FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Do głowy przychodzi mi League Of Legends, Dragonica, Tibia, możesz spróbować jeszcze QuakeLive jeżeli nie przeszkadza Ci gra w przeglądarce. Z przeglądarkowych gier jak lubisz strategie to mogę polecić Supremacy1914 i WarLight - polegają na zajmowaniu terytorium przeciwnika na mapie europy/usa/świata.


Też czegoś poszukuję - gierki z azjatyckim klimatem na PC. Coś podobnego do Jade Empire? Byle nie jakieś gówniane azjatyckie MMO w którym bijemy cały czas te same moby :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 12:35, kuba9876543210 napisał:

Nie szukam zadnego MMO.

A mi się wydaje, że jednak szukasz jakiegoś MMO ;-)

Dnia 13.07.2010 o 12:35, kuba9876543210 napisał:

Co sadzicie o Quake Live? Nadawaloby sie to?

Jeśli szukasz MMO FPP to Quake Live jest dobry, ale odradzam grę 1v1 ponieważ jest to strasznie nudne.
Przy okazji zajrzyj na adres podany tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6471&pid=22913
Stronka dobra i można poczytać wiele opinii na temat gier MMO FPP, MMO RPG, MMO Racing itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuję sobie GTA 4 za 88 zł i do tego chciałabym wybrać jakąś dodatkową grę za max. 40 zł by nie przeciążyć budżetu. Co polecacie w tym przedziale cenowym? Nie interesują mnie strategie, wyścigi, przygodówki, logiczne, ale raczej gry akcji, strzelanki lub ewentualnie rpg (byle nie typu NWN).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 17:12, Neysha napisał:

Kupuję sobie GTA 4 za 88 zł i do tego chciałabym wybrać jakąś dodatkową grę za max. 40
zł by nie przeciążyć budżetu. Co polecacie w tym przedziale cenowym? Nie interesują mnie
strategie, wyścigi, przygodówki, logiczne, ale raczej gry akcji, strzelanki lub ewentualnie
rpg (byle nie typu NWN).


Grałeś w Stalkera to polecam.zacznij od Cień Czarnobyla ok 35 zł
DA dobry RPG teraz za 45 zł .Crysis te z za niewielkie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 17:12, Neysha napisał:

Kupuję sobie GTA 4 za 88 zł i do tego chciałabym wybrać jakąś dodatkową grę za max. 40
zł by nie przeciążyć budżetu. Co polecacie w tym przedziale cenowym? Nie interesują mnie
strategie, wyścigi, przygodówki, logiczne, ale raczej gry akcji, strzelanki lub ewentualnie
rpg (byle nie typu NWN).


Może Call of Juarez: Więzy Krwi ? Jeżeli dobrze poszukasz znajdziesz nawet za 30 zł. Ponadto gra zbiera bardzo dobre recenzje (coś na poziomie 86 %) więc gra jest warta zakupu (właśnie sobie w nią gram :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. W sobote wybieram się z kolegą po gry i kupuje na pewno Turoka i The Club w promocji EK, i chcę kupić jakąś grę max do 70 złotych - odpadają logiczne, przygodówki, rpg-i i strategie ( najlepiej wyścigi, strzelanki). Doradźcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 21:21, sliski_wojtas napisał:

Witam. W sobote wybieram się z kolegą po gry i kupuje na pewno Turoka i The Club w promocji
EK, i chcę kupić jakąś grę max do 70 złotych - odpadają logiczne, przygodówki, rpg-i
i strategie ( najlepiej wyścigi, strzelanki). Doradźcie !

MW 1, AC I (i dwa bo nie wiem ile już kosztuje ale raczej 70-90 zł.), Kane & Lynch:Dead Men, NFS:Shift (cena oscyluje w granicach 60-80), Pure, Fuel, Battlefield: Bad Comapany 2 (raczej już jest od 70 dych) no i jak skradanki cię pociągają to trylogia Splinter Cell''a ale grafika nie zachwyca. Polecam też Prince of Persia (nie Zapomniane Piaski tylko taka nazwa) ale to raczej klimaty AC jak strzelanki ale też akcja full;)
Mam nadzieję, że pomogłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 21:21, sliski_wojtas napisał:

Witam. W sobote wybieram się z kolegą po gry i kupuje na pewno Turoka i The Club w promocji
EK, i chcę kupić jakąś grę max do 70 złotych - odpadają logiczne, przygodówki, rpg-i
i strategie ( najlepiej wyścigi, strzelanki). Doradźcie !


