FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Hmm no to nieco inna propozycja
Dragon age + przebudzenie, czy torchlight czy Mass effect z platynowej edycji?
Jestem fanem dwójki, przeszedłem 3ci raz już i czuje niedosyt więc może ME1 by było właściwsze niż torchlighi lub obie częsci DA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 23:17, laki13 napisał:

Dziwnie grać najpierw w dwójkę, a później w jedynkę. Ale bierz ME, bo to epicka gra ;)


Hmm bo jesli chodzi o oplacalnosc to chyba lepiej wziasc 2 gry w cenie jednej niz jedna prawda? Noo nie wiem...jeszcze poczekam azktos mi napisze cos wiecej o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co byście poradzili do grania przez LAN w trybie co-op, gry z małymi wymaganiami, bo drugi komputer jest dość słaby. Jego konfiguracja to: Celeron 2.4 @ 2.55 Ghz; 768 MB RAM; X1300 Pro AGP x8 256 MB . Grałem już w Twierdze Krzyżowiec, Battlefield 1942 (Battlefield 2 się mocno tnie) , Diablo 2 + LoD i MOHAA z botami. Nie wiem w co jeszcze zagrać... Proszę o pomoc.
P.S. - Ten słabszy komputer uciągnie maksymalnie Medal of Honor Wojna na Pacyfiku i CoD 4 na średnich, ale Gothic 2 na średnich już się przycina (to tak dla zrozumienia mocy kompa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 19:53, kuki288 napisał:

Hmm no to nieco inna propozycja
Dragon age + przebudzenie, czy torchlight czy Mass effect z platynowej edycji?
Jestem fanem dwójki, przeszedłem 3ci raz już i czuje niedosyt więc może ME1 by było właściwsze
niż torchlighi lub obie częsci DA?

Absolutnie się nie zgadzam z lakim co to tego że DA to hns. Wierutna bzdura i głupota. Abstrahując już od rozbudowanej fabuły, wielu godzin dialogów i konieczności podejmowania co chwilę różnych wyborów to który hns ma tak taktyczną walkę?
Ja ze swojej strony gorąco polecam DA, co do dodatku to nie wiem, bo jeszcze nie zacząłem, ale przypuszczam że nawet jeśli nie jest tak dobry jak podstawka to i tak gwarantuje kilka godzin niezłej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy warto kupić dawn of war 2 dla samej kampanii? jestem laikiem w rts-ach a gra jest ponoć mocno uproszczona. nada się na początek zabawy z tym gatunkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 11:48, misioo napisał:

> Hmm no to nieco inna propozycja
> Dragon age + przebudzenie, czy torchlight czy Mass effect z platynowej edycji?
> Jestem fanem dwójki, przeszedłem 3ci raz już i czuje niedosyt więc może ME1 by było
właściwsze
> niż torchlighi lub obie częsci DA?
Absolutnie się nie zgadzam z lakim co to tego że DA to hns. Wierutna bzdura i głupota.
Abstrahując już od rozbudowanej fabuły, wielu godzin dialogów i konieczności podejmowania
co chwilę różnych wyborów to który hns ma tak taktyczną walkę?
Ja ze swojej strony gorąco polecam DA, co do dodatku to nie wiem, bo jeszcze nie zacząłem,
ale przypuszczam że nawet jeśli nie jest tak dobry jak podstawka to i tak gwarantuje
kilka godzin niezłej zabawy.


Hmm ale czy Dragon age + dodatek czy pierwsza częsc mass effect? Grałeś w mE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 15:57, kuki288 napisał:

Hmm ale czy Dragon age + dodatek czy pierwsza częsc mass effect? Grałeś w mE?

Nie, nie grałem. Ale znając BioWare pewnie też zacna gierka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 17:14, misioo napisał:

> Hmm ale czy Dragon age + dodatek czy pierwsza częsc mass effect? Grałeś w mE?
Nie, nie grałem. Ale znając BioWare pewnie też zacna gierka.


No więc jeszcze rozważam pomięczy tym DA+ dodatek i ME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 09:52, kuki288 napisał:

No więc jeszcze rozważam pomięczy tym DA+ dodatek i ME


Osobiście wziąłbym DA+dodatek. Jest to połączenie, które ukradnie Ci z życia dużo czasu. Przejście gry z wszystkimi questami jakie znalazłem zajęło mi 46 godzin(a nie mam achievmenta za 90%) + jakieś 10-12 godzin dodatek. Żeby wypróbować wszystkie klasy, towarzyszy oraz różne opcje przejścia gry( Ktoś zostaje królem, albo ktoś inny itp.:)) będziesz musiał przejść Dragon Age kilka niekrótkich razy. Dla mnie jest on mniej nużący przy kolejnym podejściu niż ME2. ME przy ME2 wygląda blado, o pewnym autku wole nie wspominać, jedyne co jest w nim dobre, a nawet lepsze niż w dwójce to fabuła. Polecam Ci kupić DA z dodatkiem, a w między czasie jakoś uzbierasz kasę i kupisz ME(albo DA2^^).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 10:24, barsum napisał:

> No więc jeszcze rozważam pomięczy tym DA+ dodatek i ME

Osobiście wziąłbym DA+dodatek. Jest to połączenie, które ukradnie Ci z życia dużo czasu.
Przejście gry z wszystkimi questami jakie znalazłem zajęło mi 46 godzin(a nie mam achievmenta
za 90%) + jakieś 10-12 godzin dodatek. Żeby wypróbować wszystkie klasy, towarzyszy oraz
różne opcje przejścia gry( Ktoś zostaje królem, albo ktoś inny itp.:)) będziesz musiał
przejść Dragon Age kilka niekrótkich razy. Dla mnie jest on mniej nużący przy kolejnym
podejściu niż ME2. ME przy ME2 wygląda blado, o pewnym autku wole nie wspominać, jedyne
co jest w nim dobre, a nawet lepsze niż w dwójce to fabuła. Polecam Ci kupić DA z dodatkiem,
a w między czasie jakoś uzbierasz kasę i kupisz ME(albo DA2^^).


