FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2010 o 09:24, MasterChiefGT napisał:

Moim zdaniem lepszy The Orange Box na allegro możesz znaleźć w cenie jakieś 30zl
Borderlands był niezły ale nudził się gdy n-ty raz przechodziłeś to samo ^^
A darmowe dość ciekawe MMO to sprawdź Battle of Immortals



Dzięki.Takie pytanko jeszcze.Jak przebiega instalacja gier z The Orange Box?Czy trzeba coś pobierać ze Steama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 09:35, matis9988 napisał:

Dzięki.Takie pytanko jeszcze.Jak przebiega instalacja gier z The Orange Box?Czy trzeba
coś pobierać ze Steama?


Jak kupisz np klucz na allegro to instalacja będzie przebiegać poprzez ściąganie wybranej gry przez usługę Steam.
Sam z tego korzystam bo wyszło mi taniej za klucz dałem coś kolo 25zł i mam całego The Orange Box.
Mi to właśnie zbytnio nie przeszkadza ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 17:17, Lolnik1 napisał:

Która część stalker jest lepsza, czernobyl czy clear sky?


Zdecydowanie Shadow of Chernobyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 17:17, Lolnik1 napisał:

Która część stalker jest lepsza, czernobyl czy clear sky?


Oczywiście najlepiej przejść obydwie... ;D

Ale jakbyś miał wybierać to najpierw zagraj w Shadow of Chernobyl. Dlaczego: Po prostu wprowadzenie w tę fabułę i pozwala ogarnąć o co chodzi w całości (bo po przejściu Clear Sky niestety parę rzeczy nie rozumiałem...). Clear Sky jest o wiele trudniejszy jeżeli chodzi o poziom trudności (łatwiej trafić na anomalię, trudniej zdobyć artefakty, ogólnie ciężej z przeciwnikami) niż pierwsza część. Można powiedzieć że przeszedłem ją "na chama" patrząc tylko w kogo strzelam i specjalnie się nie kryjąc. W Clear Sky już tak nie jest...

Więc jak teraz masz wybór to kup podstawę. Jeżeli możesz kupić obydwie to kup obydwie... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupić The Wheelman na tej promocji Extra Klasyki? Oceny ma średnie, ale też nie nastawiam się na nic nadzwyczajnego...

A, i ile zajmuje przejście Zeno Clash? Bo gdzieś słyszałem że gra krótka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to na ten moment w sklepach nie ma nic ciekawego, ale poczynając od sierpnia to radził bym wybierać z pośród takich tytułów jak: Mafia II, TDU 2, FIFA 11, Fallout: New Vegas i NFS Hot Pursuit. No, a jeżeli mówimy o czymś na teraz to polecam Split Second, ale tylko jeżeli mamy z kim pograć na jednym kompie, a bardzo podoba mi się taka możliwość, bo inne gierki tego nie dają, a też powinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 17:28, KofeinowyPablo napisał:

Opłaca się kupić The Wheelman na tej promocji Extra Klasyki? Oceny ma średnie, ale też
nie nastawiam się na nic nadzwyczajnego...


Mojemu kumplowi gierka się podobała choć fajerwerków nie ma. I w takiej cenie to sam również zastanawiam się nad jej kupnem.

Dnia 08.07.2010 o 17:28, KofeinowyPablo napisał:

A, i ile zajmuje przejście Zeno Clash? Bo gdzieś słyszałem że gra krótka.


Przejście ZC to chyba coś koło 4 godzin lub nawet mniej na średnim poziomie trudności jeśli dobrze pamiętam. Gra jest niestety krótka, ale mnie tak bardzo wciągnęła, że przeszedłem ją za jednym podejściem;) I jak za 25 zł to opłacalny interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką grę byście mogli polecić tak, aby móc w nią grać we dwóch graczy. Chciałbym, aby gra miała dobre efekty i grafikę, (to ma być gra w multi czyli nie patrzcie na fabułę itp) ale nie była strasznie droga... Podoba mi się BF Bad Company 2 i Modern Warfare 2, w chwili obecnej ich cena jest dla mnie zbyt wysoka... Cena maksymalna 50 zł. Od razu piszę - CS już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 18:25, Perry_Cox napisał:


A gatunek jaki? Bo w tym okresie jest w cholerę gier.

nalepiej sztrzelanine . LifeInlie już posiadam call of duty 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MW2, to strata pieniędzy, a klucz do BC2 kosztuje około 50 zł. Jeżeli nie, to dobrym wyborem jest Gears of War, Left 4 Dead 2 (które na marginesie polecane jest co 2 post).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


CoD 1 + dodatek
CoD 2
BiA - cała seria
MoH - cała seria (która swoją drogą jest strasznie słaba)
Battlefield 1942

Z tych ważniejszych to raczej wszystko, dochodzi do tego dużo podrzędnych strzelanek typu gry od CI oraz jakieś FPSy z drugą wojną światową + elementy sf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamiar zakupić grę Gobliins w Złotej Extra Klasyce opłaca się, fajna jest ? A w najbliższym czasie też słuchawki Creative Sound Blaster Arena, miał ktoś z was je ? ;DD Pomóżcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 17:21, MasterChiefGT napisał:

> Dzięki.Takie pytanko jeszcze.Jak przebiega instalacja gier z The Orange Box?Czy
trzeba
> coś pobierać ze Steama?

Jak kupisz np klucz na allegro to instalacja będzie przebiegać poprzez ściąganie wybranej
gry przez usługę Steam.
Sam z tego korzystam bo wyszło mi taniej za klucz dałem coś kolo 25zł i mam całego The
Orange Box.
Mi to właśnie zbytnio nie przeszkadza ^^


Wolę wresje pudełkowe.Dzięki za pomoc, zastanowię się jeszcze nad kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się