Hmmmm.... może gry które weszły właśnie do EA Classic ? Są to: Mass Effect 2 i Left 4 Dead 2 (no i jeszcze Dragon Age,ale nie chcesz rpg ;)). L4D2 kupił sobie mój kumpel mi mówi,że gra normalnie w dechę ;-) Też zamierzam sobie kupić tą grę. A co do Mass Effect 2... nie będę się wypowiadał bo nie grałem ale recenzenci mówią,że to jest bardziej strzelanka. Więc myślę,że ci się to też spodoba :) Aha no i jeszcze zapomniałem dodać: wszystkie gry po 50 zł każda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 21:21, sliski_wojtas napisał:

Witam. W sobote wybieram się z kolegą po gry i kupuje na pewno Turoka i The Club w promocji
EK, i chcę kupić jakąś grę max do 70 złotych - odpadają logiczne, przygodówki, rpg-i
i strategie ( najlepiej wyścigi, strzelanki). Doradźcie !


Do 70 złotych powiadasz?To tak:Crysis,NFS:Shift,Grid,Test Drive Unlimited,Call of Duty 4,Unreal Tournament 3.Tylko tyle przychodzi mi do głowy...A i jeszcze Rainbow Six Vegas 2.Właśnie gram.Gra jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 17:19, karolekx23x napisał:

Grałeś w Stalkera to polecam.zacznij od Cień Czarnobyla ok 35 zł
DA dobry RPG teraz za 45 zł .Crysis te z za niewielkie pieniądze.


Ekhm, jeśli już to grałAŚ, a nie grałEŚ.
Co do Stalkera to mam SoC i CS (ukończone) i po tym ostatnim jestem dość zniesmaczona niedopracowaniem gry.
Dragon Age mnie w ogóle nie pociąga, zupełnie mi się nie podoba jak patrzę na screeny i filmiki.
Edit. A w Crysisa grałam. Tylko FC2 jest od niego nudniejszy ;]

bobobo zastanawiałam się na CoJ''em tak samo jak nad Dead Space i Bioshockiem, ale szukam jeszcze innych propozycji gier, żeby potem nie żałować, że coś przeoczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 21:48, matis9988 napisał:

> Witam. W sobote wybieram się z kolegą po gry i kupuje na pewno Turoka i The Club
w promocji
> EK, i chcę kupić jakąś grę max do 70 złotych - odpadają logiczne, przygodówki, rpg-i

> i strategie ( najlepiej wyścigi, strzelanki). Doradźcie !

Do 70 złotych powiadasz?To tak:Crysis,NFS:Shift,Grid,Test Drive Unlimited,Call of Duty
4,Unreal Tournament 3.Tylko tyle przychodzi mi do głowy...A i jeszcze Rainbow Six Vegas
2.Właśnie gram.Gra jest świetna.


Hmm dzięki za radę, ale wszystkie gry posiadam ( Rainbow Six Vegas 2 nie przypadł mi do gustu )/

bobobo - Mass Effecta jedynke posiadam na półce i nie zamierzam ryzykować nad kupnem dwójki, a L4D 2 nie chce, bo nie lubię zbytnio horrorów. Może coś innego z EA Classics (mam Mirror''s Edge i Most Wanted tylko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 22:06, matis9988 napisał:

Jezu. to czego ty nie masz?Może Just Cause,Dark Sector,Call of Juarez lub Hitman:Krwawa
Forsa.Więcej nie przychodzi mi do głowy.


OoO Call of Juarez Więzy Krwi nie mam, ciekawe czy znajdę ją do 70 złotych w sklepie ?
P.S Nie wzywaj pana Boga na daremno ! ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 08:58, matis9988 napisał:

Bardzo dobra polska produkcja.Na allegro można ją znaleźć nawet za 30zł.

No ok, ale ja w sobote bede w swoim mieście i chcę sobię zakupić jakieś gry żebym miał po powrocie w co grać, a do połowy sierpnia mnie nie ma. Nie wiem czy znajdę CoH w sklepie do 70 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 08:58, matis9988 napisał:

Bardzo dobra polska produkcja.Na allegro można ją znaleźć nawet za 30zł.

No ok, ale ja w sobote bede w swoim mieście i chcę sobię zakupić jakieś gry żebym miał po powrocie w co grać, a do połowy sierpnia mnie nie ma. Nie wiem czy znajdę CoH w sklepie do 70 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się