FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2010 o 19:54, Ashakel napisał:

/.../

Pozostaję Ci chyba tylko kupić CS''a. Wbrew pozorom nauczy się łebek wyszukiwać serwery itp. Mało brutalnych FPS''ów niestety nie znam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam trochę inne pytanie, szukam PEŁNEJ listy gier w EA Classics, nie mogę znaleźć tematu na gramie(a tam chyba też nie było), nie mogę znaleźć strony poświęconej tym grom. Ktoś się orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 20:48, giertych1234 napisał:

@Ashakel: To daj mu na urodziny Battlefield Heroes :) Niezbyt krwawe i portfel
ci nie schudnie:)


o! gra w tym stylu byłaby idealna. myślę że rozważę to, chyba, że ktoś zna coś innego w ten deseń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 20:51, Ashakel napisał:

> @Ashakel: To daj mu na urodziny Battlefield Heroes :) Niezbyt krwawe i portfel

> ci nie schudnie:)

o! gra w tym stylu byłaby idealna. myślę że rozważę to, chyba, że ktoś zna coś innego
w ten deseń.


Możesz mu pomóc założyć konto i kupić mu trochę BF (Punkty do sklepiku za realną kasę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 20:53, giertych1234 napisał:

> > @Ashakel: To daj mu na urodziny Battlefield Heroes :) Niezbyt krwawe
i portfel
>
> > ci nie schudnie:)
>
> o! gra w tym stylu byłaby idealna. myślę że rozważę to, chyba, że ktoś zna coś innego

> w ten deseń.

Możesz mu pomóc założyć konto i kupić mu trochę BF (Punkty do sklepiku za realną kasę).


szkoda tylko, że trzeba grać w przeglądarce a nie ma clienta... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam Risen, każdemu koneserowi RPG i nie tylko, grywalność Gothiców ( oprócz 3 części, która była jest i będzie niewypałem ) + bardzo dobra grafika gry ( nie mam tu na myśli czegoś w stylu ładne obrazki ale również między innymi fizykę gry.
Polecam również Devil May Cry 4, który jest najlepszym hack''n''slashem na blaszaki i nie jest to tylko moja opinia :) w obu przypadkach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 23:20, Dragus_123 napisał:

polecam Risen, każdemu koneserowi RPG i nie tylko, grywalność Gothiców ( oprócz
3 części, która była jest i będzie niewypałem ) + bardzo dobra grafika gry ( nie mam
tu na myśli czegoś w stylu ładne obrazki ale również między innymi fizykę gry.
Polecam również Devil May Cry 4, który jest najlepszym hack''n''slashem na blaszaki i
nie jest to tylko moja opinia :) w obu przypadkach :p

O nie chopie, nawet mi nie mów, że Risen dowrównuje grywalnością do dwóch pierwszych części Gothica. Takiego czegoś powtórzyć nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 23:20, Dragus_123 napisał:

polecam Risen, każdemu koneserowi RPG i nie tylko, grywalność Gothiców ( oprócz
3 części, która była jest i będzie niewypałem ) + bardzo dobra grafika gry ( nie mam
tu na myśli czegoś w stylu ładne obrazki ale również między innymi fizykę gry.
Polecam również Devil May Cry 4, który jest najlepszym hack''n''slashem na blaszaki i
nie jest to tylko moja opinia :) w obu przypadkach :p

Chcesz mi powiedzieć, że Gothic 3 jest niewypałem? idź się schowaj bo jeszcze coś brzydkiego powiem, obraza majestatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do was pytanie, jaką grę warto kupić na XBOXa 360? Tak żeby nie była monotonna...
[Nie mam LIVE GOLD!]

Jak na razie mam: Halo3, GOW2, Mirrors Edge, Fable 2, The GodFather 2, Fifa 09'' i GTA IV. [grałem w AC2 i RE5]

Może niekoniecznie coś z nowości, ale coś tańszego, żeby można było wyrwac [z allegro/nowa z sklepu nie ważne].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 18:00, Bithda napisał:

Chcesz mi powiedzieć, że Gothic 3 jest niewypałem? idź się schowaj bo jeszcze coś brzydkiego
powiem, obraza majestatu.

