomoc... Lubię gry o zombie, strzelanki i w ogóle FAJNE gry co można grać codziennie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 16:10, Arcizo_7 napisał:

/.../

To jeśli strzelanki to Call of Duty 2 - jedna z najlepszych FPS''ów w realiach II wojny światowej. Max Payne 1 i 2. Hitman: Krwawa Forsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 16:10, Arcizo_7 napisał:

Siema, nie wiem jaką grę mogę sobie kupić, bo nie znam aż tylu ;/ Mam słabego kompa,
więc najlepszą grą jaką posiadam jest Left 4 dead ;P Mój komputer ma :


Chyba najnowszą :P

Z Fpsów polecam Orange Boxa, FEAR, Far Cry, Kroniki Riddicka, Dark Messiah.

A z innych gatunków, z nowszych - to polecam np. Heroesa 5, King''s Bounty, Neverwinter Nights 2, Max Payne 2, Fahrenheit itp ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We wszystkie z nich grałem no może poza 1 ale po Gameplayeru zobaczonym na YT stwierdzam, że jest to nudna gierka ^^ A coś innego :DD ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 17:42, Arcizo_7 napisał:

We wszystkie z nich grałem no może poza 1 ale po Gameplayeru zobaczonym na YT stwierdzam,
że jest to nudna gierka ^^ A coś innego :DD ?


Która z nich jest nudna według Ciebie? I czemu opierasz się tylko na Gameplayu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 16:10, Arcizo_7 napisał:

Siema, nie wiem jaką grę mogę sobie kupić, bo nie znam aż tylu ;/ Mam słabego kompa,
więc najlepszą grą jaką posiadam jest Left 4 dead ;P Mój komputer ma :
Procesor AMD athlon 2400+ 2.Ghz
1,25 GB RAM
Ge force 7300
Oczywiście Windows XP (z 2003, więc jest na max ulepszony)
Proszę o pomoc... Lubię gry o zombie, strzelanki i w ogóle FAJNE gry co można grać codziennie
^^

Któraś z części Call Of Duty (w tym 4, na moim 1,5 Ghz, 768 RAM`u i Radeon 9600 demko hula na średnich). Poza tym (może to nie jest gra o zombie, ale to najlepsza gra w historii i można grać codziennie przez co najmniej pół roku) - kup sobie Gothic I, lub II wraz z dodatkiem. IMO najlepsze gry jakiekolwiek stworzono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 21:30, In_The_End napisał:

Że stara? Bioshock też jest od 18, więc za stara:O?


Pisząc "stara" nie chodziło mi o oznaczenie wiekowe pegi, tylko o to, że w orange boxie są ciut starsze gry niż chciałabym sobie zakupić na urodzinki ;) A Bioshock nie jest dla mnie stary, jbc.

Dnia 03.03.2010 o 21:30, In_The_End napisał:

Średniaki w porównaniu do gier wymienionych powyżej. Dobrych fpsów do 50 zł jest jak
na lekarstwo. Doom 3 byłby niezły, może pierwszy AC albo Gears of War


AC i GoW mam (świetne gry tak przy okazji).

Cóż. W takim razie na placu boju pozostały:
- Mirror''s Edge
- Red Faction Guerilla

Szukam takiej gry akcji, która mnie wciągnie i nie znudzi powtarzalnością po kilku godzinach. Czegoś wartkiego, żywego, czasem zaskakującego no i oczywiście porządnie wykonanego ;) Z góry mówię, że na multi mi NIE ZALEŻY, będę się koncentrować wyłącznie na singlu. Która z dwóch w/w gier bardziej pasuje do tego opisu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 18:46, Neysha napisał:

Cóż. W takim razie na placu boju pozostały:
- Mirror''s Edge
- Red Faction Guerilla
Szukam takiej gry akcji, która mnie wciągnie i nie znudzi powtarzalnością po kilku godzinach.
Czegoś wartkiego, żywego, czasem zaskakującego no i oczywiście porządnie wykonanego ;)
Z góry mówię, że na multi mi NIE ZALEŻY, będę się koncentrować wyłącznie na singlu. Która
z dwóch w/w gier bardziej pasuje do tego opisu?

Guerilla to szybka akcja i ciężka broń ale szybko się nudzi choć starczy na dłużej niż ME.
Mirror''s Edge jest diabelnie nietypowe, można powiedzieć że dość świeże i zaskakujące ale jest to gra głównie o bieganiu. Ma też świetny styl i świetne wykonanie, tylko szkoda że starczy zaledwie 5-6 godzin na jej przejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 17:53, konio1073 napisał:

Któraś z części Call Of Duty (w tym 4, na moim 1,5 Ghz, 768 RAM`u i Radeon 9600 demko
hula na średnich). Poza tym (może to nie jest gra o zombie, ale to najlepsza gra w historii
i można grać codziennie przez co najmniej pół roku) - kup sobie Gothic I, lub II wraz
z dodatkiem. IMO najlepsze gry jakiekolwiek stworzono.

Jak to ja mam lepszy sprzęt od ciebie a ci chodzi COD 4 ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 21:14, FiZbAn09 napisał:

Szukam jakieś gry fps do mp z modyfikacją broni .


Oprocz CoD:MW2, TF2, BC2, zagraj jeszcze w CoD4: MW. Chyba najlepszy sieciowy FPS ever (no moze oprocz Enemy Territory, ale to juz troszke staroc :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 18:49, Tomoya-kun napisał:

Guerilla to szybka akcja i ciężka broń ale szybko się nudzi choć starczy na dłużej niż
ME.
Mirror''s Edge jest diabelnie nietypowe, można powiedzieć że dość świeże i zaskakujące
ale jest to gra głównie o bieganiu. Ma też świetny styl i świetne wykonanie, tylko szkoda
że starczy zaledwie 5-6 godzin na jej przejście.


Chyba przekonałam się do Mirrora ;)
Zastanawiałam się jeszcze nad Cryostasis, choć nie wiem czy to jest porządna gra i czy w ogóle warto o niej myśleć za 38 zł.
Jak to szajs to biorę Mirrora za 40 zł i Risena za 77 + 12 zł przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 17:14, Kalenos napisał:

Witam :)
Czy opłaca się kupić Władcę Pierścieni: Podbój ?

Moim zdaniem nie. Lepiej kupić Star Wars Battlefront 1, albo 2. WP : P nie wyszedł na taki ideał, na jaki go zapowiadano (swoją drogą - to już tradycja twórców gier, że najpierw obiecują gruszki na wierzbie, a wychodzi lipa. I wszystko jasne :P).

PS Od razu pytanko : opłaca się kupić World Of Goo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się