Aha no to już coś troche przejżałem ok dzięki:) Ale pojawia się kolejny problem bo właśnie przypomniałem sobie o Diablo 2:D Ta gra chodzi za mną od już paru lat żeby ją kupic ale jakoś nigdy sie nie moge zebrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 11:30, kuki288 napisał:

Aha no to już coś troche przejżałem ok dzięki:) Ale pojawia się kolejny problem bo właśnie
przypomniałem sobie o Diablo 2:D Ta gra chodzi za mną od już paru lat żeby ją kupic ale
jakoś nigdy sie nie moge zebrac...


Jeżeli namówisz kolegę do kupna Diablo 2 to polecam- coop w tej grze jest super.:) Samemu też będziesz się świetnie bawił, ale moim zdaniem lepiej skorzystać z promocji i wziąć DA.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 14:36, barsum napisał:

> Aha no to już coś troche przejżałem ok dzięki:) Ale pojawia się kolejny problem
bo właśnie
> przypomniałem sobie o Diablo 2:D Ta gra chodzi za mną od już paru lat żeby ją kupic
ale
> jakoś nigdy sie nie moge zebrac...

Jeżeli namówisz kolegę do kupna Diablo 2 to polecam- coop w tej grze jest super.:) Samemu
też będziesz się świetnie bawił, ale moim zdaniem lepiej skorzystać z promocji i wziąć
DA.:)


Hmm no jest problem bo moi koledzy nie kupują gier. Mieszkam aktualnie na wsi i Ci znajomi tutaj są bardzo zacofani;/ A czy nie można grać w Diablo II np w multi mniej więcej jak w... hmm CoD4 albo zwykłe mmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 10:54, Robhaal napisał:

Serious Sam: The First Encounter.

A dwójka też ma coop przez LAN?

Dnia 18.08.2010 o 10:54, Robhaal napisał:

Sądzę, że pierwszy Left 4 Dead też będzie działał.

Może by działał, ale raczej by się mocno cięło... Jak już mówiłem, drugi komputer jest dość słaby (np. w Twierdzy Krzyżowiec jak jest dużo armii też się krzaczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 15:49, kuki288 napisał:


Hmm no jest problem bo moi koledzy nie kupują gier. Mieszkam aktualnie na wsi i Ci znajomi
tutaj są bardzo zacofani;/ A czy nie można grać w Diablo II np w multi mniej więcej jak
w... hmm CoD4 albo zwykłe mmo?


Można aczkolwiek zawsze fajniej z kolegą. Ludzie na multi w diablo dołączają do ciebie lub ty do nich i czasami jest problem z zadaniami czy różnicą lvli. Ale nie są to problemy bardzo utrudniające rozgrywkę, ponieważ często w nazwie gry jest quest czy też akt aktualnie rozgrywany. Ewentualnie po prostu zostaniesz wyboostowany.:) Radzę Ci tylko pospieszyć się z wyborem, bo koniec wakacji tuż, tuż. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 16:17, jakubg7 napisał:

> Serious Sam: The First Encounter.
A dwójka też ma coop przez LAN?

Nie wiem, czy mówiąc "dwójka" masz na myśli Serious Sam: The Second Encounter czy Serious Sam II, tym niemniej obie te części też mają opcję kooperacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 17:40, barsum napisał:

>
> Hmm no jest problem bo moi koledzy nie kupują gier. Mieszkam aktualnie na wsi i
Ci znajomi
> tutaj są bardzo zacofani;/ A czy nie można grać w Diablo II np w multi mniej więcej
jak
> w... hmm CoD4 albo zwykłe mmo?

Można aczkolwiek zawsze fajniej z kolegą. Ludzie na multi w diablo dołączają do ciebie
lub ty do nich i czasami jest problem z zadaniami czy różnicą lvli. Ale nie są to problemy
bardzo utrudniające rozgrywkę, ponieważ często w nazwie gry jest quest czy też akt aktualnie
rozgrywany. Ewentualnie po prostu zostaniesz wyboostowany.:) Radzę Ci tylko pospieszyć
się z wyborem, bo koniec wakacji tuż, tuż. :(


Tak wiem... Hmm to kupuje Diablo 2;p
A powiedz mi czy jest szansa że dostanę grę po promocji w serii classic EA tydzien po zakupieniu gry mass effect 2?
Jaśniej? Kupiłem grę mass effect 2 miesiąc temu i nie wiedzialem o tej promocji i nie dobralem zadnej gry;p Czy teraz moge się o nią ubiegac z paragonem??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się