Gość ma całkowitą rację, Gothic 3 to łagodnie mówiąc niewypał, choć sam użyłbym bardziej stanowczych słów. G3 to najbardziej wk********* gra w jaką grałem. Mechanika walki leży, bugi to irytująca codzienność, fabuła miałka, wydajność gry sprawia że czujemy jakbyśmy grali na starym radzieckim kompie.

Dobra rada: Omijaj Gothic 3 z daleka!

Patche fanowskie poprawiły sytuację z tego co słyszałem, ale jeśli nie jesteś fanatykiem serii to tak czy inaczej nie ma co się zabierać za tą grę - strata czasu i nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 18:26, Fatal-X napisał:

> Chcesz mi powiedzieć, że Gothic 3 jest niewypałem? idź się schowaj bo jeszcze coś
brzydkiego
> powiem, obraza majestatu.
Gość ma całkowitą rację, Gothic 3 to łagodnie mówiąc niewypał, choć sam użyłbym
bardziej stanowczych słów. G3 to najbardziej wk********* gra w jaką grałem. Mechanika
walki leży, bugi to irytująca codzienność, fabuła miałka, wydajność gry sprawia że czujemy
jakbyśmy grali na starym radzieckim kompie.

Dobra rada: Omijaj Gothic 3 z daleka!

Patche fanowskie poprawiły sytuację z tego co słyszałem, ale jeśli nie jesteś fanatykiem
serii to tak czy inaczej nie ma co się zabierać za tą grę - strata czasu i nerwów.

A ja zupełnie się z tym nie zgadzam i polecam G3 z całego serca, wiem co mówię bo parę razy przeszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram! Seria Gothic bardzo mocno mnie wciągnęła fabularnie i emocjonalnie. Jest bardzo długa. Wiele możliwości rozwoju postaci. Po prostu jedna z najlepszych serii gier jakie do tej pory wyszły (moim zdaniem)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 19:55, Magok napisał:

grałeś w gothica 3 w ogóle kiedyś ?

A co chcesz powiedzieć, że Gothic 3 jest może najlepszym z serii? Najgorsza część z serii. Dodatek Zmierzch "Bugów" też nic bardzo dobrego nie wprowadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 18:26, Fatal-X napisał:

Dobra rada: Omijaj Gothic 3 z daleka!


Tutaj się nie zgodzę. O ile Zmierzch Bogów trzeba omijać z daleka, to Gothic 3 po ostatnich patchach jest grą bardzo przyjemną. Nie mówię tu tylko o poprawionej optymalizacji, czy zniwelowaniu liczby bugów -> balans i alternatywne AI zmieniają zupełnie tą grę, z prostej sieczki w coś o wiele ciekawszego.
Takie stwierdzenie prawdziwe by było kilka lat temu, jednak obecnie G3 można śmiało polecić każdemu, choćby ze względu na genialną ścieżkę dźwiękową :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 20:01, SongoX napisał:

> grałeś w gothica 3 w ogóle kiedyś ?
A co chcesz powiedzieć, że Gothic 3 jest może najlepszym z serii? Najgorsza część z serii.
Dodatek Zmierzch "Bugów" też nic bardzo dobrego nie wprowadza.

O dodatku nie rozmawiamy więc nie wiem po co daje wtrącenie go do dyskusji. Po kilku patchach gra jest wspaniała, a grafika nadal cieszy oko, questów bardzo dużo, świat ogromny, dużo NPC''ów i pełne spolszczenie. Dla mnie najgorsza jest "jedynka", ze względu na ilość błędów, lecz to kult i nie należy się przyczepiać. dwójka bije na głowę wszystkie gry a trójka to po prostu dobra kontynuacja. I polecam Risen''a, dobre uzupełnienie serii.
EDIT: Warto dodać, że "Zmierzch Bo(u)gów" to jeden z najgorszych dodatków w historii, a dodatek do Gothic 2 ("Noc Kruka") uważam za fenomen w branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien dylemat - zastanawiam się nad kupnem Settlers 7, jednakże jakoś nie ogarniam jeszcze sposobu rozgrywki (gram w demo). Czy w pełnej wersji jest jakiś samouczek bądź coś w tym stylu? Jestem fanem Settlersów, bardzo lubiłem częśći 1-4, jednak nabrałem teraz pewnych wątpliwości po dłuższym obcowaniu z demem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się