FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Grałem w to dawno u znajomego i jakoś mi się nie spodobało może ze względu grafiki a może że gra jest nudna.
Ja uważam że na CDProgram są same słabe gry ale to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie są samodzielne. A Najlepsze dla początkującego jest Nightfall. Ze względu na bohaterów, zresztą fabuła jak dla mnie jest najlepsza, ze wszystkich Guild Warsów.. No może oprócz Factions, ale Factions to najtrudniejsza kampania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kupując guild wars NightFall będe mógł grać z osobami które posiadają guild Wars Factions?
Jeżeli nie to w które Guild Wars gra najwiecej osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 18:04, kamisSSs napisał:

A i czy misje będą po polsku w gUild Wars?


Tak.

>Czy kupując guild wars NightFall będe mógł grać z osobami które posiadają guild Wars Factions?
>Jeżeli nie to w które Guild Wars gra najwiecej osób?

Będziesz mógł grać PvP(gracz kontra gracz), ale misje itp. już nie. Najwięcej osób gra aktualnie w Nightfall, przynajmniej tak wynika z mojej obserwacji.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 18:32, kamisSSs napisał:

Czy jak kupie gry to mogę zrobic jedna postac do pvp a druga normalna do zabijania potworow
i wbijania lvli i przejscia misji?


Tak. Wręcz postacią fabularną nie można grać w PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecicie jakąś fajną grę z motorami z jazdą w mieście? Ewentualnie mogą być i samochody, ale wtedy najczęściej motorów jest malutko. No i żeby model jazdy był dobry, bo jak sobie przypomnę ten z TDU to mi się płakać chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 15:58, peter000 napisał:

Polecicie jakąś fajną grę z motorami z jazdą w mieście? Ewentualnie mogą być i samochody,
ale wtedy najczęściej motorów jest malutko. No i żeby model jazdy był dobry, bo jak sobie
przypomnę ten z TDU to mi się płakać chce ;)

Jedyna gra jaka przychodzi mi do głowy to Burnout Paradise. Wprawdzie głównie jeździ się samochodami (i to bardzo dobrze i przyjemnie się przy tym można bawić), ale motorami też możesz rozbijać się po mieście. Grę bardzo polecam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest zlego w modelu jazdy z TDU? Zreszta mozna go dostosowywac do wlasnych potrzeb.
Chyba, ze chodzi Ci o cos bardziej zrecznosiowego. Wtedy Burnouty i NFS:U (ale nie bedzie motorow).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 15:58, peter000 napisał:

Polecicie jakąś fajną grę z motorami z jazdą w mieście? Ewentualnie mogą być i samochody,
ale wtedy najczęściej motorów jest malutko. No i żeby model jazdy był dobry, bo jak sobie
przypomnę ten z TDU to mi się płakać chce ;)


Oprócz wymienionego wyżej Burnouta mogę polecić również Project Gotham Racing 4 też są motocykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Zamierzam kupić Age Of Conan tylko nie wiem czy gra warta jest uwagi.
Czy znacie jakiś prywatny serwer Age of Conan bo nie wiem czy warto zakupywać tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie znacie żadnego prywatnego serwera możecie napisać mi tutaj swoje wrażenia z gry.

Najbardziej interesuje mnie ilość graczy, Czy jest duża mapa i grafiką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję gry typu Gothic. Przeszedłem już całą serię, Risena i Fable Zapomniane Opowieści. Jakieś propozycje? Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 17:21, jakubg7 napisał:

Poszukuję gry typu Gothic. Przeszedłem już całą serię, Risena i Fable Zapomniane Opowieści.
Jakieś propozycje? Z góry dzięki za pomoc.

Może poczekaj na Arcanię, bo innych tego typu gier bardzo mało jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 17:21, jakubg7 napisał:

Poszukuję gry typu Gothic. Przeszedłem już całą serię, Risena i Fable Zapomniane Opowieści.
Jakieś propozycje? Z góry dzięki za pomoc.

O, Wiedźmin powinien być dobry. Sam mam, i jako zatwardziały fan Gothiców, mówię, że ta gra wysławiła Polskę w świecie gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się